Super dag in 1 keer geslaagd voor me be
Wat een goed resultaat Dietmar! Gefeliciteerd.
Heb veel geleerd en ben goed begeleid
Ik heb mijn rijlessen gehad van Michiel en dit heb ik als zeer prettig ervaren. Michiel gaf op een duidelijke en prettige manier les. Hij was streng op het juiste moment waardoor ik wist waar ik aantoe was en ik hierdoor groeide in mijn lessen. Dit heeft geresulteerd dat ik in èèn keer mijn rijbewijs heb gehaald. Wat ik ook heel fijn vind aan Oosterpoort, zij zoeken samen met jou naar een juiste en passende rijinstructeur. Zijn goed telefonisch bereikbaar en hebben mij tevens goed geholpen met mijn gezondheidverklaring. Met vriendelijke groet, Djirny Ririhena
Beste Djirny, Gefeliciteerd met je rijbewijs! Veel veilige kilometers.
Kritische instructeurs waardoor je snel en goed leert rijden.
De training die ik kreeg was zeer goed en sloot prima aan op mijn theorie boek, de online trainingen en oefenen examens. De training legde alles goed uit op een leuke en leerzame manier. Heb door hem wel in een keer mijn theorie examen gehaald! 😀
Beste Leonie, goed om te horen dat de cursus goed is bevallen! Gefeliciteerd met je theorie.
Ik heb overal in Friesland gezocht om de code 95 dagen binnen 14 dagen te plannen. Gelukkig kon ik er 3 bij Oosterpoort boeken. De andere 2 lukten bij Jolmers, Surhuisterveen. Ik heb veel geleerd, de dagen vlogen om!. 2 certificaten gehaald. Het eten tijdens de lunch was goed, genoeg te drinken, iedereen was vriendelijk. Kortom, een uitstekende ervaring!
Beste mevrouw Smits, Fijn om te horen dat het naar wens was, wij zien u graag een keer terug bij ons!
Goed verzorgde cursus. Duidelijke manier van lesgeven. De instructeur legde alles goed en rustig uit.
Prima geregeld allemaal Alleen jammer dat de laatste opleiding ( ADR ) niet helemaal goed ging. De presentatie klopte niet met het boek. Tevens werd er gezegd dat je enkele gegevens bij het examen mocht hebben. Dit was dus niet zo. Dus op één punt na gezakt. De docent was blijkbaar in de war met een andere opleiding.
Beste Fred, Bedankt voor de feedback , wij gaan het met onze docent bespreken!
Zeer tevreden
Goede uitleg van de docent..
Top geregeld
Beste John, Bedankt voor de goede beoordeling!
Heb veel geleerd door jullie ervaren rij-instructeurs. Veel geduld, duidelijk en leerzaam. Ik raadt deze rijschool aan.
Beste Hendrik, bedankt voor de goede beoordeling!
Zowel de instructeurs van vestiging Assen en Groningen zijn zeer goed bevallen voor de C en CE. Enige punt van kritiek is dat er tussen examen en herexamen twee maanden tijd zat.
Beste Olov, Bedankt voor de feedback, gefeliciteerd met je rijbewijs!
Goeie ervaring, pieter goeie intructeur, goeie service in de pauzes 😁
Beste Pascal, Gefeliciteerd met je rijbewijs! Veel veilige kilometers gewenst.
I had a very pleasant experience, and everyone was very nice and helpful with doing the whole process in English. The staff was lovely and always making sure the planning was complete in advance, very efficient. My instructor was a great teacher, I learnt a lot of pointers from him and he was very helpful in improving my weaknesses. He was also a very friendly person. Overall i enjoyed the process and would recommend it to the driving school to anyone interested.
Waardeloze proefles! 35 euro en veel te kort, te snel weer terug. Ik heb al een hoop lessen gehad bij een andere rijschool en ik vond dit een erg slechte les. Van de christelijke rijinstructeur mag ik na een spannende situatie nog geen 'getverderrie' zeggen in de auto! Hij schat in dat ik nog 30 lessen nodig heb, nou dat lijkt mij dus niet! Ik heb zelfs al een proefexamen behaald. Ik heb gebeld of ik een proefles over kan doen bij een andere instructeur. Maar aan de telefoon zijn ze ook niet erg sympathiek. Tip: zoek een andere rijschool!
Beste, Wat vervelend om te horen dat je geen goede ervaring hebt met onze rijschool. Je hebt aangegeven dat je bij je vorige rijschool niet tevreden was en daarom op zoek bent naar een andere opleider. Gezien je rijervaring hebben wij je geadviseerd om een niveautoets te doen omdat de instructeur dan wat meer tijd heeft om een goede inschatting van de benodigde lessen te maken. Je hebt aangegeven dat je dit niet wilde en alleen een proefles wilde plannen. De instructeur heeft hierdoor slechts een grove inschatting kunnen maken. Omdat veel schelden niet bijdraagt aan een prettige en veilige lessfeer heeft hij je inderdaad verzocht om hier mee te stoppen. Indien de proefles korter was dan de afgesproken 50 minuten klopt dit inderdaad niet. Hiervoor onze excuses. Uiteraard willen we niet dat je met dit gevoel blijft lopen en zouden we je graag een nieuwe proefles aanbieden bij een andere instructeur, wellicht heb je met iemand anders een betere klik. Wat betreft het telefonisch contact wat ik persoonlijk met je heb gehad heb ik dit niet als onsympathiek ervaren (we hebben elkaar voor de les gesproken). Ik zie dat je na de les een collega gesproken hebt, ik heb jouw feedback aan hem doorgegeven. Mocht je de nieuwe kosteloze proefles in willen plannen kan je ons altijd even bellen, als je het fijn vind mag je naar mij vragen dan sta ik je verder te woord. Met vriendelijke groet, Kelly Oosterpoort Opleidingen
De begeleiding en instructies zijn goed begrijpbaar, de lessen goed bemeten en er word goed gestructureerd aan verbeterpunten gewerkt.
Beste Simon, Bedankt voor je goede beoordeling!
Nadat ik 1,5 jaar aan het lijntje was gehouden bij een andere rijschool heb ik in 2016 na 1 maand lessen (van Michel Friebel) mijn motorrijbewijs gehaald, ondanks het weinige vertrouwen in mezelf en bochtenangst na een valpartij. Hartstikke goede coaching dus! In 2019 bij Oosterpoort begonnen met mijn autorijbewijs. Tijdens de gratis proefles had ik totaal geen klik met de (wat oudere) instructeur (het ging me allemaal te traag en te belerend, ben een snelle leerling en had al een rijbewijs natuurlijk). De uitleg van het pakket was hartstikke duidelijk en het leerlingenportaal overzichtelijk. Een wat jongere en vlottere instructeur toegewezen gekregen, Menko Schuitema, en dat was vanaf moment 1 helemaal top! Tussendoor nog van andere instructeurs les gehad ivm vakanties maar dat was prima geregeld. Het fijne aan Menko is dat hij nuchter is met een beetje humor en je de kans geeft zelf dingen in te zien of op te lossen. Daar leer je dus echt van. Ik heb dan ook in één keer mijn autorijbewijs gehaald. De examengarantie heeft me ook geholpen bij de zenuwen.
Beste Sara, Goed om te horen dat de wisseling van instructeur goed heeft uitgepakt. Wij wensen je veel plezier met je rijbewijs!
Mijn motorrijbewijs gehaald dankzij een ontzettend geduldige en rustige instructeur.
Beste Agnes, Gefeliciteerd met het behalen van je motor rijbewijs. Veel veilige kilometers gewenst.
Ik heb veel geleerd en kan nu veilig de weg op!!!
Vandaag heb ik mijn praktijk examen gehaald in Assen. Ik heb mijn lessen als zeer leerzaam maar daarnaast ook gezellig ervaren. Hierbij wil ik vooral Wilma bedanken, ze geeft op een heel duidelijke en positieve manier les. Is serieus wanneer het nodig is. Hierbij beveel ik Oosterpoort aan! (Tip) plan al je lessen van te voren goed in, want ze hebben een druk rooster. Groetjes, Songül Özdemir
Ik heb mijn rijbewijs al meer dan 5 jaar alleen in die tijd heb ik bijna geen ervaring achter het stuur opgebouwd. Ik merkte ook dat ik rijangst had en daarom heb ik besloten om paar opfris rijlessen bij Oosterport te volgen. Ik had veel geluk met Judith van der Helm als mij rijinstructrice want zij is super rustig en aardig! Na paar lessen heb ik mijn zelfvertrouwen weer gekregen en nu rij ik mijn autootje met veel zin en plezier. Bedankt Judith en Oosterport! :)
Leerzaam , even de puntjes weer op de I zetten .
Ik had een hele erge angst voor het rijden na een bijna dodelijk ongeluk en heb t geluk gehad dat ik een rijinstructeur heb gehad die me hier doorheen wist te slepen en mij ten alle tijden kon gerust stellen om na kleine tegen slagen de rust weer te bewaren en hier van te leren. Nou weet ik dat niet elke rijinstructeur het zelfde is maar Menko Schuitenma is wel een aanrader mocht je een keuze hier in hebben en ben hem eeuwig dankbaar hiervoor.
Beste Joshua, wat goed om te horen dat je ondanks je "rijangst" toch door hebt gezet om weer door te gaan! Wij wensen je veel veilige kilometers toe.
Goed
Prontonstraat 5 1
9743 AL Groningen
Oosterpoort Opleidingen is een trots, Gronings bedrijf! We geven sinds 1964 autorijles, motorrijles, bromfietsrijles en we leiden beroepschauffeurs op tot vrachtwagenchauffeur, buschauffeur, taxi-chauffeur of ambulancechauffeur. Maar we doen meer! We verzorgen alle denkbare opleidingen op gebied van transport, logistiek en veiligheid zoals Heftruck, Gevaarlijke Stoffen, EHBO, BHV en VCA. Kom kennismaken met Oosterpoort!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.