Zeer klantvriendelijk en deskundig geholpen aan de balie .
Ik was er voor een kort bezoek, voor het vastzetten van Wielkuip Linlsvoor, helaas moest ik daarvoor betalen. Vanaf seeptember 2006 ben ik tot grote tevredenheid klant bij Autobedrijf Creusen.
Goed. Adequate hulp en advies.
positief, hebben altijd een praatje met je. niet opdringerig.duidelijke uitleg.
DIVERSE AUTO´S GEKOCHT (TWEEDE HANDS), GEEN MISSERS GEHAD.
Goede service en afspraak waneer het ons uitkomt
Bij aurobedrijf Creusen in Heerlen, worden wij altijd voorkomend en met respect behandeld. En de auro wordt altijd netjes en correct gemaakt en afgeleverd.
Tot nu toe alles goed en volgens afspraak. Zeer tevreden.
Afspraak maken ging flexibel Krant in wachtruimte zou wel erg prettig zijn.
Uitstekend
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.