Een nette showroom en een vrolijke verkoper verraste mij, die ook nog een prima uitleg kon geven. Ik geef Vlietman een 10.
Al enige tijd was ik opzoek naar een Ford Ka, Stefan heeft mij op een adviserende en ontspannen manier geholpen in deze zoektocht. Na het vinden van 'mijn' auto heeft AutoVlietman zorg gedragen voor het transport en rijklaar maken van de auto. Alles boven mijn verwachting. Ik voelde mij net jarig tijdens het ophalen van de auto: een mooie rode strik en een heerlijk flesje wijn. Wat een super service maar vooral een leuke ervaring! Ik ben helemaal happy!
Hele goede ervaring. Prachtige showroom
Attente verkoper
Eerdere auto in de voormalige vestiging gekocht. Nu ziet alles er prachtig uit een echte aanrader de mannen hebben mij voorzien van een prachtige Volvo V70
Goede service
Vriendelijk,duidelijk en een vlotte afhandeling. Altijd tijd voor een hoede deal.
Prettig & laagdrempelig contact. Geen overbodige verkoop blabla en een normale niet-neerbuigende houding naar mij als vrouwelijke klant (Ik heb weleens anders meegemaakt). Goed bereikbaar, makkelijk afspraken maken. Samenvattend: zeer tevreden.
Netjes, correct en duidelijk. Vriendelijke ontvangst en goede communicatie per mail en ter plaatse.
Snelle beantwoording van mails/vragen. Goede uitleg bij aflevering.
Goede service. Snel reactie op vragen.
Top 👍🏻
Betrouwbaar bedrijf, nette service. Vriendelijk, goed advies en uitleg. Mooie inruil en een prachtige auto terug. Wij zijn blij en tevreden.
Uitstekende service! Erg blij met onze auto, we kregen eerlijk advies en tot in de puntjes verzorgd en afgeleverd! Zeker een aanrader!
Super bedrijf heb hier mijn golf gte gekocht. En heb niks te klagen. Ze behandelen je super. Eerlijke inruil prijs. En een scherpe prijs waar ik de auto voor gekocht heb. Kortom een aanrader en mij zien jullie snel terug.
onbetrouwbaar en alles behalve transparant. komen afspraken niet na. betreft PORSCHE 37- ZF-SH. KEURINGSRAPPORT GRATIS BIJ MIJ TE VERKRIJGEN MAAR VLIETMAN HEEFT HET OOK.
Ik ben prima en zeer vriendelijk geholpen
Auto gekocht
Een mooie BMW X6 gekocht. de service en klantvriendelijkheid zijn zeer goed. Bedankt!!!
zeer netjes
Marquesweg 7
4462 HD Goes
Voor verkoop, reparatie en onderhoud van Jaguar en Land Rover is Auto Ventura sinds 1994 een begrip in Zeeland en omstreken! Naast Jaguar en Land Rover verkopen wij ook div. jonge gebruikte auto’s, met name in het Premium segment. Voor een werkplaatsbezoek, offerte of vrijblijvende proefrit verwelkomen wij u graag in ons splinternieuwe pand aan de Marquesweg 7 in Goes. Zodat u zelf het comfort van onze modellen kunt ervaren. We zien u graag verschijnen. Team Auto Ventura. autoventura.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.