De klantenservice staat altijd voor je klaar! Rijinstructeur ziek? Geen probleem -> er wordt vervanging geregeld. Verder is mehmet een echte strijder!
Ik ben zeer tevreden, ze zijn vriendelijk en positief, zeer goede ervaring.
Fijne goede school met vriendelijke en professionele instructeurs mede hierdoor in 1 keer geslaagd, echt een aanrader dus!
Van twee verschillende docenten les gehad wegens vertrek van de eerste. Daarna (ondanks dat mijn eerste uren-pakket bijna op was) alsnog ontzettend veel geleerd en me echt comfortabel gaan voelen achter het stuur. Ik rij nu vol zelfvertrouwen (en plezier!!) Dank Sara, voor alle kennis en gezellige uren! Receptionisten ook altijd even behulpzaam en vriendelijk! De theorieles (1 hele dag) ook als erg nuttig ervaren voorafgaand aan de het theorie-examen.
Mijn ervaring met Nelen is prima verlopen, misschien als tip: De dagcursus voor theorie vond ik niet goed, zeer onduidelijk. Verder vind ik alles prima.
Leuke instructeur, legde alles duidelijk uit. In 1x geslaagd voor scooterrijbewijs.
De focus van de rijlessen lag heel erg op zelfstandig en veilig kunnen rijden, wat mij zelfvertrouwen gaf achter het stuur (in plaats van op zo snel mogelijk het rijbewijs halen). Ik heb dit erg prettig ervaren. Mijn rijinstructrice was vriendelijk en geduldig.
gt
Hele prettige ervaring om bij Rijschool Nelen mijn lessen te hebben mogen volgen. Ok, Amsterdam en omstreken is niet de makkelijkste omgeving maar daardoor zoveel situaties leren kennen die van nut komen. Ben heel goed voorbereid naar het examen gegaan. Kan het absoluut aanbevelen. En, zoals bij alles: streng en rechtvaardig levert meer op dan halfbakken en zakken. Dus laat je niet van de wij brengen door opbouwende kritieken, je krijgt er geen spijt van. Het maakt je alleen maar beter.
Goede service
Ik heb 2 rij instructeurs gehad sinds het beginnen van mijn rijopleiding (plus nog 1 les Met een andere instructeur) en met allemaal een prettige ervaring en heel leerzaam. Goeie examentijden ook.
Ik had Sam en hij was een goede instructeur die mij goed heeft geholpen om mij veilig te maken en laten voelen op de weg.
Ik heb altijd fijne lessen gehad en heel veel geleerd, hierdoor ben ik in 1x geslaagd!
Ik vond de lessen erg prettig. Ik kon goed op weg met Mehmet het was altijd gezellig en elke les was erg leerzaam.
Bij Sam Mehra heb ik de rijlessen heel fijn gevolgd. Er was altijd een hele relaxte sfeer en alles wordt netjes en duidelijk uitgelegd. Qua rijlessen inplannen gaat alles ook heel makkelijk. Met rekeningen wordt wel verwacht dat je het binnen 5 dagen hebt betaald, wat meestal 14 dagen is. Fijne ervaring bij Nelen gehad.
Goede professionele rijschool met goed en gemotiveerd personeel. Ben bij Nelen gekomen voor mijn D rijbewijs. Als ik eerder wist dat het zo fijne rijschool was. Had ik er zeker ook C en CE gedaan twee jaar geleden. Een eerlijke rijschool waar de cursist op 1 staat en niet het verdien model. Eric, Sultan. Martin en Ger Bedankt jullie zijn toppers.
Ik vond het onzin c1 e ben blij dat ik hem heb nu.
Goede duidelijke lessen, ik heb na elke les het gevoel gehad dat ik vooruit ging!
Autorijschool Nelen is een toprijschool met ervaren rijinstructeurs. Zij geven bijtijds advies zodat je je rijstijl in dezelfde les nog kunt aanpassen. Alles in een keer gehaald dus helemaal TOP!!!
Fijne lessen, goeie feedback. Mijn instructeur Bram heeft wel echt heel veel verstand van wat hij doet en hoe je als student iets moet aanpakken. Waar ik soms zelf moeite mee had is dat de lessen soort van zwaarder leken te worden naarmate je meer ervaring kreeg, en dan vooral het refereren naar het bezig zijn met de omgeving. Nadat ik vandaag geslaagd ben, weet ik waarom Bram dat deed. Hahahahah. Thanks!
Leuke mensen en deskundig!
Nelen is een rijschool met veel ervaring, diverse categorieën, veel leerlingen en veel examens die worden afgelegd. Dat merk je aan alles, het systeem en de manier van benadering. Ik heb zelf een hele fijne instructeur gehad (Chiel) die mij super goed heeft begeleid. Hij zet echt een extra stap voor zijn leerlingen en zorgt ervoor dat er ondanks alle mogelijke omstandigheden ook plezier wordt gemaakt tijdens de rijopleiding. Meer dan dankbaar dat ik mijn rijbewijs bij hem en bij nelen heb mogen behalen!
Aan de ene kant vond ik theorie op een leuke en begrijpelijke manier uitgelegd. Aan de andere kant praktijklessen. Daar zat ik ook iedere keer naar uit te kijken. Verschillende instructeurs benadrukken ieder een ander aspect van het rijden, waardoor ik in totaal zeer goed voorbereid was op het examen. Met plannnen van de lessen zijn ze gezien de drukte van deze tijd ook redelijk flexiebel.
Ik vond het geel leerzaam en dat de rij instructeur naam zijn tijd om je uit leggen wat je fout doet en dat die daar meer tijd met je gaat oefenen . Ik vond het echt goed
Ik heb twee verschillende instructeurs gehad. De eerste was een man die er graag voor zorgde dat je je slecht voelde, alsof je alles fout deed. In mijn ogen een vorm van misbruik maken van zijn positie als 'hogere'. Ook stopte de lessen altijd 15 minuten voor het einde, als je vroeg waarom dan werd je wat afgesnauwd. Bij het begin twijfel je vooral veel aan jezelf maar op een gegeven moment was ik van plan een nieuwe instructeur te zoeken, aangezien dit te ver ging. Op de dag dat ik wilde bellen naar Nelen hierover vertelde hij dat hij ontslag had genomen dus dat ik ene nieuwe instructeur zou krijgen. Mijn nieuwe instructrice was een vrouw met veel ervaring bij wie ik mij volledig op mijn gemak voelde. Zij zorgde ervoor dat er een persoonlijke methode werd gecreëerd zodat je snel en effectief leerde. Wat mij betreft is zij een enorm goede instructrice geweest! Wat mij toch wel zorgen baarde was dat zij vertelde dat er bekend was van mijn oude instructeur dat hij misbruik maakte van zijn machtspositie. De rijschool was blij om van hem af te zijn, werd mij verteld, echter is er nooit onderzoek gedaan naar zijn gedrag. Een echt goede rijschool zou hier meteen iets mee moeten doen en de leerlingen contacten hierover om het uit te zoeken. Twee totaal verschillende ervaringen heb ik dus met de rijschool.
H.J.E. Wenckebachweg 53 A
1096 AK Amsterdam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.