Het was fijn om de dagopleiding in twee dagen te doen, hierdoor kon ik goed gefocust blijven rijden. Wel moet ik aangeven dat de instructeur die ik op de eerste lesdag had mij niet zoveel heeft bijgeleerd. Terwijl de instructeur op de tweede/examendag mij nog veel tips en tricks wist te vertellen, zodat ik goed voorbereid het examen in ging.
Lieve mensen en ze hebben me het goed geleerd
Goed ervaren kwa uitleg tijd en feedback
Na een nare ervaring bij een rijschool in Nieuwegein ben ik bij Nelen in Amsterdam terechtgekomen om het D-rijbewijs alsnog te behalen. Wat een fijne en motiverende ervaring! De communicatie is helder en vriendelijk. De lessen werden gegeven door Soltan en Guus die allebei de tijd nemen om je te voorzien van heldere instructies, zodat je leermomenten kunt opdoen en jezelf kunt verbeteren. Beide instructeurs geven duidelijk aan wat goed is en wat nog beter kan. Doordat ik een nare ervaring gehad had bij een andere rijschool was ik ook wat onzeker geworden, maar daar werd bij Nelen heel fijn mee omgegaan en heb ik veel succeservaringen op kunnen doen en enorm veel geleerd. Vandaag ben ik dan ook geslaagd voor mijn D-rijbewijs. Heel erg bedankt voor de goede begeleiding!
Mijn rij instructeur was hanoum, en ik vond de manier van lesgeven heel fijn, duidelijk les en heel gezellig altijd in de auto. Had voor mij geen betere ervaring kunnen zijn. Ook in 1x geslaagd. Raad dit iedereen aan!
Het was een intensieve maand, maar het is gelukt om mijn Groot Rijbewijs te behalen in een keer! Dankzij zeer vakbekwame; rijinstructeur(s) Cedrick, theorielessen van Renee, praktijklessen van Soltan en de behulpzame officemedewerkers van Nelen. Bedankt! .. op naar CE :)
Ben al “ervaren” bij deze rijschool gekomen, maar wauw! Mijn instructeur Sasja, de communicatie, de humor en de POWER! Wat een topper is het. Dank jullie wel voor ALLES en we zien elkaar op de weg! Vroomvroom.
Mijn persoonlijke ervaringen met deze rijschool zijn zeer goed verlopen. Ook de planning van rijlessen tussen mijn werkdagen door ging perfect!
Top rijschool.
Goede school, les stof is prima, docenten en stagebegeleiders ook top, mooie locatie. Enige waar het wat te kort kwam was bij het kiezen van een stage examen leerling (fase 3A), ik kreeg voor mijn eerste examen een leerling die naar mijn mening niet toe was aan de bijzondere manouvre (3x steken) die ik wilde geven, daardoor kwam ik in moeilijkheden en tijdsnood tijdens het examen omdat ik weer terug moest naar de les “koppelen” en uiteindelijk werd mij kwalijk genomen door de examinator dat ik de leerling niet genoeg tijd had gegeven voor het oefenen van het 3x steken. Even goed zou ik Nelen zeker aanbevelen want voor de rest is alles prima geregeld!
Ik zou het aan iedereen aanbevelen om je rijbewijs te willen halen, het is heel divers, vriendelijke en goede mensen, en voor elk soort voertuig kan je voor je opleiding bij Nelen terecht.
De theorielessen van René waren goed en zijn enthousiasme maakte het dat ik de stof goed oppikte en voor alle theorie examens in één keer ben geslaagd. De goede, duidelijke en leerzame praktijklessen, een paar keer bij Guus, maar overwegend bij Soltan, hebben ervoor gezorgd dat ik in korte tijd veel geleerd heb en ook voor mijn praktijkexamen in één keer kon slagen. Ook het kantoorpersoneel van de opleidingsafdeling was top, altijd een snelle reactie en duidelijke uiteenzetting van hoe het allemaal zou gaan. Bedankt voor alles!
Dank aan René Bruinsma Streng maar rechtvaardig. Precies wat ik nodig had
Verkeersschool Nelen denkt mee en past de lessen aan naar eigen behoefte. Ook bij het plannen van, (helaas) mijn 2e poging, dachten Roel en Guus in alle richtingen mee.
Aardig rijinstructeurs met beleefdheid goede uitleg top
Hele fijne lessen gehad met Richard en Vincent voor de C! Ook de theorie lessen voor de vrachtwagen van René zijn top! Ik raad iedereen deze rijschool aan. Fijne instructeurs met veel ervaring.
Mijn bus rijbewijs gehaald. In 1x Bij Verkeersschool Nelen is dat meer regel dan uitzondering. Het is de beste die er is. Alleen maar zeer vakkundige medewerkers.
ben tevreden over de uitleg van de rijopleiding ze nemen goed de tijd om alles uit te leggen
Goed
Hele fijne ervaring met Mehmet, Joram en Christiaan. Heb van alle drie net wat anders meegekregen. Ook de receptie is goed bereikbaar en behulpzaam. Nu geslaagd, heel blij mee!
Alles tot in de puntjes geregeld
Zeer aardig en prettig personeel. Goede en rechtvaardige instructeurs die helder aangeven hoe het moet, wat niet goed ging en hoe het beter of anders kan. Erg leerzaam traject geweest waar ik veel van heb geleerd. Neelen is flexibel bij het inroosteren als een les echt niet uit komt. Goede voorbereiding bij examens, altijd nog even de puntjes op de i zetten. Kortom meer dan tevreden over deze rijschool!
Ik vond het heel fijn hoe er les werd gegeven.
Fijne en kundige instructeurs, flexibele en meedenkende planningsafdeling. Op een prettige manier mijn C1 rijbewijs weten te halen. Kan het zeker aanraden!
Roeeeeeeeeel
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.