Filters

8

Vriendelijk, duidelijk en goed geholpen

Had behoorlijk pech met een lekke koppakking. Een dure grap, veel werkuren. Maar werd keurig geholpen in die paar dagen dat de auto in reparatie was met een leenauto zodat ik die dag gewoon optijd naar mijn werk kon! Toppie

  • Aanbevelen? Ja
2

Onbetrouwbaar

Heeft mij een auto verkocht waarvan hij beweerde dat er geen ongeluk mee was gebeurd. Vervolgens bleek bij nadere inspectie dat onderdelen onder de motorkap met tyrapes aan elkaar vast zaten. Ook functioneerde het gas geven niet goed. Heeft me een keer of 5 terug laten komen om het zogenaamd te maken. Was te beroerd om het fatsoenlijk te repareren. Naar een goede garage gegaan, daar bleek er een defect in het gasklephuis wat een duurdere reparatie is. Heeft me zolang aan het lijntje gehouden zodat het inmiddels buiten de Bovag-garantie viel. Was met het eerste contact erg vriendelijk. Nadat ik klachten had, kreeg ik een heel andere kant te zien. Een goede les voor mij. Eens maar nooit meer!

  • Aanbevelen? Nee
10

Netjes & prima

Ok dus

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima werk.

Alles naar tevredenheid uitgevoerd!

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne service

Goede communicatie en fijn afgestemd

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect

Prima service. Aardige mensen

  • Aanbevelen? Ja
10

Top!!

Vooraf netjes een offerte, dan weet je direct waar je aan toe bent zonder verrassingen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Zeer tevreden

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke antwoorden op je vragen, geen poespas

Denken mee, open in de communicatie, niet opdringerig. Snelle response.

  • Aanbevelen? Ja
9

top, zoals ik gewend ben.

top, zoals ik gewend ben.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zoals altijd zeer goed, prettige mensen met kennis van zaken.

Zie boven

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Super

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne service

Goede service

  • Aanbevelen? Ja
10

Top geholpen

Bijzonder goede Ervaring. Dit autobedrijf kijkt / helpt oplossingsgericht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend doen wat ze beloven en trekken je geen vel over de neus.

Het kan natuurlijk zijn dat tijdens de demontage nog andere gebreken aan het licht komen, deze worden dan gemeld als het een groot bedrag (af te spreken tot hoever ze mogen vervangen zonder melding bv € 200). Dit voorkomt spookfacturen. Dus eigenlijk is het niet nodig om het in één zin weer te geven maar is één woord voldoende: uitstekend!

  • Aanbevelen? Ja
10

Helder, vriendelijk en betrouwbaar

Ik kom al heel lang bij deze garage. Altijd goede service, eerlijke toelichtingen, vakkundig werk en klantvriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
8

al 10 tallen jaren zeer tevreden klant.

ook blij met haal/breng service.

  • Aanbevelen? Ja
10

No nonsense deskundigheid

Ze geven niet alleen een duidelijk oordeel, maar handelen snel en transparant. Daarnaast denken ze met je mee en leveren ze maatwerk, passend bij je persoonlijke wensen. Top!

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Correct en snel

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden

De mannen zijn snel, professioneel en vriendelijk. Volledige transparantie door, na inspectie, een offerte te sturen.

  • Aanbevelen? Ja
8

goed

netjes en ook netjes eerst een begroting.in mail en in sms dat er mail is verstuurd en sms gekregen toen de auto klaar was

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

De garage is telefonisch goed bereikbaar. Chiel en Henry denken goed mee over onderhoud etc van de auto.

  • Aanbevelen? Ja
9

Eerlijke en betrouwbare garage

Ga zo door!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel afspraak kunnen maken en euvel verholpen

Had probleem, gebeld en kon snel terecht en euvel werd verholpen. Vooraf ongeveer prijsopgave gekregen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Betrouwbare en snelle service

Betrouwbare en snelle service

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Mr van Coothstraat 67

6651ZH Druten

487513207

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.