Geachte heer, Dank voor uw beoordeling. Afspraak voor onderhoud en A.P.K. , na controle bleek dat de auto niet goed gekeurd kon worden voor de A.P.K.. Hiervoor is een bepaalde tijd ingepland. Er is toen met u overlegd om een nieuwe afspraak te maken om de auto in orde te maken, zodat deze alsnog goedgekeurd kan worden. Met vriendelijke groet, Mulders klantencontact.
Geachte heer, Dank voor uw beoordeling. Wij gaan overleggen of deze mogelijkheid bestaat, om dit toe te voegen. Met vriendelijke groet, Mulders klanten contact
Franklinstraat 2
4004 JK Tiel
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.