Ik had een aardige en geduldige rijinstructeur bij Dam, niks op aan te merken. Altijd flexibel ook met inplannen. Administratie kon wat beter, kreeg onvolledige informatie tijdens examen aanvraag waardoor het helemaal stress was omdat er dingen mistte. Her-examen inplannen kon wel redelijk snel als erop word aangedrongen. Het is geen heel goedkope rijschool. Wel handig dat je vooraf losse lessen kan inkopen zodat je niet hoeft te rotzooien met cash in de auto.
Eendaagse cursus, met aansluitend praktijk examen. Geslaagd!! Prima rijschool!
Hele gezellige en leerzame lessen gehad dankzij Henk W! Alle credits naar hem.
Mijn ervaring was zeer prettig. Humor werd goed afgewisseld met serieuze lessen. Beide examens in 1x gehaald mede door de fanatieke inzet van Hans.
Binnen no time het rijbewijs gehaald. Prettige samenwerking. Bedankt hiervoor!
Huib vond ik echt een top rijinstructeur... Beter had het niet gekund... Gert was het net niet voor mij... Nou heb ik hem ook niet zo vaak gehad... Maar misschien vinden andere mensen hem wel oke...
Ik wil vooral Marcel van Dijk supper bedanken. Top instructeur goeie uit leg en gezellige lessen. Dankje wel marcel
Alle lessen en examens waren makkelijk te zien op de site en terug te vinden. Vriendelijke benadering. Vooral was ik tevreden over mijn rijinstructeur. Ik heb moeite met leren, en had heel veel stress in het begin van het rijlessen. David Hakimi zorgde voor een gezellige en fijne sfeer waardoor ik het gevoel had dat ik mezelf kon zijn en dat haalde een hoop stress voor mij weg en gaf me zelfvertrouwen. De tips en informatie die ik kreeg was heel duidelijk en was streng om momenten dat het nodig was. Ik heb een mooie tijd ervaren met dank aan mijn rijinstructeur.
Ik had rijles bij Edwin Doornkamp, ik het echt een hele goede ervaring met hem gehad. Ik moest binnen een korte tijd mijn rijbewijs halen en Edwin heeft er alles aan gedaan zodat het zou lukken. Hij deed echt een stapje extra. Hij is heel erg betrokken, eerlijk maar wel rechtvaardig. Ik had echt niet verwacht dat ik in 1 keer mijn rijbewijs zou halen!
Als je de juiste instructeur treft is het een 9. Tref je de verkeerde is het een 3. Meer dan 1 keer voor niks gekomen omdat er geen motorsleutels waren, dit elke keer bij dezelfde intructeur(niet mijn vaste). Verder met de vaste instructeur een prima ervaring gehad.
Het was een zeer prettige ervaring om last te hebben bij dam. De instructeur heeft een hele goede en duidelijke uitleg gegeven. Ik zou dan ook voor een ander rijbewijs die ik nog niet heb naar hun toe gaan.
Alles was goed geregeld en iedereen was behulpzaam.
Alles was fatsoenlijk geregeld, had ik een vraag dan werd deze gelijk beantwoord en eventueel afgehandeld. Ook de lessen verliepen altijd soepel, rij instructeur was altijd op tijd en in overleg was er veel qua tijden en lessen mogelijk. Tijdens de lessen veel reflectie op hetgeen wat je nu eigenlijk aan het doen bent, waardoor je zelf meer inzicht in je eigen handelen krijgt. Ook merkte ik dat de instructeur veel verschillende tools achter de hand had, mocht 1 manier van uitleggen niet werken. Het enige minpunt dat ik kan aandragen is dat ik via de site van Dam 59 euro voor het theorieexamen heb betaald, terwijl deze via het cbr zelf 33 euro was en het net zo snel geregeld was. Vond dit persoonlijk zonde geld.
Goede instructeur, alles werd rustig en duidelijk uitgelegd en daarom in 1x geslaagd
De lessen waren erg interssant, en de instructeur en de instructies waren duidelijk en makkelijk op te volgen.
Instructeur neemt goed de tijd om het uit te leggen. Alleen de oortjes waren soms een beetje lastig te verstaan
Elke week met plezier de rijlessen gevolgd! Hele gezellige lessen, erg veel geleerd en kan nu genieten van mijn rijbewijs! Bedankt Henk, je was top!
Goede begeleiding, geen stress maar afrijden wanneer je er klaar voor bent
Mijn instructeur wist goed in te spelen op mijn manier van leren, waardoor we het beste uit mij konden halen en ik mijn rijbewijs in 1 keer heb weten te behalen!!! Zeer deskundige en nette rijschool. Bedankt Edwin, het was een geweldige tijd met je!
Met dank aan Cees!!!
Fijn dat alles onder één dak zit, zowel theorie als praktijk. Alles word goed geregeld.
Mijn T rijbewijs bij Dam gehaald. Fijne instructeurs (Wouter en Dick)
Twee instructeurs inmiddels mogen ervaren, als ik voor iets nog moet lessen kom ik zeker terug!
Ik was tijdens de lessen super ontspannen en ik heb heel veel geleerd. Eerst was ik bij een andere verkeersschool maar daar was ik altijd heel nerveus tijdens de lessen. Ik ben toen overgestapt en dat was het beste wat ik kon doen. Bij Annemiek in de auto vond ik het zelfs leuk om te rijden.
Verkeerschool Dam is de best rijschool.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.