Nelen is een rijschool met veel ervaring, diverse categorieën, veel leerlingen en veel examens die worden afgelegd. Dat merk je aan alles, het systeem en de manier van benadering. Ik heb zelf een hele fijne instructeur gehad (Chiel) die mij super goed heeft begeleid. Hij zet echt een extra stap voor zijn leerlingen en zorgt ervoor dat er ondanks alle mogelijke omstandigheden ook plezier wordt gemaakt tijdens de rijopleiding. Meer dan dankbaar dat ik mijn rijbewijs bij hem en bij nelen heb mogen behalen!
Aan de ene kant vond ik theorie op een leuke en begrijpelijke manier uitgelegd. Aan de andere kant praktijklessen. Daar zat ik ook iedere keer naar uit te kijken. Verschillende instructeurs benadrukken ieder een ander aspect van het rijden, waardoor ik in totaal zeer goed voorbereid was op het examen. Met plannnen van de lessen zijn ze gezien de drukte van deze tijd ook redelijk flexiebel.
Ik vond het geel leerzaam en dat de rij instructeur naam zijn tijd om je uit leggen wat je fout doet en dat die daar meer tijd met je gaat oefenen . Ik vond het echt goed
Ik heb twee verschillende instructeurs gehad. De eerste was een man die er graag voor zorgde dat je je slecht voelde, alsof je alles fout deed. In mijn ogen een vorm van misbruik maken van zijn positie als 'hogere'. Ook stopte de lessen altijd 15 minuten voor het einde, als je vroeg waarom dan werd je wat afgesnauwd. Bij het begin twijfel je vooral veel aan jezelf maar op een gegeven moment was ik van plan een nieuwe instructeur te zoeken, aangezien dit te ver ging. Op de dag dat ik wilde bellen naar Nelen hierover vertelde hij dat hij ontslag had genomen dus dat ik ene nieuwe instructeur zou krijgen. Mijn nieuwe instructrice was een vrouw met veel ervaring bij wie ik mij volledig op mijn gemak voelde. Zij zorgde ervoor dat er een persoonlijke methode werd gecreëerd zodat je snel en effectief leerde. Wat mij betreft is zij een enorm goede instructrice geweest! Wat mij toch wel zorgen baarde was dat zij vertelde dat er bekend was van mijn oude instructeur dat hij misbruik maakte van zijn machtspositie. De rijschool was blij om van hem af te zijn, werd mij verteld, echter is er nooit onderzoek gedaan naar zijn gedrag. Een echt goede rijschool zou hier meteen iets mee moeten doen en de leerlingen contacten hierover om het uit te zoeken. Twee totaal verschillende ervaringen heb ik dus met de rijschool.
Zeer gedegen opleiding gekregen!
In 1x geslaagd, goeie rijinstructeur.
In een keer geslaagd voor mij taxi beperkt
Prettige lessen, goede communicatie over de afspraken en fijne sfeer.
Heel goed
Goede lessen,leuke instructeur, altijd op tijd
Gedegen les krijgen zodat je vertrouwen op de weg groeit. Fijne mensen die rustig uitleg geven. Dat is Nelen!
Snelle lesplaning gekregen alleen wachttijd tot ik mocht beginnen was lang maar lessen volgde snel achterelkaar
In 1x geslaagd en erg blij met de hulp die ik van Nelen heb gekregen
Wat een vakkundige en aardige mensen bij Verkeersschool Nelen. Een aanrader.
Goede instructeur geeft goed les op de juiste punten en weet hoe die met mensen moet omgaan een topper
Top rijschool. Mooi gebouw, goeie lessen en goede service. In een keer mijn bromfiets rijbewijs gehaald door een aardige en duidelijke instructeur.
Mijn instructeur was een goed steun tijdens het les, hij was scherp en ervaren. Hij gaaf me verschillend routes om te rijden om zoveel mogelijk ervaring op te bouwen. Het was niet makkelijk en er waren momenten die ik wou stoppen. Maar toch geslaagd in mijn tweede examen.
Superfijne rijschool die alles op orde heeft en goed helpt en meedenkt waar nodig! Ook wel een pluspunt dat ik de eerste keer meteen slaagde.
Hele persoonlijke aanpak, en een fijne leerschool!
Zeer geduldige, vakbekwame rijinstructeur die erg prettig is in de omgang en de leerstof goed in de praktijk weet over te brengen. Soltan, bedankt voor alles!
De rijschool is erg flexibel en heeft fijne instructeur(s)!! Alles werd goed geregeld.
Nelen is een goed verkeersschool waar je altijd naar kan bellen als je vragen heb. Aardige medewerkers helpen je een fijne ervaring te hebben bij de school. Maar ik raad aan om een goed instructeur te zoeken, die zitten er namelijk we tussen. Met een slechte instructeur moet je veel zelf uitvinden en zelf het vertrouwen winnen. Veel succes!
Erg tevreden over rij instructeur Mehmed Kilic.
Een hele fijne verkeersschool waar ik met zelfvertrouwen heb leren rijden. De aanwijzingen die ik kreeg en veilige sfeer in de auto droegen hieraan bij.
Als ik aan verkeer en Amsterdam denk, dan denk ik aan Nelen. Als tiener heb ik bij Nelen mijn scooterrijbewijs gehaald. Tien jaar later heb ik hier weer mijn personenauto gehaald. Ik ben super blij geweest met mijn instructeur. Hij is heel bekwaam en kan heel goed uitleggen. Ook is het bedrijf super goed gestructureerd en organistorisch goed in elkaar gezet. Ik heb organisatorisch nooit een probleem gehad met Nelen. Alles werd ook gelijk geregeld.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.