Filters

8

Klant vriendelijk

Je kan altijd bij hun terecht. Al is het bv druk zeer vriendelijk te woord vakkundige medewerkers. Vertrouwd bedrijf

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd meedenkend, ook in Corona tijd!

Nu mijn auto lang stilstaat, bleek de accu leeg. Geen probleem voor HABO: een medewerker komt langs om de auto weer op te starten. En adviseert helder over de inzet van een druppellader. Bij de bandenwissel (eindelijk......................!!) even de hele auto laten nakijken. "Accu nog steeds in goede conditie", is de conclusie. Nooit het idee dat er iets gerepareerd of vervangen wordt terwijl dat eigenlijk niet nodig is. En wat er wel gerepareerd wordt, gebeurt altijd kwalitatief heel goed!!!!

  • Aanbevelen? Ja
9

snelle en nette service

mooi, dat ik kon wachten op een kleine beurt, en dat een lamp direct werd vervangen , super !!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Altijd klantvriendelijk! Snelle service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Vriendelijk en goed

  • Aanbevelen? Ja
10

altijd prima in orde!

Zoals altijd, prima in orde!

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer prettig bedrijf!

Je wordt snel geholpen. Goed geadviseerd. Vriendelijke ontvangst. Nog nooit klachten gehad over het onderhoud/reparaties. Heb veel vertrouwen in dit bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima bedrijf om de camper te laten onderhouden

Prima bedrijf om de camper te laten onderhouden

  • Aanbevelen? Ja
9

efficient correct

altijd plezierig om hier heen te gaan voor wat voor klus dan ook.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Keurig, eerste keer bij habo maar netjes hoor, wel schrikken van de BTW altijd, maar ook compliment voor het super schoon terug krijgen van onze Citroën cactus, en lof voor uitleg en service

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel hulp en goede kwaliteit

Ik moest een nieuw zijspiegeltje voor mijn Opel Astra 1 dag van tevoren had ik gebeld om het te bestellen. En volgende dag vroeg kon ik langskomen om hem erin te laten zetten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Als vanouds: top !

Professionals in het vak. Klantgericht met in corona tijd duidelijk oog voor hygiene en de 1.5 meter grens.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zie onder

Gebeld en kon meteen geholpen worden met het plaatsen van een nieuwe accu.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitslag zegt voldoende.

Beste autobedrijf van Emmen en omstreken.

  • Aanbevelen? Ja
9

goed

deskundig

  • Aanbevelen? Ja
9

Kan niet beter wensen

Al vanaf 2011 als klant bij een Bosch Service Bedrijf en sinds 2014 bij Autobedrijf Habo b.v. in Emmen. Komplete schadeafwikkeling. Prima advies bij vervanging en aankoop van nieuwe banden, top vakmanschap bij het omleggen en verwisselen. 2x per jaar de 4 wielen wisselen voor het seizoen, geeft altijd een gevoel van zekerheid door goede service en een vriendelijke ontvangst.

  • Aanbevelen? Ja
10

perfect

altijd meedenken en open voor vragen en geven van goed advies.

  • Aanbevelen? Ja
9

Top bedrijf

Zeer goede service. De mannen hebben er verstand van.

  • Aanbevelen? Ja
10

Kan absoluut geen nadelig punt vinden.

Wordt altijd keurig geholpen. Geen problemen met Habo Autobedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service!

Prima, snelle service!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettige en goede service.

Uw auto is bij HABO B.V in goede handen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Goede service

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service

Relaxte sfeer zeer vakbekwame mensen .Kortom een goed adres

  • Aanbevelen? Ja
9

goed

netjes geholpen vlotte afwikkeling en snelle en duidelijke communicatie

  • Aanbevelen? Ja
9

Leuke en vriendelijke service

Vandaag onze mooie Opel Karl Rocks opgehaald en hopen er nog lang plezier van te hebben. We werden leuk en vriendelijk benaderd en geen opdringerigheid. Mooi relax allemaal. Autobedrijf Habo nogmaals bedankt

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Handelsweg 8

7826TC Emmen

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.