Zeer positieve ervaring. Erg vriendelijke, geduldige en directe rij instructeur. Kreeg tijdens de cursus duidelijke instructies en opbouwende kritiek. Hierdoor in 1 dag mijn E achter B rijbewijs behaald. Top, zeker een aanrader!
Goede instructie en duidelijke communicatie.
Top rijschool helemaal de lessen van Arnold Raatjes!!!
Op 10 augustus mijn E achter B in een dag gehaald. Veel geleerd van Jan Holtrop en Michael Regeer. Opgestapt om 08:00u in Groningen om in Assen over te stappen in een combinatie met automaat. Om 15:00u was ik klaar voor het examen. Het was een bijzondere (aangename) dag. Ik heb geen score gegeven voor het lesvoertuig omdat de Peugeot echt niet representatief is. De VW transporter daarentegen was top!
De cursus duurde van 8:00 tot 15:00 waarbij alle onderwerpen van de auto theorie werden behandeld. Ter voorbereiding kreeg ik online materiaal die de hoofdstukken goed samenvat. Daarnaast beschikte de online module over oefenexamens. Na eerder 3x te zijn gezakt, de dag cursus gedaan en direct daarna geslaagd. Ik kan de cursus aanraden voor iedereen die het eerste examen nog moet proberen en voor iedereen die voor een herexamen gaat.
Top rijschool, top instructeurs en tops routes. Wat wil je nog meer.
Goed rijles advies en vakbekwame rijinstructeurs
Alles goed voor elkaar, fijne service en qua lessen erg goed opgebouwd.
Ik kon eerst maar niet slagen, maar een paar lessen van oosterpoort met goede begeleiding, hebben ervoor gezorgd dat ik eindelijk mocht slagen.
Ik ben heel goed begeleid. Was lessen nodig voor een rij test. Dat er een stagiaire bij was vond ik niet erg (eigenlijk wel leuk) Voor de rij test nog een stukje gereden wat ook heel fijn was.
Ik heb met plezier mogen afrijden bij de Oosterpoort! Hele leuke en fijne lessen gehad bij instructeur Theo, wie mij erg goed begreep en met wie ik ook kon lachen! De rest van het personeel is ook erg vriendelijk en je wordt altijd snel geholpen als je met een vraag zit. Al in al heb ik een topervaring met deze rijschool en heb ik er plezierige rijlessen gehad.
Ook al ben ik twee keer (door zenuwen) gezakt, ik heb dusdanig goed leren rijden dat ik ondanks de zenuwen de derde keer toch ben geslaagd! Een hele leuke rijinstructeur gehad waar je echt mee bevriend raakt. Je hebt ook telkens dezelfde rijinstructeur! Zeker een aanrader!
ik ben erg teleurgesteld hoe jullie omgaan met klanten. er is geen duidelijke comunicatie bij jullie sorry. ik belde ik krijg iemand van jullie aan de lijn die iets zegt en vandaag kwam ik langs om verder te gaan met mijn opleiding die ik all een tijdje heeft betaald en krijg ik te horen dat ik helemaal opnieuw moet betalen want die tijd is voorbij hoezo hoor iik wat aan de lijn en als ik langs koms verandert de hele verhaal. ik ben erg teleurgesteld ik wil jullie score geven maar op dit moment kan ik niet zo kan je niet omgaan met klanten .
Mooi
Vlak voor de kerstvakantie gestart met rijles volgen. Hierbij had ik geen goede klik met mijn instructeur en ben ik na de lockdown verder gegaan bij een ander. Dit was een veel betere match en zonder problemen geregeld. De lessen waren prettig, duidelijke aanwijzingen en nabespreking. Er was altijd ruimte om te werken aan onderdelen waar je zelf meer zekerheid/ervaring in wilde hebben. Door corona heb ik wel veel verschillende instructeurs gehad wat soms lastig was. Ze pakten dingen net weer wat anders aan en ondanks dat je voortgang digitaal wordt bijgehouden (dit kan je ook zelf inzien, handig) was het soms toch wel lastig dat de instructeur niet helemaal wist wat mijn niveau was. Je leert wel van allemaal weer andere trucjes en dingen waar je op kan letten dus het heeft voor en nadelen. De rijschool deed wel zijn best zoveel mogelijk met dezelfde docent in te plannen. Het contact met de afdeling plannen was ook altijd goed en ze dachten goed mee. Gelukkig waren bijna alle instructeurs enorm aardig en gezellig. Ik ging dan ook met plezier naar de lessen toe!
De rij instructeur was een hele goeie man kon alles goed en rustig uitleggen. Hele fijne lessen gehad !
Met veel plezier en duidelijke feedback op de bus bij Aukeline en Marcel mijn rijbewijs D in 1 keer gehaald :) Bedankt!
In de goede volgorde, dwz eerst je bijzondere verrichtingen halen voordat je de straat op gaat, heb ik met een pakket duo lessen mijn rijbewijs gehaald. De bijzondere verrichtingen waren mijn minst favoriete onderdeel, maar heb hier wel geleerd mijn motor onder controle te krijgen. Eenmaal op straat begon de fun. De aanpak van Michiel en Arnold is zeer prettig; Michiel heeft mij met veel geduld en humor onvermoeibaar tijdens de rit aanwijzingen gegeven en me leren vooruitkijken, situaties analyseren en mijn plan hierop maken. Michiel je bent een topper! Arnold heeft mij in het laatste traject begeleid. Met de nodige humor en rust die Arnold bracht, voelde ik mij op de motor steeds zekerder worden. Thnx Arnold. Mijn doel is behaald! Ik heb mijn eerste tocht met mijn vriend kunnen maken en jullie weten hoe graag ik dat wilde. Dank je wel! Drive safe. X 10a
Mooie gezellige en leerzame BE dag! Mooi resultaat en goed verzorgd! Bedankt voor vandaag Hans de Witt en een goed weekend!!!
erg goed
Altijd klantvriendelijk benaderd door klantenservice. Jan is een rustig en deskundig instructeur waarbij ik mij erg op mijn gemak heb gevoeld.
Super lessen, Harry loopt alles rustig stap voor stap met je bij langs en zorgt ervoor dat je goed klaar bent voor je praktijk examen! Harry bedankt!
Er word duidelijk verteld wat je in welke situatie het beste kunt doen en ook herhaald, een zeer fijne ervaring
Na een wat stroeve start (mijn 1e les werd afgezegd en ook in de periode erna kwam dit geregeld voor) een prima tijd gehad bij de Oosterpoort. Over het algemeen goed bereikbaar, en wat ik heel goed vond is de snelle opstart na de lockdown. Dat ging heel soepel. In de laatste maanden was het na de 2 examens wel moeilijk om regelmatig les in te plannen. Dat vond ik wel vervelend. Ik had een fijne instructrice; recht door zee, nuchter en professioneel.
Goede, heldere lessen. Betrouwbare afspraken. Wel een drukke agenda. Dank marko en Harry!
Prontonstraat 5 1
9743 AL Groningen
Oosterpoort Opleidingen is een trots, Gronings bedrijf! We geven sinds 1964 autorijles, motorrijles, bromfietsrijles en we leiden beroepschauffeurs op tot vrachtwagenchauffeur, buschauffeur, taxi-chauffeur of ambulancechauffeur. Maar we doen meer! We verzorgen alle denkbare opleidingen op gebied van transport, logistiek en veiligheid zoals Heftruck, Gevaarlijke Stoffen, EHBO, BHV en VCA. Kom kennismaken met Oosterpoort!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.