We gingen voor een motorstoring naar de grote Fiat dealer Van Mossel in Breda. De monteur reed onze camper de werkplaats in, terwijl wij bij de receptie zaten te wachten. Even later kwam hij terug en bleek de grote roldeur van de werkplaats op het dak van onze camper terecht te zijn gekomen. Heel veel schade: dakluik totaal vernield, schotel verbogen, zonnepaneel in gruzelmenten, de voet van de schotel had door de kracht van de deur bij het inrijden de schotelvoet in het dak gedrukt, dus scheur in het dak. Ook deuken in het dak en beschadigingen aan de zijkant van de camper en diverse vetsporen. Wat de juiste oorzaak van het gebeuren is weten we nog niet. Sensor kapot, motor roldeur kapot?? Witoma gebeld en die ,ondanks de vakantie van bijna alle personeelsleden, ons toch ging helpen. Witoma is ook onze dealer en daar zijn we al jaren héééel erg positief over. Willem maakte de monteur vrij en toen we in Rosmalen aankwamen werd er direct aan gewerkt om er een een nieuw dakluik in te zetten. Ook een vervangend schotelblad dat ze hadden liggen werd geplaatst. Het zonnepaneel werd ontkoppeld om sluiting te voorkomen. We konden onze vrije dagen weer voort zetten. Wat een service. Waar vind je dit!!!! Ook de melding van deze schade bij Aveco werd door Willem volledig uit handen genomen. TOP want bij zoveel ellende komt er veel op je af, mede doordat ik zwaar aan de chemo zit. De totale reparatie wordt een grote klus voor het najaar als het seizoen is afgelopen. DANK WITOMA Rien v. K
Ik heb 13-06-2025 mijn Eriba Triton opgehaald. We zijn goed ontvangen tot hier ook over de verkoop tevreden. Vriendelijk personeel en als je belt snel geholpen. Mijn half automaat Reich mover heb ik snel met accuschroefmachine gemold, kennelijk te ver doorgedraaid. Mogelijk onvoldoende voor gewaarschuwd of ik heb slecht geluisterd. Valt buiten garantie, heb niet eens over gebeld. Twee maal contact gehad met technische dienst met de vraag of ik zelf de spindel zou kunnen vervangen. Onmogelijk zonder brug was het antwoord. Zelf elders onderdeel besteld en kreeg aldaar de verzekering dat dit zeker zonder brug te doen is, deden ze zelf ook altijd voor klanten. Heb dit ruim week geleden telefonisch gemeld bij de receptie aangegeven dat ik hierover boos en teleurgesteld ben. Ze zou dit doorgeven aan het team en ik heb vervolgens niets gehoord. Het vertrouwen in Witoma is hiermee voor mij verdwenen en geeft het gevoel dat men enkel aan je wil verdienen.
Op 6 december 2024 werd onze nieuwe Knaus Sudwind 500EU 60 years geleverd. Wij hadden best wel veel wensen voor aanpassingen aan de caravan. Hoewel niet alles in 1 x goed ging, werd alles netjes opgelost. Op zaterdag in het weekend na Hemelvaart 2025 was dan eindelijk onze vakantie aangebroken en zouden we op weg gaan naar Frankrijk. Bij vertrek bleek echter, dat de koelkast niet werkte. We belden met Witoma en konden direct met de caravan langs komen. We werden, zoals gewoonlijk ontvangen met een heerlijk kopje capucino. Dankzij de auto van Wim bleek, dat het probleem niet in de caravan, maar in de stekkerdoos van onze auto zat. De BMW dealer kon ons echter niet helpen op die dag. Desondanks bleven Wim en monteur Marjo, die die dag alleen was in de werkplaats, zeer gemotiveerd om ons te helpen. Uiteindelijk werden ons 12 AA batterijen en een leengasfles ter beschikking gesteld, zodat de koelkast tijdens de rit op gas kon werken, zonder constante stroomdraad en we toch op vakantie konden. Ook de werkplaatsuren werden ons niet in rekening gebracht. Wat een fantastische service van Witoma! Wij kunnen deze dealer dan ook van harte aan iedereen aanbevelen.
We hebben in 2024 een keurige Knaus SÜDWIND gekocht. Fijne ontvangst gehad, omdat we vanuit Zeeland moesten komen is men zelfs langer open gebleven om ons te kunnen helpen! Tijdens onze vakantie kwamen we er achter dat een van de serviceluiken lekte. De andere nog niet, maar het was een kwestie van tijd voordat dit ook zou gaan gebeuren. Beide luiken zijn onder garantie netjes vervangen. Een 10 met een griffel, als we ooit de SÜDWIND gaan vervangen gaat dit zeer zeker bij Witoma gebeuren!
Onze caravan ( in prima staat) ingeruild voor een bijna nieuwe halfintegraal Weinsberg camper uit 2022. De hele onderhandeling van kopen met inruil is in een zakelijke maar uiterst correcte en vriendelijk wijze verlopen. Dit hele proces is door Thijs uitermate prettig uitgevoerd. De betrokkenheid bij het bedrijf Witoma straalde Thijs uit. Na de koop van de camper werden we geinstrueerd door Gerrit. Hij deed dat op een rustige, sympathieke en duidelijke wijze. Hij gaf ons alle ruimte voor het stellen van vragen. Mijn vrouw en ik bedanken Witoma en dan mn Thijs en Gerrit voor de zakelijke maar toch gemoedelijke begeleiding van het hele proces. We hopen in de toekomst veel mooie vakantiekilometers te maken en zullen zeker de camper voor onderhoud bij Witoma doen.
In tegenstelling tot onze positieve ervaring bij de aankoop van de camper is de ervaring bij aanspraak op garantie ronduit slecht........... Enige maanden geleden, vlak voor onze vakantie, verscheen de melding dat groot onderhoud uitgevoerd moest worden, snel op zoek gegaan en gelukkig lokaal een camper bedrijf die dit daags voor de vakantie nog kon uitvoeren gevonden. Tijdens dit onderhoud bleek het filterhuis gebroken te zijn, dit laten vervangen en geprobeerd de kosten hiervan te verhalen bij de verzekering zoals vermeld op de aankoopfactuur, De camper was daar niet bekend, dus contact opgenomen met Witoma waarbij bleek dat men garantieaanspraken zelf afgehandeld. Situatie uitgelegd en factuur opgestuurd. Bij een volgend telefonisch contact werd gezegd dat alleen het filterhuis vergoed zou worden en tevens werd vermeld dat groot onderhoud helemaal niet nodig was want dat zou bij aflevering zijn gedaan. Vreemd want zowel de onderhoudsinterval in de camper, afstempeling in het onderhoudsboekje als ook het vervangen van het onderhoudskaartje in de camper was niet gedaan.... Nadat na enige weken nog steeds geen vergoeding was ontvangen een mailtje verstuurd waarop ook geen reactie. Tenslotte weer gebeld, verschillende standaard excuses, maar nu inmiddels weer twee weken later nog steeds geen reactie of vergoeding ontvangen.......... fam. Noordeloos Enkhuizen
Wat vervelend dat dit nog openstaat, dit wordt natuurlijk direct opgelost. Mbt de uit te voeren beurt bij aankoop. De interval in de boordcomputer had natuurlijk gereset moeten worden. Desondanks wist u dat de distributie vernieuwd was en ook 4 nieuwe banden geplaatst. Zowel op koopovereenkomst als factuur staat dat de camper onderhoud zou krijgen binnen een interval van maximaal 12 maanden. Dat u zelf de camper opnieuw een beurt laat geven is zonde geweest. Ik heb u de lijst met werkzaamheden die aan uw Fiat zijn uitgevoerd gemaild. Mochten er nog vragen zijn beantwoorden we deze graag.
ik heb een nieuwe hymer camper t474 gekocht bij Witoma. is in februari 2024 geleverd. de eerste keer dat ik de oprijblokken moest gebruiken, was het nodig (ivm met terugzakken) dat ik de handrem aan moest trekken. daardoor kon ik de bestuurdersstoel niet meer draaien. echt balen!!! koop je een camper van 120.000 euro kun je beide stoelen niet gebruiken. u bent gewaarschuwd, het kan u ook overkomen. reactie werkplaats Witoma Aan het feit dat de handrem naast de stoel/draaiplateau zit is een gegeven waar wij ook niks aan kunnen veranderen, dat is een product eigenschap. Marcel Heufkens
Geachte heer Croonen, Vervelend dat u dit zo ervaart en dit op klantenvertellen uit. Bijna iedere Fiat camper rijder zal uw probleem herkennen. Het is inderdaad een negatieve producteigenschap waarbij een handrem bij Fiat in de weg zit wanneer u de stoel wilt draaien nadat de handrem is aangetrokken. Sinds de introductie van de huidige cabine in 2006 is dit al zo. De draaischijven onder de stoelen zijn door Hymer gemonteerd want deze worden door Fiat af fabriek niet geleverd, hierdoor wordt vanaf Fiat vooraf geen rekening gehouden met de constructie van de handrem. In principe heeft iedere Fiat camper hier last van. Ik weet dat in sommige gevallen de handrem kabel strakker gezet kan worden waardoor de stoel er nét overdraait als de handrem er niet te strak opstaat. Dit is echter ook risicovol want als de handremkabel nét te strak staat waardoor deze sleept, loopt de achterrem (handrem) warm.. Mijn advies om dit bij een Fiat dealer uit te laten voeren ivm uw garantie. Sitenote: Sinds ca 1-2 jaar kunnen we de nieuwe Fiat campers met elektrische handrem bestellen, een optie die echter heel slecht geleverd werd (overigens samen met andere componenten) waardoor sommige campers zelfs 2 jaar te laat geleverd werden, dit is dus nauwelijks geleverd de afgelopen jaren maar zal de komende tijd weer meer geleverd worden. Gelukkig is er ook een oplossing voor u: Uw camper is uitgerust met een 9 traps automaat, wanneer u deze in de P zet, wordt de aangedreven as (voor) geblokkeerd, u kunt de stoel dan draaien, en als het u een fijn gevoel geeft kunt u na het draaien van de stoel de handrem er alsnog optrekken. Ik vertrouw erop dat u na deze uitleg de beoordeling wellicht in een ander daglicht kunt plaatsen.
Afspraken en prijzen van onderdelen worden duidelijk en helder vastgelegd. Je komt niet voor verassingen te staan. Hoe fijn is dat!
Vorige week onze nieuwe camperbus opgehaald. De aflevering verliep niet geheel foutloos en dan ontdek je op je eerste rit naar huis al een probleem dat de banden niet zijn uitgebalanceerd. Heel vervelend om met een slakkengangetje naar huis over de snelweg te moeten rijden. Door onze eigen garage opgelost en de factuur ging rechtstreeks naar Witoma. Wel netjes dat Ton van Witoma een paar dagen later contact opnam of het nog gelukt was bij de garage.
Er is geen tijd om garantie zaken goed op te pakken. Tot 3x terug geweest Ivm Omnistor luifel die tordeerde daardoor niet goed sloot. Echt aan moeten houden om het goed opgelost te krijgen. Bleek verkeerde steunen gemonteerd. Koelkast blijkt niet op gas te ontsteken, wist verkoper niets van. Achterwand keukenblokje is losgeraakt, zou hersteld worden onder garantie, blijkt niet gedaan of alweer losgeraakt, wel op de factuur . Bevestiging fietsenrek op dissel, draadeind afgeslepen, roest nu! Kortom, een verkoop gericht bedrijf geen service gericht bedrijf! Kwantiteit voor kwaliteit!
Onze koelkast had problemen met aan- en uitgaan. In de vakantie daarmee goed op afstand geholpen, echter het mocht niet baten. Na de vakantie mocht koelkast in observatie en bleek hij het heel goed te doen. Dus vandaag is de bedrading vernieuwd. Wat een klus voor een paar dagen behoort te zijn, is vandaag door twee werknemers in 6 uur verholpen. Alle hulde voor het snelle werken zodat ik erop kon wachten.
Wij hebben deze zomer genoten van de nieuwe Eriba. Maar nu moet de caravan de stalling in. Wij hebben diverse filmpjes gekeken, maar bleven twijfelen. 1 telefoontje naar Witoma Rosmalen en Marcel van de Water nam alle tijd om ons precies uit te leggen wat we wel en niet moesten doen. FANTASTICH !
Sinds 3 november 2022 heb ik eindelijk onze Knaus van ti 650 MEG gekregen Nu naar bijna 1 jaar hebben we al veel mooie reizen gemaak. Met wat kleine missers die we hebben gehad zijn we fantastisch goed geholpen mijn grote complimenten aan het team van Witoma die zelfs in het weekend ons met raad en daad bijstond en in het bijzonder wil ik Koen en Willem bedanken die ons diep in Zuid-Spanje weer op weg hielpen. Waarschijnlijk ben ik niet fotogeniek daar de foto bij de aflevering niet is geplaatst Maar toch bedankt allen Witoma toppers
super advies bij verkoop voor gebruikte caravan extreem behulpzaam alle mankementen na eerste vakantie werden vakkundig opgelost wij zijn heel erg tevreden
Bedankt Willem van Dijk.en monteur Frank v.d Biezen voor de geweldige service en vak bekwaamheid. Fam. Rieter
Bij een terug roep actie voor een technisch ding aan onze fijne hymer camper wordt je professioneel uitgenodigd en om zaken zo makkelijk mogelijk te maken is er een drive thru ingericht met vaste kiesbare tijden Ontvangen met hartelijk welkom een lekker stuk Brabantse vlaai en koffie Een uur daarna staat de camper weer gereed met een leuke tas met bruikbare spulletjes op je stoel Dan krijg je nog een goed seizoen wens mee en ga je met een gevoel naar huis Team Witoma verstaan hun vak maar zijn vooral ook met hun klanten bezig Echt een verdiende dikke pluim Fijn weekend toegewenst
Ons geduld is vandaag beloond met de aflevering van onze mooie camper. Goed deskundig advies bij de aankoop, zeer goede uitleg bij de aflevering. Je bent geen nummer maar één persoon in dit vriendelijke witoma-team. Waar mogelijk worden al je wensen vervuld. Theo en Jannie
Bellen om een onderhoudsbeurt voor caravan te maken. Sorry, we maken alleen nog afspraak met mensen die caravan hier gekocht hebben?! Wat is dat nou apart. Onze caravan is van 1993 en om de paar jaar krijgt hij onderhoudsbeurt van Witoma, hoezo nu dan worden afgewimpeld. Ze gaven dan wel een ander adres waar ik het kon proberen. Ben blij dat jullie het druk hebben, alternatief om later de beurt te kunnen doen lijkt me een betere optie dan zeggen dat je niet welkom meer bent!
Wij hebben onze eerste Eriba Nova SL 590 bij Witoma gekocht. Zowel tijdens het eerste bezoek als bij de opvolgende 2 bezoeken en bij het telefonisch en email contact met Kees Hasaart en met Angelique van Dinther zijn wij erg netjes geholpen. Ook de aflevering is netjes verlopen. Ik hoop dat wij er snel op uit kunnen met onze mooie caravan!
In oktober 2018 hebben wij een nieuwe ERIBA caravan gekocht. Door corona is de caravan 1,5 seizoen gebruikt en in 2021 heeft de koelkast het begeven. Het probleem bleek een kapot aggregaat. Om een lang verhaal kort te maken, de caravan heeft maanden bij Witoma gestaan omdat zowel Eriba als Dometic als leveranciers hun verantwoordelijkheid niet wilden nemen. Hierdoor zouden alle kosten bij mij als klant terecht komen, volgens mij ten onrechte. Uiteindelijk heeft Sjaak de knoop doorgehakt en ons een heel redelijk voorstel gedaan om de zaak op te lossen. Hoewel ik vind dat dit allemaal te lang geduurd heeft zijn wij erg blij met de oplossing en het bevestigt ons vertrouwen dat wij in Witoma hebben.
Diverse caravans gekocht het merk knaus super caravan ik heb nu mijn caravan verkocht en een mooie prijs voor gekregen ik heb geen nieuwe gekocht omdat mijn man is overleden en ik alleen niet op vakantie gaat want dat is saai ik vind het wel jammer want ik rij graag met de caravan altijd naar Hongarije
Het is 6.30 uur en we zijn klaar om te vertrekken. Auto afgetankt , caravan aangekoppeld en gaan met die banaan, we zijn weg....of toch niet? Slechts 4 meter verder, een geweldige klap op het vroege ochtenduur. Caravan stond enigszins scheef met een lichte koninklijke buiging naar de bestuurder van de auto, alsof hij wilde zeggen, het aankoppelen mag dan fout gegaan zijn, maar alle voorgeschreven veiligheidsmaatregelen hebben gewerkt. De remkabel deed voortreffelijk werk, het neuswiel daarentegen kon de klap niet verwerken en was kapot en de verlichting van de caravan deed het ook niet meer. Dan is er maar een optie, Witoma's noodnummer bellen. Goedemorgen met Wim van Dijk , spreekt u maar.... Na mijn verhaal aangehoord te hebben stelt hij voor om naar Rosmalen te komen, zodat de noodreparateur de schade kunnen opnemen en eventueel herstellen. Dat aanbod grijp je natuurlijk met beide handen aan en zo rond 8.30 uur arriveren we in Rosmalen, alwaar we worden opgewacht door Wim, op de trekker, om de caravan zo snel mogelijk op de brug te krijgen. Nemen jullie maar vast een bakkie koffie en ga lekker in de showroom zitten, wij gaan aan het werk. Om 9.30 uur, voorzien van een nieuwe remkabel, neuswiel en werkende verlichting, konden wij, dankzij Wim en zijn medewerkers van onze vakantie gaan genieten . En genoten hebben we . Een pluim voor zulke goede Service is dan ook zeer zeker op zijn plaats, waarbij, in ons geval, het aantal sterren best verdubbeld had mogen worden. Nogmaals hartelijk dank WITOMA
Prettig ontvangst. Niet op dringerig en bij vragen veel ge duld en uitleg! Brabantse gast vrijheid. Goede uitleg bij afhalen van de caravan!
Op de bonnefooi Witoma bezocht tijdens de Knaus dealerdagen, om de Knaus Vansation, Hymer Tramp S en BMT te kunnen vergelijken, die alle op onze shortlist stonden. Al deze modellen waren aanwezig; de meeste al verkocht, maar prettig om ze te kunnen zien en van binnen te beleven. Na een informatief en open gesprek met Willem, concludeerden wij dat de Tramp S het beste bij ons past. Aanvankelijk met het idee van de 685, maar de 585 zou op korte termijn beschikbaar zijn en beviel ons het beste. Op onze vragen is tijdig en adequaat gereageerd en gesprekken met Willem en Wim gaven heel veel tips en informatie. Voor de aflevering werd ook meer dan genoeg tijd uitgetrokken, waarbij Gerrit stapsgewijs ons meenam in het gebruik van onze camper. Dank voor het gidsen tijdens het laatste traject van onze reis op zoek naar een camper.
Beste mensen trap er niet in.De caravan waar wij over gebeld hadden zouden er twee van staan, 1 was nog te koop de andere was verkocht.Toe wij vele kilometers ervoor gereden hadden was de caravan er niet eens er stond er 1 buiten maar die was verkocht!Dus mensen bezint eer ge eraan begint bij deze zaak.
Geachte heer Klaas, Vervelend dat het zo gelopen is, u belde of u deze caravan kon zien, die stond er ook en hebt u gezien echter was deze inderdaad niet beschikbaar om direct te kopen. Er komen nog 2 exemplaren die binnenkort af fabriek komen waarvan er 1 verkocht is dus er was inderdaad nog 1 beschikbaar. We hebben u dit getracht uit te leggen maar u wilde dit niet meer horen. U doet alsof wij u gelokt hebben wat in geen geval zo is. Vervelend dat het zo gelopen is maar gezien uw reactie is het wellicht beter zo. Met vriendelijke groet, Willem van Dijk
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.