Over het geheel genomen ben ik zeer tevreden over de gang van zaken. De wat lagere beoordeling voor de instructeur is ook enigszins gebaseerd op mijn persoonlijke ervaring. Met de 1 heb je nu eenmaal een betere klik als de ander. En zijn manier van lesgeven zal voor de 1 werken maar voor de ander weer niet.
Hallo Jan, fijn dat je even de tijd hebt genomen om een eerlijke beoordeling bij ons achter te laten. Heel veel plezier met je rijbewijs!
Leuk , Vriendelijk ! alleen de examinator was wat stijfjes
Bedankt voor je beoordeling en veel plezier met je rijbewijs!
Goed en netjes
Bedankt Arend, hier zijn we blij mee. Veel plezier met je motorrijbewijs!
Zeer prettige opleiding. Goede instructeur.
Richard, nogmaals gefeliciteerd met je rijbewijs en bedankt voor je beoordeling!
Helemaal top!!! Goeie rijinstructeur, duidelijke instructie\'s. In één keer geslaagt.
Jonny, van harte gefeliciteerd! Super dat je in 1x bent geslaagd! Heel veel plezier met je rijbewijs en bedankt voor je beoordeling.
Top mannen! Super snel geregeld. Ik vertrek volgende week met mijn autootje richting het zuiden. ;) Ook de meiden van de administratie bedankt. Ik kom binnenkort een bakkie doen.
constant wisselende instructeurs ivm ziekte en planningsproblemen. Na rijles vaak uur wachten totdat ik naar huis werd gebracht (thuis opgehaald).
Beste Joost, erg vervelend dat je niet tevreden bent. Klachten (en zeker deze!) nemen wij uiterst serieus. In onze administratie kunnen we echter niets vinden. Naam en emailadres is bij ons onbekend. Zou je contact met ons op willen nemen zodat we kunnen kijken wat er precies gebeurd is en wat we hier aan kunnen doen. Alvast bedankt.
Goede rijinstructeurs. Willen je echt een degelijke rijopleiding bieden. Als je zo snel en goedkoop mogelijk je rijbewijs wilt hebben, moet je hier niet zijn. Voertuigen op de weg zijn goed, maar op het oefenterrein dramatisch.
Allard, bedankt voor je review en verbeterpunten. Hier kunnen wij zeker iets mee en zullen het meenemen in de verbetering van onze motoropleidingen, bedankt hiervoor! Nogmaals gefeliciteerd en veel plezier met je rijbewijs.
Naar alle tevredenheid!
Bedankt voor je beoordeling Steven! Nogmaals gefeliciteerd en veel plezier met je motorrijbewijs!
Heb het behalen van mijj motorrijbewijs van a tot z als heel plezierig ervaren bij Oosterpoort!
Hey Jose, bedankt! Nogmaals gefeliciteerd en veel plezier met je motorrijbewijs!
Ik heb er erg veel geleerd en gezellige instructeurs! Ik heb er van genoten
Hi Kyara, Bedankt voor je beoordeling! Wij vonden het ook erg leuk om je te helpen aan je rijbewijs! Nogmaals gefeliciteerd en veel plezier ermee!
Bedankt voor je beoordeling! Nogmaals gefeliciteerd en veel plezier met je rijbewijs!
Bedankt voor je beoordeling! Nogmaals gefeliciteerd en veel plezier met je rijbewijs!
Liam bedankt voor je beoordeling!
Yoran bedankt voor je beoordeling!
Dirk bedankt voor je beoordeling!
Erg tevreden. Duidelijk en correcte rijlessen! Instructeur leuke, geschikte man.
Marcel bedankt voor je beoordeling!
Goed, helaas niet altijd even flexibel. Toen ik na het zakken opnieuw rijlessen inplande, kreeg ik een andere instructeur. Ik had nog 5 blokken. 2x een les van 2 blokken en 1 blok voor mijn examen aan. Ik kreeg dus een andere instructeur, wat dan weer even wennen is. De eerste keer dat ik met mijn nieuwe instructeur (René) ging werken was er het eea geschoven in de rooster kreeg ik eerst weer een andere, die mij alleen wat rondjes liet rijden en ook aangaf dat we niet echt veel konden oefenen omdat hij mijn rijstijl niet kende. Die les was eigenlijk maar zeer beperkt benut, wat ik erg jammer vond. Achteraf gezien zou het de Oosterpoort sieren als ze mij de keuze hadden gegeven of ik dan de les überhaupt wel door wilde laten gaan. Verder instructeurs, Wilma en René (die andere kan ik dus niet echt beoordelen) waren echt top! Supergoeie sfeer, veel van geleerd, lekker gekletst en gelachen. Ik kom zeker terug voor de motor in een later stadium
Hi Annelies, Bedankt voor de uitgebreide review. Hier kunnen wij zeker iets mee en zullen het meenemen in de verbetering van onze motoropleidingen, bedankt hiervoor! Veel plezier met je rijbewijs.
De rijlessen waren in principe prima. Het was echter zo lastig om lessen in te plannen. Wanneer ik belde voor het inplannen van lessen duurde het elke keer zeker een kwartier voordat ik iemand aan de lijn kreeg. Vervolgens bleek mijn instructeur weer voor weken volgepland te zitten en dus moest ik wachten of mogelijk tussendoor lessen bij anderen. Dit was gewoon echt heel erg jammer en slecht geregeld. Mijn eigen instructeur was vriendelijk, maar vrij ongemakkelijk in de omgang en kwam onervaren over in tegenstelling tot zijn collega\'s waar ik bij heb gelest.
Bedankt voor de uitgebreide review. Je aandachtspunten mbt de planning van je rijlessen en instructeur nemen we zeker mee in de verbetering van onze opleidingen, bedankt hiervoor! We wensen je veel plezier met je rijbewijs!
Alles was goed geregeld
Hallo Patrik, dat vinden wij fijn om te horen! Veel plezier met je rijbewijs!
Een goede rijschool, met aardige instructeurs.
Bedankt Lucas! Veilige kilometers gewenst op de motor!
Hey Danny, bedankt voor je mooie cijfers! Veel plezier met je rijbewijs!
Bedankt voor je review, veel plezier met je rijbewijs!
Hey Noëlle, bedankt voor je review.
super, ik had een zeer goede instructeur.
Hey Richard, bedankt voor je review. Fijn dat je het super vond! Veel plezier met je aanhangerrijbewijs!
Prontonstraat 5 1
9743 AL Groningen
Oosterpoort Opleidingen is een trots, Gronings bedrijf! We geven sinds 1964 autorijles, motorrijles, bromfietsrijles en we leiden beroepschauffeurs op tot vrachtwagenchauffeur, buschauffeur, taxi-chauffeur of ambulancechauffeur. Maar we doen meer! We verzorgen alle denkbare opleidingen op gebied van transport, logistiek en veiligheid zoals Heftruck, Gevaarlijke Stoffen, EHBO, BHV en VCA. Kom kennismaken met Oosterpoort!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.