Filters

9

prima garage! Kleinschalig, kennen en worden gekend.

Voor een 140 km beurt en APK in garage geweest. Alles volgens afspraak keurig gedaan! Zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne garage

Positief en deskundig. Probleemoplossend!

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect

Super bedrijf met super mensen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Echte service

je wordt hier fijn geholpen

  • Aanbevelen? Ja
9

Uitstekend

Afspraak om 09:00 uur voor onderhoud netjes geholpen en om 10: 00 na bakje koffie weer op huis aan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Keurig

Nette behandeling door personeel. De onkosten worden doorgeven /gebeld. Krijgen een leenauto mee. Totaalplaatje KEURIG.

  • Aanbevelen? Ja
9

Geweldige service

Vakkundig en snel geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer tevreden

mijn auto is prima gerepareerd

  • Aanbevelen? Ja
9

Zoals altijd weer goed, snel en vriendelijk

Of ik nu voor een apk, zomercheck of onderhoudsbeurt langskom de ontvangst tot en met de afhandeling is hier altijd goed en prettig. Fijn, vriendelijk en bekwaam personeel, zeer klantgericht. Ik blijf hier zeker terugkomen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fantastisch

Zeer vriendelijke baas en medewerkers, duidelijke uitleg over de auto, er wordt ruim de tijd genomen voor je. Niks geen gehaast. Echt een prima garage om je aankoop te doen. Het voelde net of de auto, die ik gekocht heb, speciaal voor mij was gemaakt. Het leuke was, op de dag dat ik hem kon halen, stond ie pontificaal voor de deur, super.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede service en altijd vriendelijk!

Zeer tevreden over de service en word altijd netjes geholpen. Maar ook in een topbedrijf onstaan foutjes waardoor je een keer extra terug moet komen. Is voor mij geen probleem. Hoort erbij denk ik dan maar. Hou de service vast zoals het is , kunnen genoeg andere nog wat van leren.

  • Aanbevelen? Ja
9

Alles is besproken en goed afgehandeld

IK vroeg of nog een leenfiets was en ze konden me gelijk helpen. Ook was mijn koppelingsplaat niet goed en dat kon ik gelijk een afspraak maken wanneer dit gemaakt wordt en en werd gelijk gezegd dat dit onder de garantie was

  • Aanbevelen? Ja
10

geweldig

geweldig geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Wederom naar volle tevredenheid onze nieuwe auto gekocht.

Wij zijn al jaren klant en hebben wederom onze nieuwe auto bij van Kesteren gekocht naar volle tevredenheid! Je word er enorm gewaardeerd als klant. Het hele team staat altijd voor je klaar voor service en advies.

  • Aanbevelen? Ja
8

Vakmensen met goed inzicht en geven goed/juist advies!

Goede communicatie en vakkundig vakwerk geleverd!

  • Aanbevelen? Ja
1

Zeer slecht en dom antwoorden

Ik heb renault Zoe 4 maanden oud gaat bij het laden niet verder dan 99 procent en de stekker wordt warm, antwoord is niet erg, auto kost 37000 je kunt altijd nog de brandweer bellen ¡!!!!!!!!! We kunnen afspraak maken naar 7 juli ga wel op zoek naar een echte dealer.

  • Aanbevelen? Nee
9

Uitstekende service met een heel klein minpuntje

Volgens afspraak mijn auto gebracht, vriendelijke ontvangst. Na ongeveer een half uur kreeg ik te horen, dat de voorbanden zodanig waren versleten, dat het advies was om er nieuwe op te laten zetten........Ik werd hierdoor wel overvallen, hier had ik absoluut geen rekening mee gehouden. De all-inn prijs werd meteen genoemd en aangezien ik geen flauw idee had, wat banden kosten, heb ik het geaccepteerd. Ik moest er wel nog wat langer voor in de garage blijven, aangezien ze niet op voorraad waren, maar het kon in elk geval allemaal. Elders was ik niet veel goedkoper uit kunnen komen en het scheelde me een extra afspraak. Via google kwam ik er echter wel achter, dat Michelin een tankbon actie heeft, die niet was gemeld. Scheelt toch weer 30 euro. Daarom niet de volle 5 sterren....

  • Aanbevelen? Ja
10

Super goed geholpen, fijne sfeer en kwaliteit!

Wij zijn super goed geholpen bij van Kesteren en hebben zonder enige twijfel onze nieuwe auto aangeschaft. Alle medewerkers zijn erg vriendelijk en behulpzaam en we zijn er meerdere malen op gedrukt om echt langs te komen als er iets mis is. Ook dát maakt dat we met een heel gerust gevoel met onze nieuwe auto wegreden. Wij zijn erg blij met onze aankoop!

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service

Klantvriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer vriendelijk en behulpzaam

Bij de aankoop van de auto erg goed en vriendelijk geholpen. Ook na aankoop erg behulpzaam bij vragen en reparatie.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig deze garage

Prima service niets is te veel gevraagd.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima.

Nadat ik mijn bijna nieuwe captur in Groningen gekocht had bleek er iets mis met de airco te zijn. Ik ben naar de dealer in Kampen gegaan en ben daar prima geholpen en ze proberen het probleem op te lossen. Al met al een goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed geholpen

Zeer vriendelijke verkoper Ik zou zo weer een andere auto kopen bij Van Kesteren

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel erg verwonderd en gelachen om gedrag en taalgebruik bijzondere klant

Prima, zoals gewoonlijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne garage

Personeel is vriendelijk aardig en goed meedenkend.

  • Aanbevelen? Ja

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.