gewoon goed
Prettig
Twee keer daar geweest goed geholpen
Met de voormalige garage Coenen waren wij goed bekend dus om naar de opvolger te gaan hadden we geen enkele twijfel over de betrouwbaarheid.
Heel goede ervaring. Beleefd en vakbekwaam personeel.
Bedrijf met een goeie uitstraling Klant word netjes en goed geadviseerd Prijs en kwaliteit van occasion is goed Het is prettig zaken doen met B&S auto\'s
B&S Auto\'s BV heeft zeer deskundig en vriendelijk personeel.Je wordt altijd vriendelijk te woord gestaan en ze zijn zeer behulpzaam. Ik heb er in alle opzichten zeer goede ervaringen mee.
Professioneel, klantvriendelijk en altijd in voor een geintje.
1e kennismaking ervaar ik als prettig. Hoop dat het met de service op een gebruikte auto zo blijft. Toekomst zal het uitwijzen
Goede gesprek gehad mbt gebruikte auto, alleen vind ik de advertentie enigszins misleidend mbt de trekhaak. Op de advertentie die in de auto lag stond met een vinkje aangekruist trekhaak; in de advertentie op internet stond voor een geringe vergoeding, in werkelijkheid betaal je gewoon 400 euro, net zoveel als bij enkele andere garage, dus vind ik dit erg misleidend, want als je praat over een geringe vergoeding verwacht je niet dat je 400 euro moet betalen
Ik heb hier mij auto gekocht. Helaas na 6 maanden startmotor kapot. Hierin zijn jullie mij qua kosten tegemoet gekomen door arbeidsuren niet te rekenen. Ik ben zeer tevreden over jullie klantafhandeling en ben dan ook een tevreden klant die jullie absoluut aanbeveelt aan anderen!
20 jaar kom ik al bij het bedrijf! Voorheen Renault Coenen.
super goed!
Al eerder tevreden klant bij Auto Coenen. Nu bij B&S. Service en onderhoud prima. Recente prijsstelling bij overwogen aankoop tweedehands auto .Te hoog en niet onderhandelbaar. Jammer. Dan maar elders beter geslaagd.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.