Ik heb een fijne ervaring gehad bij Nelen. Mijn rijlessen waren erg makkelijk in te plannen met de rijbewijs app en ook bij de klantenservice waren ze erg vriendelijk en behulpzaam. Mijn instructeur (Mehmet) was echt super. Ik voelde me gelijk op me gemak en voelde me ook echt gesteund toen ik de eerste keer gezakt was. Hierdoor heb ik ook de motivatie kunnen vinden om door te gaan met lessen. Er was altijd een fijne sfeer in de auto en was ook niet bang om fouten te maken. Ik wil Nelen zeker aanbevelen.
Betrokken en professioneel, met als doel je optimaal voor te bereiden voor het examen en te laten slagen.
Professioneel, goede service, heldere communicatie. Geen op- of aanmerkingen, in 1 keer geslaag met ninimaal aantal lesuren.
Snel reageren door de medewerkers op mijn verzoeken en alles in het werk stellen om het doel - rijbewijs C - te bereiken.
De indicatie van hoeveel lesuren ik nodig zou hebben na mijn intake, vond ik vooraf gezien wat hoog. Maar toen kwam ik erachter dat er stiekem best een hoop komt kijken om je C1 te behalen. Uiteindelijk waren de uren precies genoeg om met vertrouwen het examen af te leggen en in één keer te halen. En dat is wat je van te voren natuurlijk wilt. Het zijn gezellige professionals!
Instructeur gaf zekerheid en vertrouwen achter het stuur. Hij wist wat er gedaan moest worden en straalde dat ook uit. De service was goed en er was nooit onduidelijkheid.
Bram was mijn instructeur gedurende het proces om mijn rijbewijs te halen. Niet alleen is hij een erg geduldige man, ook heeft hij het beste voor met zijn leerlingen. Ik begon oprecht een band met Bram op te bouwen, en dit hielp mij mega met het behalen van mijn rijbewijs. Erg blij met zijn manier van handelen! Zeker een aanbeveling!
Zoals de titel het al zegt ben ik positief te spreken over m'n ervaring met de rijschool
Goeie rijles, fijne instructeurs, goeie auto’s en als er iets mis was dan werd ik uitstekend geholpen aan de telefoon
Ik ben vanaf mijn 30e begonnen met mijn rijopleiding na lang uitstellen, met de bijbehorende uitdagingen. Met mijn eerste instructeur boterde het niet goed, maar daarna kreeg ik een hele fijne, die een goed oog had voor wat ik nodig had. De theoriecursus was uitstekend en daarnaast was de rijschool vrijwel altijd bereikbaar wanneer ik vragen of verzoeken had. Ik ben heel gelukkig met deze keuze!
Top
Ik heb hier mijn rijbewijs B gehaald, en had Jeffrey als instructeur. De lessen waren altijd fijn. Jeffrey legde alles rustig uit en nam de tijd voor onderdelen waar je moeite mee had. Zo kan je rustig maar toch goed richting het examen toe. Ik had soms alleen een beetje moeite met dat lessen 2 uur duren maar op die manier heb je wel altijd genoeg tijd voor alles. Hartstikke bedankt rijschool Nelen en vooral Jeffrey!
Erg fijne ervaring gehad tijdens alle lesuren. De instructeur Joram is een aardige en geduldige man! Bedankt Nelen!
Professionele begeleiding ontvangen voor mijn aanhanger rijbewijs
Vriendelijk. betrokken en professioneel. Meerdere collega's hebben lessen C1 gehad en tot nu toe iedereen geslaagd, dankzij de toppers van Nelen.
Prettige ontvangst, en uitstekende instructies van de instructeur
Les gehad voor categorie DE super aardige instructeur kundig en in 1 keer geslaagd top
Goede ervaring, lieve instructeurs en bij elke vraag altijd een goed antwoord
Uitleg en leertraject lekker duidelijk Heb niet het idee dat er te veel/ onnodig lessen wordt aangesmeerd ! Guus is een topper en de leuke meiden achter de balie zijn erg leuk! Klasse !!
Van Nelen is een van de meest professionele rijscholen. De receptie is altijd vriendelijk en antwoordt snel. Ja, de wachtlijst is lang maar als je eenmaal binnen bent ben je verzekerd van een goede instructeur. Met de app zijn lessen heel makkelijk in te plannen en kun je alles goed bijhouden. Al met al zeker een aanrader.
Auto gehaald bij nelen Motor gehaald bij nelen en aanhanger allemaal hele goeie instructeurs die weten waar je op moet leten. En alles mensen zijn super vriendelijke en gezellig om mee te lessen
Prettige ervaring met instructeurs die perfect les geven!!
Ben netjes geholpen en goed begeleid tijdens het opleiding voor men rijbewijs
In 1 keer mijn rijbewijs gehaald bij verkeersschool Nelen. Ik heb gereden bij Sasja Prins en kreeg gelijk een leuke en gezellige sfeer in de auto. Je hebt een gezellige les en een leerzame les tegelijk als je rijd bij Sasja, hij gaf me veel zelfvertrouwen en leerde me goed omgaan met het voertuig en mede verkeersdeelnemer op de weg. Naast de instructeur was de zelfservice van Nelen ook top. Als ik een les wou verschuiven kon dat altijd en heb eigenlijk nooit problemen gehad met de verkeersschool.
Hele professionele school die alles goed voor elkaar heeft: goeie leraren, goed back Office personeel en ook met updates zijn ze heel goed.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.