Fijne docent, deze maakt de les boeiend
Goede opleidingen Eten tussen de middag altijd goed
Na het overstappen van rijschool kwam ik hier terecht. Mijn rij instructeur heeft mij vervolgens veel meer zelfvertrouwen en rust gegeven tijdens het autorijden waardoor ik uiteindelijk mijn praktijkexamen heb gehaald! Het waren altijd goede en duidelijke lessen met ook echt aandacht voor dingen die nog net iets beter moesten.
Alles keurig volgens afspraak . Een hele goede begeleiding Gewoon top.
Ik heb met plezier aan de cursussen deelgenomen
Duidelijk en op praktijk gericht.
Betreft opleiding digitale tachograaf en techniek. Grotendeels op basis van vragen uit de groep de dag gevuld. Heel inspirerend en leerzaam.
Voor zowel Anne als Koos ervaren mensen die op een spontane manier je betrekt bij het les geven een aanrader.
Ide is een zeer kundige instructeur. weet ontzettend veel. Durft ook de discussie aan te gaan. kortom door het levendig vertellen en goede antwoorden te geven en uit te leggen was dit een zeer leerzame dag. Lunch: VOORTREFFELIJK.
Een saaie dag Code95 Tachograaftraining. . . . dacht ik toen ik van huis ging, richting de cursus. Integendeel!! Een bijzonder leerzame, interessante dag met veel nieuwe inzichten en nieuwe kennis. Ons aangereikt door een goede instructeur, die zelf veel ervaring heeft met een tachograaf en nog steeds nieuwe weetjes aan het ontdekken is!
Hij kan het goed en duidelijk overbrengen en weet er veel vanaf. Bedankt Ide Huitema!
Heel persoonlijk en gezamenlijk naar het einddoel toewerken
Ik heb een hele fijne opleiding mogen volgen bij Oosterpoort. Ibo kon mij goed uitleggen wat er al goed ging en waar ik nog verbeteren kon, en dat is gelukt. In 1x geslaagd voor LZV en tussendoor mijn Fries weer een beetje opgehaald haha. Als de koffie beter was geweest hadden ze 5 sterren gekregen. De lunch daarentegen was prima!
Een opfrisles gevolgd bij Bauke en ook dat was weer leerzaam en gezellig. Goede feedback gekregen. Ook flexibel geregeld qua locatie.
Ondanks dat de cursus LZV voor mij niet makkelijk was heb ik het uiteindelijk toch behaald. Ik heb enorm veel geleerd voor zowel het LZV gedeelte als voor CE. Het heeft mij vele handvatten en meer zelfvertrouwen opgeleverd. Zowel de ondersteuning vanuit de administratie (Ivo) als van mijn Instructeur (Ide) heb ik als zeer prettig en waardevol ervaren.
Ik heb een erg leuke en leerzame proefles gehad op de bus van John Dijkstra. Heel leerzaam.
The instructor has good teaching ability with friendly approach. I acquired knowledge with ease from the tutor and practically profound.
Beste mensen Gistermorgen heb ik een rijtest bij jullie gedaan en daar heb ik goede herinneringen aan. Goede ontvangst in een mooie locatie. Met vr. Gr. Fred Thie
De instructeurs (in mijn geval Steven & Willem) zijn professioneel, meedenkend en mensen met passie voor het vak. Daardoor heb ik het erg positief ervaren en gezellig ervaren om er te rijden. Zeker een rijschool om aan te raden voor je motorrijbewijs!
Ik heb mijn tijd hier bij oosterpoort zeer goed ervaren. Goede strakke planningen en duidelijkheid. Ik vind het concept waarbij je 2 uren moet rijden super top! Het werkt goed omdat je dan pas echt dingen leert. Ook vind ik het team achter Oosterpoort hartstikke aardig. Ik voelde mij erg welkom.
De lessen waren duidelijk en interactief, je merkte dat de stof elke dag beter binnen kwam. Lekkere lunches waarbij met bijzondere wensen rekening werd gehouden, vriendelijke ontvangst. Een aanrader! Vooralsnog alleen theorie, de praktijklessen volgen nog.
Ervaring goed. Wel teveel verschillende instructeurs
Ik ben harstikke goed geholpen. Ben zeker met vertrouwen het examen in gegaan. Zeker aan te bevelen!
Ik heb de motorrijlessen als zeer prettig ervaren. De AVB lessen van Willem waren duidelijk en leuk. Willem legt goed uit welke ervaring je bij een manoeuvre zou moeten voelen ipv alleen maar uitleggen welke handelingen je achter elkaar moet uitvoeren om tot een resultaat te komen. Vooral omdat je op een motor je hele lijf moet gebruiken, krijg je zo snel vertrouwen in de voertuigbeheersing. De AVD lessen van Steven waren ronduit geweldig. Natuurlijk, je gaat de weg op, het echte werk: daar doe je het voor. Maar er komt veel op je af en Steven weet al na een paar minuten rijden precies welke persoonlijke aanpak het best bij je past om je meer ontspannen aan het verkeer te laten deelnemen. Ondanks dat het lessen waren, heb ik ze vooral ervaren als het maken van mooie tochten. Na de les hoofd leeg!
Gewoon super leuk … leren , lachen, in een gezellige sfeer… en top lunch …
Prontonstraat 5 1
9743 AL Groningen
Oosterpoort Opleidingen is een trots, Gronings bedrijf! We geven sinds 1964 autorijles, motorrijles, bromfietsrijles en we leiden beroepschauffeurs op tot vrachtwagenchauffeur, buschauffeur, taxi-chauffeur of ambulancechauffeur. Maar we doen meer! We verzorgen alle denkbare opleidingen op gebied van transport, logistiek en veiligheid zoals Heftruck, Gevaarlijke Stoffen, EHBO, BHV en VCA. Kom kennismaken met Oosterpoort!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.