Filters

7

Dik tevreden

Door toeval (corona) heb ik voor 4 lessen 3 verschillende rijinstructeurs meegekregen. Bij de één leer en hoor je dit, bij de ander dat. Als ik Tilstra heette zou ik die variatie standaard toepassen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Fijne rijschool

Ik heb daar als een wat oudere leerling goed les gehad voor C en CE. Rustige instructeurs die luisteren naar feedback en lessen aanpassen aan de leerling.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijk en snel geregeld.

Ivm werk had ik E achter B nodig. Ondanks de drukte bij het CBR kon ik vrij snel een dagcursus volgen dank hier voor! Tip voor de mensen die ook E achter B willen ga alleen door met een dagcursus als je al ervaring met een kar hebt!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede begeleiding

2 instructeurs gehad 2 verschillende stijlen. maar beiden geduldig en duidelijk, ben de 2e keer geslaagd!

  • Aanbevelen? Ja
10

Voor een goede prijs mijn E achter B rijbewijs

Top. Deskundig en met een vleugje humor.

  • Aanbevelen? Ja
8

Vriendelijke/ kundige mensen

Heel snel mijn C1 kunnen halen dankzij kundige instructeur! Bert Kamminga bedankt!

  • Aanbevelen? Ja
10

Heb een hele prettige tijd gedag

Ondanks het wegvallen van mijn eerste instructeur, heb ik een top tijd gehad tijdens mijn lessen. Ik hierbij daarom mijn beide instructeurs heel erg bedanken voor hun geduld met mij want makelijk ging het helaas niet.

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel veel geleerd

Ik heb hier heel veel geleerd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Subliem

Gewoon , zoals ik het graag zou willen, een serieuze, vrolijke, en humoristische instructeur had ik.

  • Aanbevelen? Ja
9

Grote tevredenheid

Motorrijlessen op maat. Geen overhaaste beslissingen, maar precies zoals bij mij paste. Van niks begonnen tot in 1x slagen voor AVD. Iets langer erover gedaan vanwege mijn spanningsboog, dus in het begin veel lessen van 1 uur bij AVB, maar op de weg kon ik gewoon de 2 uren rijden. Persoonlijke benadering.

  • Aanbevelen? Ja
10

Dikke prima

Ondanks de Corona toestand netjes ontvangen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed begeleid naar m'n rij examen en in 1 keer geslaagd

Mijn ervaring beschrijf ik als volgt de lessen waren goed geregeld en goed begeleid met mijn faalangst. In 1 keer geslaagd.

  • Aanbevelen? Ja
9

Top

Zeer goede begeleiding en gezellige instructeurs

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed

Alles kundig en duidelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Klantgericht

Al mijn rijbewijzen en vaarbewijs bij Tilstra gehaald. Vakkundig, duidelijk, klantgericht en positieve club mensen.

  • Aanbevelen? Ja
6

Kleine voldoende.

Heb de indruk dat ik niet genoeg heb gereden om te slagen voor het be rijbewijs. Had al vroeg examen (en gezakt). Maar toch ruim een uur lunchpauze. GA binnenkort weer eens proberen maar zal dat waarschijnlijk bij een andere rijschool doen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Zelf niet goed opgelet; perfecte coulance

Een cadeaubon besteld maar daarbij niet goed opgelet. Dit aangekaart waarna Verkeerschool Tilstra een perfecte oplossing bedacht waarbij ze alleen aan mijn belang dachten. Daar was ik erg blij mee. Complimenten voor de vriendelijkheid, de oplossing en de razendsnelle afwikkeling. Aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
1

Zeer slecht

Niet communiceren, onbereikbaar, onjuiste info op de website. Erg slechte ervaringen mee.

  • Aanbevelen? Nee
4

Slechte communicatie

Na mijn proefles duurde het meer dan twee weken vóórdat er contact werd opgenomen. Verder zeer lastig om afspraken te maken over wanneer er gereden kon worden.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima

Kritisch maar nodig

  • Aanbevelen? Ja
10

Aardige instructeur en de rijschool was altijd goed te bereiken.

Positief

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede rijschool!

Ik heb een goede ervaring gehad bij Tilstra. De instructeur was duidelijk en legde alles goed uit. Het waren erg leerzame lessen. De roostermakers waren ook top.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super fijne lessen!

Ik heb mijn rijbewijs in 20 lessen gehaald, de begeleiding was super goed en ik had een hele fijne instructeur.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Prima rijschool

  • Aanbevelen? Ja
10

Persoonlijk en Professioneel

Fijne communicatie met zowel de medewerkers als met de rijinstructeur. Ze denken mee, zijn altijd vriendelijk, geduldig en zijn goed bereikbaar. De rijlessen zijn op maat, dus passend bij jou mogelijkheden. Aanrader!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Orionweg 43 43

8938 AG Leeuwarden

058 820 0020

[email protected]

Over Verkeersschool Tilstra B.V.

Verkeersschool Tilstra & Tilstra Opleidingen is de grootste totaalopleider in Fryslân met een groot aanbod voor zowel de particuliere als zakelijke markt. Bij ons staan zekerheid, betrouwbaarheid en kwaliteit hoog in het vaandel. Wij zijn door de jaren heen getransformeerd van een gerenommeerde verkeersschool naar een totaalopleider op het gebied van mobiliteit, transport, logistiek en veiligheid. Alle opleidingen kunnen worden gevolgd op of in één van onze moderne voertuigen of in één van onze leslokalen. Wij hebben jarenlang ervaring, goed opgeleide instructeurs, uitstekende slagingspercentages en een modern terrein te bieden. Wij kunnen hierdoor iedereen op een uitstekende manier begeleiden bij het volgen en afronden van een opleiding. Rijbewijzen - B rijbewijs - Brommer rijbewijs - Motor rijbewijs - BE rijbewijs - Taxi opleiding - Camper rijbewijs (C1) - Vrachtauto rijbewijs C1/C/CE/LZV - Code 95 - Nascholing code 95 - Cadeau bonnen - Vaarbewijs 1 & 2 - Slipcursus - Bedrijfsuitjes

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.