2 weken geleden n.a.v. een advertentie een proefrit gemaakt met de auto waar we al langer naar op zoek waren. Het aanstekelijke enthousiasme van verkoper Bram maakte het een fijne ontmoeting. Na de proefrit zijn we tot elkaar gekomen en zijn wij blij met een goede deal. Vandaag de auto opgehaald. Zonder dit te zijn overeengekomen, toch 2 nieuwe banden gemonteerd. Bram, je vertegenwoordigt een fijn bedrijf!
Na het zien van een mooie auto online telefonisch contact gehad met Bram. Hij ving me dezelfde avond nog op, en heeft me alle vrijheid gegeven om een proefrit te maken in de auto. Aansluitend een heel duidelijk en goed gesprek gehad voor de koop van de nieuwe auto, en inruil van de oude auto. Uiteindelijk een enorm mooie auto mogen kopen met de samenwerking van Bram!
Afgelopen maand een prachtige BMW gekocht bij Van Remmen-Gademan:-). Van het (bijna) eerste contact tot de aflevering ben ik uiterst vriendelijk geholpen door Bram. Bereikbaarheid en bereidwilligheid te helpen zijn gewoon uitstekend. Kortom een aanbeveling. Dit is hoe bedrijven hun klanten moeten zien. Of het nu om iets kleins of iets groots als een geweldige aut gaat. Bij gebleken geschikt aanbod kom ik hier zeker terug.
Vorige week wezen kijken naar een MB A-180 waar wij hartelijk werden ontvangen door Bram Haller. Bram kwam gelijk professioneel en enorm gepassioneerd over. Na een korte onderhandeling en een proefrit overeen gekomen. Gisteren de auto opgehaald waarbij elke afspraak is nagekomen en Bram er voor zorgt dat een auto kopen een beleving is geworden. Alles bij elkaar van eerste ontvangst tot aflevering is tot in punjes geregeld zoals dat hoort want je koopt immers geen broodje.
Op basis van internetadvertentie op goed geluk naar Zeddam gereden. Werd vriendelijk ontvangen en kon direct proefrit maken. Prettig gesprek met Bram gehad en de auto aangeschaft. Kon hem binnen drie dagen ophalen!
Leuke mensen, deskundig en behulpzaam
Laatst mijn nieuwe auto gekocht bij van Remmen-Gademan. Professioneel en vriendelijk geholpen door Bram! Bij aankomst stond de koffie en de auto klaar voor een proefrit. Een fijne ervaring waarbij ook het contact vlug ging!
Mijn ervaring zijn positief, allemaal mooie auto’s en we zijn prima geholpen en alles conform de afspraken wie we hebben gemaakt.
Top garage bedrijf waar velen nog wat van kunnen leren. Wij hebben er een mercedes GLE gekocht. Die top werd afgeleverd . Bram die van a t/m z zijn afspraken na kwam . Als er ooit weer een andere auto gekocht moet worden ga ik er zeker weer kijken.
Je koopt niet iedere dag een auto , en je gaat vaak met wantrouwen een garage binnen. Maar bij Van Remmen-Gademan had ik meteen een goed gevoel. Bram Haller was heel duidelijk , open en eerlijk, en ontzettend vriendelijk. Hij wond er geen doekjes omheen en deed geen beloftes die hij niet kon houden. Na een proefrit en een fijn gesprek een LR Evoque gekocht. Na enkele maanden naar volle tevredenheid hiermee te hebben gereden was er helaas een mankementje aan de auto. Dit werd zonder enige discussie kosteloos gerepareerd. Wij zijn heel tevreden , en wij kunnen iedereen aanraden om hier een auto te kopen, of .............. om op zijn minst eens te gaan kijken.
Mijn ervaring met het kopen van een Mercedes C350e bij Bram Onlangs heb ik mijn nieuwe Mercedes C350e aangeschaft, en wat een geweldige ervaring was dat! Vanaf het eerste contactmoment tot aan de aflevering van de auto was alles tot in de puntjes verzorgd. De verkoper, Bram, maakte echt het verschil. Bram straalt een enorme passie uit voor zijn werk en dat merk je in alles wat hij doet. Hij is altijd bereikbaar, neemt direct zijn telefoon op en geen enkele vraag is hem te veel. Hij luistert goed, denkt mee en zorgt ervoor dat je je als klant helemaal begrepen voelt. De auto zelf werd in absolute nieuwstaat afgeleverd. Het was duidelijk dat Bram veel zorg besteedt aan het afleverproces, wat de hele ervaring nog specialer maakte. Als je op zoek bent naar een nieuwe auto, kan ik Bram van harte aanbevelen. De service en betrokkenheid die ik bij hem heb ervaren, zijn echt uniek. Dit soort klantgerichtheid kom je niet vaak tegen. Bram, bedankt voor alles!
Vorige week heb ik een gezinsauto gekocht bij Van Remmen-Gademan en ik kan niet genoeg benadrukken hoe tevreden ik ben met mijn ervaring! Vanaf het moment dat ik binnenkwam, werd ik vriendelijk verwelkomd en geholpen door Bram. De Volvo V60 die ik gekocht heb zag er tip top uit, alles was perfect voorbereid voor mijn komst en ik kon meteen in mijn nieuwe occasion wegrijden. Het papierwerk was allemaal goed geregeld, en alle gemaakte afspraken zijn nagekomen. Kortom, ik kan Van Remmen-Gademan van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare auto en een geweldige klantenservice. Bedankt voor deze positieve ervaring!
Ontzettend blij met mijn nieuwe Mercedes A250! Bram Haller heeft me fantastisch geholpen bij de keuze; zijn kennis en advies was precies wat ik nodig had. De aflevering was top: de auto stond prachtig klaar, en Bram nam de tijd om alles door te nemen. Bedankt, Bram, voor de geweldige service!
2 jaar geleden bij deze garage een Mercedes hybride GLC 300 e 4matic gekocht. Omdat wij in Spijkenisse wonen, het onderhoud met onze vakanties gecombineerd. We waren met deze Mercedes hybride zeer blij maar wilde toch naar elektrisch toe. Dus maandag besloten om onze Mercedes in te ruilen en over te stappen op een elektrische Audi e-tron. Wagen bestelt en deze werd zaterdagmiddag afgeleverd. Zag er zeer goed uit en alles was er aangedaan wat we hadden afgesproken. De garage is zeer professioneel en heeft zeer goed getraind personeel. Zeer klantvriendelijk en je voelt je je zo op je gemak. We komen graag vanuit Spijkenisse terug om de auto onderhoud te geven. Dus als je een nieuwe of gebruikte auto zoekt, ga eerst langs bij Remmen en Gademan. Rick en Bram bedankt voor alles en de monteurs bedankt wat jullie allemaal voor ons hebben gedaan. Toppie !!!!!!
Tijdens mijn verblijf in Spanje was ik een aantal websites aan het bekijken ivm mijn interesse in een MB G Klasse om naar Spanje te importeren. Diverse auto’s tegengekomen maar de auto welke mij het meeste aansprak stond bij Van Remmen-Gademan in Zeddam. Had middels E-mail kenbaar gemaakt dat ik interesse had, echter dat ik pas over 2 weken terug in NL zou zijn ! Zelf aanbetaling voorgesteld echter totaal niet nodig en zelfs werd de auto van de site afgehaald en gereserveerd zonder mij dan ook maar enigszins te kennen.( Rick wilde niet hebben dat andere potentiële kopers valse hoop zouden krijgen) Bij terugkomst in NL afspraak gemaakt en door mijn drukke programma werd er zelfs op zondag tijd gemaakt en konden we langskomen en opende Rick zijn showroom. De koop op betreffende Zondag direct rondgemaakt. Daarna nog niet meegemaakt de manier waarop de verdere afwikkeling na verkoop plaats heeft gevonden en Rick van Remmen is een “ mensen mens “ pur sang die op een geweldige manier zorgt dat je als tevreden klant zijn Garage verlaat. Belde weekje na levering nog op, of dat alles OK en in orde was. Rick; bij een volgende auto ben je weer de eerste waarmee we contact op zullen nemen ! Nogmaals bedankt ! Je bent een voorbeeld voor andere Garages en het was zeer prettig zakendoen met je ! E. Verstijnen - Javea ( Spanje )
Op zoek naar een jonge auto via internet. Zijn we in Zeddam terecht gekomen. Daar vriendelijk ontvangen door Bram Haller. Na een proefrit zijn we het eens geworden over de inruil van onze Mercedes A en de aankoop van een Mercedes B. We zijn door Bram goed geholpen met een uitstekende service om de Mercedes B bij ons huisadres af te leveren .
Geweldige ervaring bij Remmen-Gademan B.V.! Na een lange weg heb ik eindelijk mijn droomauto, de Mercedes-Benz S63 AMG GT 4door Coupé 4Matic+, in ontvangst mogen nemen. Wat een beest van een auto! Dit alles was mogelijk dankzij Rick van Remmen, de eigenaar van Remmen-Gademan B.V. Rick is een ontzettend vriendelijke, spontane en behulpzame man. Hij maakt de hele aankoopervaring aangenaam en is altijd bereid om te helpen met alle vragen. Bij binnenkomst staat er altijd koffie, thee of frisdrank voor je klaar, samen met een heerlijk koekje. En geloof me, dat koekje moet je gewoon proeven! Rick heeft me tot op de laatste dag fantastisch geholpen en gesteund. Zijn service is echt top! Ik raad iedereen die een auto wil kopen aan om dat hier te doen. De auto’s zijn allemaal in uitstekende staat, en je zult geen spijt krijgen van je aankoop. Rick, nogmaals hartelijk dank voor je geweldige hulp en service! Ik ben superblij met mijn prachtige en vooral agressieve Mercedes GT 4door. Aanrader voor iedereen!
Zelfs op zondagavond wordt er gereageerd op mijn aanvraag voor een proefrit. Al snel een afspraak gemaakt met Bram. Nog geen week later op vrijdag hebben wij onze prachtige nieuwe BMW 120i aangekocht. Een fantastisch bedrijf met echte passie voor unieke auto’s.
Bram heeft gezorgd voor een fijne ervaring bij het kopen van mijn auto: Mercedes A250e. Nadat mijn behoeftens werden achtergehaald, hebben we gekeken naar de mogelijke opties en heb ik dankzij Bram zijn deskundige advies, een keuze gemaakt waar ik erg blij mee ben. Nogmaals dank voor de goede service en warme ontvangst!
Danzij bram van remgademan een top Mercedes a klasse gekocht hele snelle en mooie afhandeling de levering zelf helemaal top met een bosje bloemen en strik om de auto super blij mee!
Afgelopen maand wezen kijken naar een BMW 435i cabrio. Tijdens het telefonische contact gelijk al een enthousiaste medewerker aan de telefoon. Ook tijdens de bezichtiging perfect geholpen door Bram die ons enthousiast en met passie van advies voorzag. Al met al een prettige samenwerking! Een fijn bedrijf waar ze de tijd nemen voor je en je zeker geen nummertje bent!
Leuk ontvangen door Bram, goede duidelijke communicatie. Fijn dat de auto klaar stond voor een proefrit. Afspraken die we gemaakt hadden nagekomen.. En het belangrijkste we hebben een mooie auto gekocht!!
De gezochte BMW gevonden bij Remmen-Gademan, prettig contact met Bram en door zijn enthousiasme werd de aankoop alleen maar mooier . De BMW is netjes afgeleverd samen met een enorme bos bloemen! Bedankt Bram. Gr. Harrie & Frida
We hebben een Mercedes benz C 220 gekocht met het kenteken GB-460-X . Eerst hadden we een telefonische afspraak met Bram. Dit kwam ons zeer positief over. Er is een afspraak gemaakt, we zijn langs geweest en Bram heeft ons erg gastvrij ontvangen met een kop koffie. Na een proefrit hebben we op een zeer prettige manier zaken kunnen doen en de koop kunnen sluiten. Een week later hebben we volgens afspraak de auto opgehaald. Deze werd in keurige staat boven verwachting afgeleverd. Er waren zelfs nog 4 nieuwe banden omgezet terwijl dit niet was afgesproken. We rijden er inmiddels een poosje mee en zijn zeer tevreden. Een pracht auto! De afspraken, de aflevering en het contact met Bram is naar uiterste tevredenheid verlopen. Wij raden dit bedrijf; remmen/ gademan dan ook van harte aan ! Vriendelijke groeten, J. de Roos.
Zeer fijne ervaring gehad hier met de aankoop van onze Q3. Contact met Bram verliep vanaf moment één al heel erg prettig zowel digitaal, telefonisch als face to face. Aftersales ook dik in orde. Echt de ervaring waar je op hoopt in je zoektocht naar je (droom)auto!
s-Heerenbergseweg 22
7038 CC Zeddam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.