Prettig contact en prima begeleiding!
Beste rijschool, Zoals waarschijnlijk inmiddels bekend bij jullie heb ik mijn examen bij de tweede keer niet kunnen doen vanwege het feit dat er geen winterbanden op de lesauto zaten. Dit probleem is toen niet opgelost en de \'schuld\' is gelegd bij een andere partij. Dit is niet professioneel. Ook is zonder melding of uitleg een week voor mijn examen mijn rij-instructeur van de klus gehaald, evenals de lesauto. Ik heb een extra les gekregen, maar uiteindelijk hebben deze \'grapjes\' (en zeker het weer uitstellen van het examen) ons veel meer geld gekost. Het overleg over dit alles liep erg stroef. We hebben de indruk dat ik alleen maar leerling X was om geld aan te verdienen. Mijn zus gaat nu op rijles, maar absoluut bij een andere rijschool! met groet, Jip Rierink
Fijne rijschool
Goede en gezellige instructeur
goede rijschool, 2 rijbewijzen gehaald... ben er erg blij mee
Goede instructeur!
Een geweldige ervaring, rijbewijs C en CE gehaald. Fantastische instructeur Karel, streng maar rechtvaardig, duidelijke taal. Ik zou een ieder deze rijschool aanraden.
erg goed, de instructeur was aardig en geduldig.
het duurde best lang tot ik mijn rijbewijs eindelijk had. En ik had niet echt het gevoel dat het om het slagen ging maar om het geld.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.