
Beste Carola, Na twee weken 50% van het personeel ziek te hebben gehad loopt iedereen op zijn tenen. Het is wat het is, verbeterpunten zijn we zeker blij mee. We zullen trachten beterschap te tonen. Lawrence
Geachte heer Blonda, U komt voor een losse APK, uw auto wordt op 2 punten apk afgekeurd. Te weten een lekke uitlaat en kortsluiting in de achterlichten. daarbij krijgt u van ons nog een aantal onderhoudsadviezen. Kosten €20,00!! Dat u ons personeel een 1 geeft omdat uw auto APK afkeur is, hopelijk begrijpt u wel dat dat niet kan. Daarvoor adviseer ik u een herkeuring bij RDW aan te vragen, de uitkomst zal bindend zijn. Daarbij kunnen we het blijkbaar niet voor iedereen goed doen, wat natuurlijk wel ons streven is. Beter was het geweest om ons aan te geven wat u niet goed vind. Lawrence
Klant heeft zeker een punt, e.e.a heeft veel te lang geduurd, dat er dan frustraties komen is begrijpelijk. We zijn helaas zeker niet onfeilbaar, hadden er gewoon adequater een oplossing voor moeten zoeken. We kunnen niet meer dan onze excuses aanbieden.
Bij Bosch Car Service doen we alles voor uw auto. Wij staan niet alleen garant voor deskundig advies en vakkundig onderhoud en reparatiewerk, u kunt bij ons ook andere zaken voor uw auto regelen. Zo kunt u naast de Pechhulp bij ons terecht voor de Autoverzekering, Autofinanciering en betrouwbare tweedehandsauto’s.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.