Filters

8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Goed

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aanschaf gebruikte caravan/camper
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Wij huren hier al voor de 4e keer een camper t.b.v. een estafetteloop. Bij dit bedrijf kun je een camper per dag huren. Ik ben voor de 4e keer prima geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Verhuur Caravan/Camper/Vouwwagen
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Diverse malen bij v.d.Slik een camper gehuurd, tot volle tevredenheid. Laatste keer wel te maken gehad met wat technische problemen; binnenverlichting werkte soms niet en raamuitzetters die vastzaten. Gelukkig 2 weken warm weer gehad dus altijd buiten kunnen zitten en geen last gehad van de verlichtingsproblemen.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Verhuur Caravan/Camper/Vouwwagen
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Reparatie en/of schadeherstel
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Vriendelijk, gastvrij en deskundig

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Verhuur Caravan/Camper/Vouwwagen
9

4 sterren: goede service, goed behandeld

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aanschaf nieuwe caravan/camper
1

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

Wij hebben een camper gehuurd voor een periode van 3 weken bij Van der Slik Zoetermeer, helaas ook geen goede ervaring. Schoon was hij zeker niet..... kaarsjes en bestek van de vorige huurders zaten vast geplakt in de kastjes... Op de eerste dag bij ophalen gingen de ramen niet open en de airco deed het niet...hiervoor zijn we terug gereden. Bij het inpakken ging de deur niet meer op slot...dus we hebben heel de vakantie via de kabine de camper moeten verlaten om hem op slot te doen van binnen uit. Toen we in België reden de tweede dag ging het lampje olie verversen branden ...we hebben gelijk weer een bericht gestuurd ....kon geen kwaad....ze hadden de camper niet uit kunnen lezen maar de olie was ververst.....maar of we wel even de olie wilden checken ....ok dat hebben we braaf gedaan. De airco stopte er ook weer mee...maar met een beetje rommelen aan de draadjes deed hij het af en toe....Wat ook erg vervelend was dat de klepjes aan de buitenkant van de camper niet goed klemden, dus je hoorde ze heel de weg klapperen. De luifel rolde ook niet goed op ..maar ok daar kan je mee leven. Tot onze schrik kregen we een steen op de voorruit... dus een paar grote scheuren...alles hebben we gemeld. Een paar dagen later op zondag hadden we weer een schrik ....er ging weer een lampje branden dit keer ...remblokken zijn versleten ..met spoed vervangen..dit heb ik gelijk gemeld...op het noodnummer na een dag nog geen reactie dus opnieuw een bericht gestuurd....en ja hoor meneer van het nood nummer was een dagje wezen fietsen dus niet op zin telefoon gekeken....ok we hadden beter kunnen bellen ..het kon geen kwaad maar om ons gerust te tellen mochten we het laten maken....wij op.zoek naar een garage ...gevonden ...maar deze man vertelde ons dat de remschijven ook slecht waren en dat bestellen bijna 2 dagen ging duren...dus dat ging niet lukken ...meneer Van der Slik had ons gezegt dat we nog ruim naar huis konden rijden zonder problemen...dat hebben we dus ook gedaan en kwamen ruim twee dagen eerder thuis dan de planning was ...want door de Pyreneeën wilden we echt niet meer...tolwegen genomen .... We hebben de camper eerder ingeleverd en de ruitschade was 730 euro ....bij Carglass 600 en . wij hadden geïnformeerd en kwamen op 300 euro... na enig over en weer gekibbeld te hebben hebben we 300 euro betaald en de rest van de borg terug gekregen. Op zich is het redelijk netjes opgelost maar onze vakantie had een stuk gezelliger geweest als meneer van der Slik een deugelijke camper had meegegeven. Meneer vander Slik vertelde me wel dat de remblokken...schijven ...banden nu vervangen zijn en alle mankementen opgelost! MAAR HELAAS HEBBEN WIJ DAAR NIETS AAN EN HAD IK LIEVER GEHAD DAT WIJ HEM GOED HADDEN MEEGEKREGEN! Dus voor ons geen camper meer bij Van der Slik....Zoetermeer..Oja bij het inleveren kregen we heel veel informatie over de camper ...het had handig geweest als we dat vooraf hadden gekregen....

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Verhuur Caravan/Camper/Vouwwagen
1

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

Wij hebben een camper gehuurd. Ten eerste was de camper gewoon vies. De camper had allerlei mankementen. De wc lekte. De urine stond onder in ruimte van de cassette. Er was een enorme stank. Onderweg kon de wc niet meer gebruikt worden. De fietsendrager werkte niet. We konden de bouten niet vast krijgen. Later bleek dat die in de tegengestelde richting draaiden. De fietsen hebben we met touwen vast moeten zetten. Verlichting viel regelmatig uit. Verduisteringsgordijn achterin was kapot en met plakkertjes aan elkaar gezet die weer loslieten. Horren waren slap waardoor de muggen de camper binnen kwamen. Kortom veel ellende en aantasting van ons vakantiegenot. De vergoeding voor deze problemen was erbarmelijk. Waarschijnlijk hadden wij de spullen verkeerd gebruik aldus de verhuurder!! Wij huren al jaren campers en nog nooit is er een probleem geweest. Nooit meer een camper bij dit bedrijf huren! Schandalig!

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Verhuur Caravan/Camper/Vouwwagen
6

3 sterren: voldoende, een redelijke ervaring

Slechte ervaringen, wij hebben vorig jaar een schotel gekocht voor 1200,00 euro, is na 1 jaar kapot, wij moeten vanuit Zeeland zelf de kosten betalen om hem weg te brengen, maar we krijgen hem gelijk weer mee, want hij is gemaakt. niet!! als we hem weer willen proberen hebben we hetzelfde euvel. wij moeten weer de kosten zelf betalen om hem daar weer te krijgen, slechte zaak. dit is duidelijk een maandagochtend kindje en als ze echt goede service zouden willen verlenen moeten ze gewoon voor een nieuwe zorgen. de kosten zitten niet in de garantie, wel de schotel. die schotel kost ons nu al meer dan 100,00 extra in de garantie tijd en dan krijgen we hem waarschijnlijk gewoon weer terug, vertrouwen is weg in van de slik en in de schotel. we gaan verdere stappen ondernemen. Ik werk bij de krant en ga kijken of ik een redactioneel artikel hierover geplaatst kan krijgen, landelijk!

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit N.v.t.
  • Reden bezoek Reparatie en/of schadeherstel
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

Uitstekende snelle hulp en prettige afhandeling met een probleem met de mover van onze caravan.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Reparatie en/of schadeherstel
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Als nieuwe klant vriendelijk ontvangen en duidelijk uitleg gekregen welke werkzaamheden er bij de onderhoudsbeurt uitgevoerd worden zodat er geen verassingen achteraf zijn. Verder vindt ik de samenwerking met mijn caravanstalling voor het vervoer van en naar de stalling een uitkomst. De eerste indruk is zeker positief.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Onderhoud
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

via de webshop bestelling gemaakt voor 2 zijpanelen Dorema luifel Palma, deze werd door Eric van Dorema persoonlijk geleverd.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid N.v.t.
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

Onze voor ons nog nieuwe, maar echt wel bejaarde kleine caravan vandaag uit de stalling gehaald voor een korte vakantie. Nadat opnieuw bleek dat we na het koppelen v d caravan aan de auto de stabilisator niet bevestigd kregen, reden we gelijk maar even door naar van der Slik, want misschien hadden ze tijdens de bovagkeuring ( enkele weken geleden uitgevoerd) toch wel iets over het hoofd gezien. Wisten wij veel.... We parkeerden auto en caravan op straat direkt achter de op/afrit naar de parkeerplekken v caravans. Ondanks de drukte zo kort voor hemelvaart, kwam er direkt iemand kijken en constateerde dat we nog niet helemaal doorhadden hoe die stabilisator werkte.. Nou fijn! Nu wisten we het wel! Maar voor we weg wilden rijden zag ik onze caravan plotseling bewegen en hoorde ik een schurend geluid. Een camper die in zijn vrij stond maar niet op de rem en geen bestuurder had, ging spontaan de afrit af en raakte de fietsendrager achterop onze caravan. Het ding was verbogen en niet meer veilig te gebruiken. Geweldige snelle actie volgde door v d Slik: 2 uur later konden we de caravan al ophalen met een mooie andere fietsendrager erop bevestigd! Alles tussen de (drukke) bedrijven door! Bedankt mensen! Snel en efficient gehandeld. En wij hopen \'onze oude dame\' steeds beter door te krijgen tijdens bepaalde handelingen

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit N.v.t.
  • Reden bezoek Andere reden
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

Heel service gericht en altijd vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Onderhoud
3

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

Was o.a. opzoek naar een accu die ik wilde gebruiken voor een radio op mijn volkstuin. De accu werd opgeladen door een zonnepaneel van 70 watt. Zo werkte ik al jaren. Nu na 1 jaar was de accu ontladen en kreeg hem met een acculader niet meer op spanning. Toen ik belde en naar de garantie vroeg kreeg ik te horen dat de accu naar de fabrikant opgestuurd moest worden ter beoordeling. Toen ik aan de zaak kwam was de medewerker niet bepaald meegaand zo als ik de accu opladen via een zonnen paneel zou niet werken paneel is te licht van vermogen en opsturen had geen zin dus geen garantie.

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Keurig snelle bezorging goed verpakt

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Andere reden
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires
2

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

3jaar geleden een satenne r2 gekockt was naar een week kapot gerepareerd naar een half jaar weer defect zelf moeten maken stonden in spanje daarna breek de kabel van de lnb gemaakt door v d slik 2weken weer zelfde er af gehaald op gestuurd naar vadac 2maanden zoek andere oude schotel voor terug maar wel nieuwe onderdelen moeten betalen was niet over te praten

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Reparatie en/of schadeherstel
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

Super snelle service met versturen van het product dat ik via Internet had besteld.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid N.v.t.
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

Mijn dochter woont tijdelijk in een caravan in Toscane, Italië en had een degelijke voortent nodig. Na enig zoeken op internet vond ik Van der Slik Caravan Centrum in Zoetermeer. Zij hebben mij voortreffelijk geholpen een passende voortent uit te zoeken die het gehele jaar weer en wind kon doorstaan. Bovendien hebben zij in recordtijd alles rechtstreeks naar Italië verzonden en dat was maar goed ook, want de eerste storm heeft de tent al goed doorstaan. Dat alles zonder dat ik de deur uit hoefde via internet en telefoon geregeld. Grote pluim voor dit bedrijf en voor meneer Bram die mij daarbij prima heeft geholpen. De service van dit bedrijf is top!

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires
6

3 sterren: voldoende, een redelijke ervaring

Monteurs moeten van onze spullen afblijven. Zij hebben toch hun eigen gereedschap?

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires
9

4 sterren: goede service, goed behandeld

Na aankoop van mijn nieuwe caravan, waren er wat problemen met de werking van de kachel. Na eerste controle, pomp vervangen. Probleem bleef. Na enig zoekwerk geconstateerd dat twee draadjes verkeerd om zaten. Alles viel gelukkig nog onder garantie. Toch nog problemen met de werking van de kachel. Raadsel! Weer terug naar van der Slik. Telkens weer keurig te woord gestaan en er werd geprobeerd uit te leggen, wat het euvel nog zou kunnen zijn. Voor de derde maal onderzoek gedaan naar oorzaak. Garantie was inmiddels verlopen. Dealer van Alde er wederom bijgehaald. Ook voor hem was het een raadsel. Na uren speurwerk bleek dat er 2 slangen verkeerd om zaten; niet te zien, het zat achter een schot. Nu moet de kachel werken. In de herfstvakantie uitproberen. Uren gezocht, garantie verlopen.....ik vraag bij het ophalen van de KABE, wat is de rekening? Geen sprake van: sorry voor het ongemak! Hulde!! Niet alleen voor deze service, maar ook voor het constant vriendelijk, rustig en correct te woord staan, ook al kom je voor de derde maal voor hetzelfde euvel. Tuurlijk, het moet in orde zijn, maar toch........de manier waarop!! Complimenten voor zoveel coulance! Een tevreden en trotse KABE-bezitter.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Reparatie en/of schadeherstel
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Onderhoud
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Reparatie en/of schadeherstel
9

4 sterren: goede service, goed behandeld

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aankoop onderdelen en/of accessoires

Bedrijfsgegevens

Edelgasstraat 20

2718 SX Zoetermeer

079 351 51 51

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.