vriendelijk, klantgericht, betrouwbaar, behulpzaam en een super service
alles goed geregeld
Ocassion gekocht bij Autobedrijf Verbruggen. Na enkele dagen hoorde ik een ratelend geluid in de versnellingsbak. Ik vreesde een kat in de zak gekocht te hebben en bereidde me voor op een gesprek waarbij de garagehouder zou zeggen dat er niets aan de hand is om het potentiele defect buiten de garantie termijn te duwen. Het liep gelukkig compleet anders. Samen met de garage een ritje gemaakt en Verbruggen gaf aan dat alles netjes gerepareerd zou worden. Deze week auto opgehaald: Prise as en 5e tandwiel zijn vervangen onder garantie en de auto rijdt nu prima. Bedankt voor de prima service waarbij de klant centraal staat !
Het verkooppraatje is hier géén \"praatje\" maar eerlijke en duidelijke taal. Je wordt op een prettige manier bijgestaan en er wordt met je meegedacht om zo tot een goede beslissing te komen en de juiste auto te kopen. Ik kan Autobedrijf Verbruggen aan iedereen aanbevelen!
goed en vlot
Dit bedrijf weet waar ze het over hebben. verkopen je een auto waar ze 100 % achterstaan en beide partijen een goed gevoel bij hebben. Een service gericht bedrijf !
Dik tevreden over het garage bedrijf Verbruggen. Ik heb er goede ervaringen mee, of je een nieuwe of tweede hands koopt maakt niks uit. Denken met je mee, ook de monteurs. Ga zo door Marcel
Super bedrijf ! klantvriendelijk , flexibel en betaalbaar.
Prima.
ervaringen zijn goed prima.
Goede service, eerlijke prijzen
Die zijn uitsteken
deskundig en servicegericht. Altijd bereid tot het oplossen van een probleem
Dit is een zeer klantvriendelijk bedrijf. Wij zijn al jaren vaste klant en zijn zeer tevreden. Snel als het nodig is!
Marcel en zijn monteurs zijn altijd aardig en behulpzaam. Het voordeel van het de kleine opzet van de zaak is dat iedereen overal van op de hoogte is. Ze kunnen ook snel schakelen als het mogelijk is. Fijn samenwerken dus!
In het geval van pech kreeg ik direct een snelle en accurate service. Top!
behulpzaam
Ik ben zowel privé als zakelijk al 22 jaar klant en nog steeds dik tevreden!
Bij inruilonderhandelingen lijkt de balans tussen directe maximering van de handelsmarge en bestendiging van de klantenbinding door te slaan tbv de handelsmarge. Dit werd niet als klantvriendelijk ervaren.
Service, eerlijkheid, betrouwbaarheidben transparantie zijn een aantal kenmerken van dit bedrijf. Voeg daar nog een dosis vriendelijkheid aan toe en je hebt een aantal kenmerken van dit bedrijf.
De Stad 6 A
5688NX Oirschot
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.