al 25 jaar klant, tevreden altijd
goed georganiseerd autobedrijf, waar ik altijd correct ben behandeld.
goed
Mijn ervaringen en vertrouwen in dit bedrijf blijven positief.anders zou ik nooit veertig jaar klant bij dit garagebedrijf zijn gebleven!!
Altijd goede service, ik kom hier al jaren. Ze werken hier netjes en zijn eerlijk.
Ben al heel lang klant bij het bedrijf, over het algemeen tot tevredenheid. Heb wel bezwaar tegen het in rekening brengen van het gebruik van een leenauto (en benzineverbruik) bij servicebeurten. Vind ik een minpunt bij serviceverlening!
Goed en kundig
Ik kwam voor het eerst bij autobedrijf Huisman voor een onderhoudsbeurt aan mijn Mazda CX5 (niet hier gekocht). Ik werd zeer vriendelijk ontvangen, het onderhoud werd deskundig uitgevoerd en het personeel is heel servicegericht! Eerste ervaring; uitstekend, een aanrader!
Altijd vriendelijk
Goede ervaringen Met de klant meedenken. Vriendelijke bejegening.
supper
Maasambacht 12
2676CW Maasdijk
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.