Al jaren naar volle tevredenheid klant. Hier staat de klant nog echt centraal.
Onze Astra moest APK worden gekeurd, helaas was de uitlaat stuk. Van de eigenaar kreeg ik een auto mee om de boodschappen te halen en natuurlijk koffie, top geregeld dus!
Betrouwbaar, behulpzaam en servicegericht.
Prima ervaringen. Wordt altijd snel en deskundig geholpen.
Geeft goed en deskundig advies. Goede prijs kwaliteit verhouding. Probeert de klant zo goed en snel mogelijk te helpen bij storingen / defecten. Zeer klantvriendelijk!!!
Goed.
Een heel fijn bedrijf en een heel goede service geven ze.
Uitstekend, we worden altijd goed geholpen bij autobedrijf Ophoff.
Betrouwbaar en klantvriendelijk.
Super gewoon
het contact is goed
Ik heb alleen maar goede ervaringen met Autobedrijf Ophoff B.V. Ze zijn zeer deskundig en eerlijk en als je daar een auto koopt of in onderhoud hebt weet je zeker dat het goed is.
Altijd goed
Altijd netjes snel en super vriendelijk geholpen
Zeer goed.
Gewoon goed
Trouwe klant sinds meer dan 15 jaar. Mn Opels altijd in onderhoud bij Ophoff( ook met een ander merk bent u van harte welkom) Kwaliteit en klantvriendelijkheid staan altijd voorop. Meedenken met de klant is een vanzelfsprekendheid waar menig (auto) bedrijf wat van kan leren... degelijk, betrouwbaar en van directie tot werkvloer betrokken medewerkers
Prima
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.