Filters

7

Prima met een verbeterpuntje

Er had wel wat meer gecommuniceerd mogen worden tijdens de reparatie periode.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed geholpen!

Onlangs een occasion hier gekocht. De aankoop en oplevering is zeer prettig verlopen. Blij met de nieuwe auto!

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk en prettig geholpen.

Auto loopt weer als een zonnetje.

  • Aanbevelen? Ja
7

prima

goede voorlichting. daarna goede uitvoering van het vervangen van de lager .

  • Aanbevelen? Ja
5

Ondeskundig

Mustang Mach E voor eerste beurt. Vooraf geen storingen, bij vertrek allemaal storingen. Gelijk weer omgekeerd. Kreeg de vraag of hij wel een kwartier op slot had gestaan… dat weet ik niet. Jullie gaven aan dat hij klaar was. Moest updates hebben, maar auto doet deze automatisch (zo ingesteld). Duurde langer om dit te doen. Leenauto meegekregen en de vertegenwoordiger kwam de auto eind van de middag weer omruilen. Kon ruiken dat hij rookt. Waarschijnlijk niet in de auto maar wel kort daarvoor. In Duitsland een Mustang V8 gezien. Gevraagd of zij hier wat voor mij in konden betekenen. Moest ik zelf maar regelen, zij hebben 1 dealer is Duitsland waar ze auto’s van af importeren. De auto die ik gezien heb dus via een ander autobedrijf geregeld.

  • Aanbevelen? Nee
10

Snel het probleem achterhaald en oplossing geboden.

Er is meteen gekeken hoe groot de schade was en of ik door kon blijven rijden. Meteen het betreffende onderdeel besteld en dat was dezelfde dag al binnen. Snel weer opgelost. Top!

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima werkplaats !

Ik kom al vele jaren bij Sutherland , de monteurs zijn altijd vriendelijk . Alleen van de rekening schrok ik wel een beetje , 274 euro voor de apk en motorolie verversen .

  • Aanbevelen? Ja
10

Gastvrij, vriendelijk

Gastvrij, vriendelijke verkoper Melle van Wieren.

  • Aanbevelen? Ja
8

Vriendelijk personeel goede communicatie

Fijne garage met kundige mensen

  • Aanbevelen? Ja
8

alles tiptop geregeld

alles tiptop geregeld en goede kennis/uitleg van de auto

  • Aanbevelen? Ja
6

Teleurstellend

Auto gebracht voor onderhoudsbeurt + APK. Tijdens de beurt gebeld dat ruitenwissers, remblokken en schijven vervangen dienden te worden. Daarna filmpje gezien over de bevindingen van de monteur (remmerij kon nog wel 15.000km mee) en teruggebeld. Werkzaamheden waren niet nodig voor de APK en daarom ook niet laten uitvoeren. Waarom niet als adviespunt genoemd bij het ophalen van de auto? Komt veel beter over. Ik had de huurauto afgetankt (€4,27) en teruggebracht. Kreeg tot mijn verbazing een huurautoafrekening met brandstofkosten €12,66 en ik zou 116 km gereden hebben. Gemeld dat ik afgetankt had en de afstand Drachten-Buitenpost echt maar 20km was en geen 58km. Antwoord: "de monteur heeft echt deze km-stand genoteerd en echt zoveel benzine bijgetankt." Verteld wat ik hiervan vond en inmiddels een herziene rekening gekregen (en direct betaald) Ben best vriendelijk geholpen in Drachten en de onderhoudsbeurt zal heus goed uitgevoerd zijn. Heb hier door het bovenstaande toch een gevoel van teleurstelling aan overgehouden. Daarom een 6.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik ben weer na drie jaar, fijn en geweldig geholpen.

Ben na meer als 40 jaar weer terug bij Sutherland, dat geeft weer een goed gevoel, het is altijd goed geweest. Heb een andere auto gekocht bij een andere garage, maar ik had er geen goed gevoel van dus ik ben weer naar mijn oude garage gegaan! Vriendelijke Groet van Elma.

  • Aanbevelen? Ja
8

Had meer communicatie gewild

Mijn auto heeft anderhalve week bij de garage gestaan. Dit was onverwacht dus ik begrijp dat hij niet meteen de hoogste prioriteit was maar ik heb wel anderhalve week overal en nergens vervoer moeten regelen. Ik heb zelf een keer of 7 gebeld over de gang van zaken. Daarna werd er dan wel weer gecommuniceerd maar niet uit zichtzelf. Dat had ik prettiger gevonden. Verder is de auto wel goed gerepareerd dus daar valt niets op aan te merken.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima contact en afhandeling

Goede service en afhandeling

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede service en kennis bij probleemanalyse

Na analyse afspraak gemaakt om verder naar het probleem te kijken en op te lossen. Telefonisch uitgelegd wat het probleem was en daarna hersteld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Verrassend

Correcte en snelle afwikkeling vervanging distributieriem. Overige na ophalen auto goed advies mogen ontvangen. Aanrader de dealer.

  • Aanbevelen? Ja
10

Correct en vriendelijk

Correct en vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
9

altijd behulpzaam personeen en vriendelijk

goed service en contact over eventuele meer kosten van een reparatie

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk, meedenkend en professioneel

Goed en meedenken bediend.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Prima

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk geholpen.

Vlot en vriendelijk geholpen. Ford zoekt de interactie door vooraf aan de service beurt een inspectie filmpje toe te sturen. Aan de hand van deze uitleg kan je voor de aangeboden diensten kiezen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Tav gepleegd onderhoud en plaatsen trekhaak een prima!

Jammer is dat achterbank nog plat lag en dat hondenrek los lag waar nu een moertje van weg is, heb dit zelf kunnen oplossen gelukkig, echter had ik liever gezien dat dit weer door garage was gedaan. Maar nogmaals tav gepleegde werkzaamheden, prima! Digitaal is onderhoudsbeurt nog niet op 5-2-2024 gezet.

  • Aanbevelen? Ja
9

snelle, vriendelijke en correcte afhandeling.

Zeer behulpzaam met advies betreffende andere verlichting.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en kwaliteit

Was ziekte onder personeel, maar onze auto toch nog op tijd gekeurd en een beurt.

  • Aanbevelen? Ja
8

Klantvriendelijk!

Vriendelijk, netjes gebeld voor overleg.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Kattebos 148

8446 DB Heerenveen

513623 415

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.