Ik heb bij Oostpoort goed geleerd, Uitleg duidelijk, vriendelijke prachtig
Zeer goed geholpen. Erg fijne instructeur. Prima lesvoertuig. Dik voor mekaar!
Goede begeleiding Goed materiaal Als er iets niet goed gaat wordt het zo snel mogelijk opgelost Leuke rijschool PS,en de lunch tussen de middag, heerlijk
Ik heb mijn busrijbewijs gehaald via oosterpoort. De opleiding was leuk en ook goed vak gericht. De instructeurs zijn ook deskundig. Zo heb ik alles in één keer kunnen halen!
Erg goed evaren les gegeven door jullie
Fijne rijinstructeur, goeie service en vriendelijk gezellig
Ik heb leuke les gehad en de examinator was een super aardige man. Ik ben zeer tevreden
Ik heel goed ervaring gehaad met Harry ooster loo en ook slecht ervaring met martien le nobel gehaad verschil tussen Haary en martin is dat martin maak jouw motivatie kapoot en Haary Geef je extra motivatie ik was gelukig person dat ik heb met Harry less gehaad en Ben ik geslaagd door him heel bedankt van oosterstraat en Harry
Een goede vakgerichte opleiding met deskundige instructeurs. Goed geregeld.
Perfect
Ondanks de droge stof toch een leerzame week gehad. Alles was goed verzorgd met name de lunch.
Ik vond mijn ervaring bij oosterpoort opleidingen erg fijn. Ik heb voornamelijk bij dezelfde instructeur gereden maar ook de keren dat ik bij een andere instructeur heb ik een erg fijne ervaring gehad. Iedereen, ook de andere medewerkers, is erg vriendelijk en heeft het beste beentje met je voor. Heb mij altijd erg op mijn gemak gevoeld.
Een bedrijf die goed met zijn vak bezig is en alles tot in detail goed voor elkaar heeft. Het mooie ervan is dat het ook een totaal aanbieder is op het gebied van rijopleidingen. Wat nog een mooie aanvulling zal zijn las je ook de Niwo cursus er zal kunnen volgen want deze zijn alleen maar helaas in het westen te volgen.
Het is een fijne rijschool, doordat het een grotere rijschool is ook fijn flexibel en goed bereikbaar. Sympathieke instructeur die mij veel zelfvertrouwen gaf. Enige minpunt is dat je niet thuis opgehaald kon worden.
Door zijn duidelijk uitleg en af en toe strenge aanpak heb ik mijn C rijbewijs en code 95 gehaald.
waren mooie dagen
De mensen instructeurs hebben mij zeer goed behandelt er werd tijd en moeite voor je genomen ,ook was er tijd voor een grapje tussen door . Het eten was ook zeer goed tussen de middag. Het was een zware week maar ging snel voorbij omdat alles in een ontspannende sfeer verliep. Mensen bedankt
Verschillende achtergronden die interactief in de groep diverse ervaringen uit de praktijk meenamen. Koos Weistra is een expert en kan enorm boeien en veel kennis overdragen door duidelijke uitleg en met ondersteuning van tekenen, sheets, filpjes en met het aanwezige materieel. Veel ruimte om in open gesprek vragen te stellen of met praktijkvoorbeelden te komen.
Goed ontvangen, duidelijke uitleg van te voren. Daarna snel de aanhanger leren aankoppelen en vervolgens de weg op. Ook in de auto veel uitleg gekregen, alles wat goed te volgen en snel weer toe te passen. Voorbereiding op het examen was prima. Al met al een leuke dag waarin ik veel geleerd heb en ook nog geslaagd. Prijs/kwaliteit niet de hoogste score omdat ik niet weet hoeveel geld er naar CBR gaat en hoeveel de rijschool kost. Totaal was €650 voor 1-daagse opleiding, het is het waard, maar ik vind het wel veel geld.
Herman kan goed afstemmen en ze komen hun afspraken na goede inschatting hoeveel lessen tot examen zowel voor schakel als automaat! Flexibel met plannen.
Gezellige sfeer, aan de stamtafel komt geregeld geweldige comedy voorbij. Je lacht je dood :). Mag er deze maand nog 2 dagen maar toe, dus weer genoeg te lachen. Complimenten over de lunch.
Hoewel het in het begin rommelig ging met 4 verschillende instructeurs in 5 lessen, toch een fijne rijopleiding (B) gehad en in 1 keer geslaagd. Mocht je een week een keer niet kunnen is dat geen probleem en wordt er snel iets nieuws ingepland. Al met al een goede ervaring.
Ook tussen de cursus prima geregeld met lunch e.d.
jan was een ervaren rij instructeur en soepel in de omgang, heeft mij heel erg geholpen om mijn rijbewijs te halen. Je moet er wel zelf achteraan gaan om lessen en examens in te plannen
Twee zeer deskundige instructeurs gehad.
Prontonstraat 5 1
9743 AL Groningen
Oosterpoort Opleidingen is een trots, Gronings bedrijf! We geven sinds 1964 autorijles, motorrijles, bromfietsrijles en we leiden beroepschauffeurs op tot vrachtwagenchauffeur, buschauffeur, taxi-chauffeur of ambulancechauffeur. Maar we doen meer! We verzorgen alle denkbare opleidingen op gebied van transport, logistiek en veiligheid zoals Heftruck, Gevaarlijke Stoffen, EHBO, BHV en VCA. Kom kennismaken met Oosterpoort!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.