Filters

10

Een open en eerlijk verhaal en super geholpen

Na de gemaakte afspraak werden we goed geholpen. Proefrit gemaakt waar niet moeilijk over werd gedaan. Daarna een helder en eerlijk uitleg over de prijsvorming. En daardoor ook in korte tijd de auto gekocht. We konden deze na betalen meteen mee nemen. Nogmaals hartelijk bedankt voor de goeie service

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfektie zonder vraag

Uitstekende afhandeling van het probleemgeval EOS dak.

  • Aanbevelen? Ja
10

Bijzonder... Duidelijk in de informatie en perfecte reparatie, vriendelijk.

Zeer vriendelijk en openhartig informatie via de receptie. Door hun ervaringen leveren ze een prima resultaat. Ook de mannen in de werkplaats staan ons vriendelijk te woord en geven duidelijk aan wat er gedaan is.

  • Aanbevelen? Ja
9

Professionals

Probleem met de elektrische aansturing van het cabriodak van mijn Audi TT. Mijn eigen merkloze garage, waar ik zeer tevreden over ben, had er geen ervaring mee en verwees me naar een merkdealer. In overleg met mijn autoverkoper, adviseerde hij om hiervoor naar een gespecialiseerd te gaan. Een dealer heeft ook niet altijd de expertise in huis. Bij Wout Boumans, telefonisch toegelicht wat het probleem was en heb direct een afspraak kunnen maken. Omdat ik uit Limburg moest komen ook een leenauto gereserveerd omdat het euvel, volgens hun ervaring, niet meteen gerepareerd kon worden. Dezelfde dag nog een telefoontje gehad van de monteur die een toelichting gaf op het probleem. Zijn advies om het motortje van de linker klep van cabriodak te vervangen omdat die een storingsmelding aangaf. Iets wat bij hun een bekend probleem was bij eenzelfde type bediening. Een dag erna kon ik de auto afhalen met een uitleg door de monteur. Alles werkt en de prijs was normaal/acceptabel in vergelijking met prijzen die in diverse fora werden genoemd. Het enige dat me verbaasde, toen ik thuis de rekening nog eens naliep, is dat er drie dag huur voor de auto in rekening was gebracht terwijl ik maar ruim een dag over de huurauto heb beschik. Ik ga ervan uit dat ik hierop nog een reactie krijg en dan komen we ook daar uit. Kortom: probleem met je cabriodak, neem zeker contact op met Wout Boumans. Inmiddels heb ik bij mijn eigen garage en de autoverkoper een aanbeveling gedaan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Renault Clio 2.0 ltr 16 V RS BJ 2001

Renault Clio 2.0 ltr 16 V RS BJ 2001 , Noodloop storing . Iwan van het Diagnose Center , heeft de auto getest en de storing verholpen , vakman puur sang ! Zeer netjes geholpen ,zeer nette communicatie ! Reparatie kosten waren echt zeer redelijk ! Ben zeer te vrede over Diagnose monteur Iwan en Auto Bedrijf W. Bouwman ! Zeker een aanrader !

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel, aardig en goed

Een snelle en vriendelijke service met goede kwaliteit voor de auto.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke en vakbekwame monteurs

De koppelingsactuator van mijn auto was defect. Vanwege de complexiteit waarschijnlijk geen onderhoudt gehad. Bouwman gevonden via internet vanwege hun specialisatie met deze problemen. Afspraak gemaakt voor revisie , dit zou 5 werkdagen duren. De auto dinsdag gebracht en vrijdag al gebeld dat de auto klaar was. Prijsopgave van te voren gehad en dat moest ik ook betalen, geen extra kosten zoals bij sommige garages en de auto rijdt weer perfect. Grote klasse!

  • Aanbevelen? Ja
9

Je voelt je gehoord en thuis

Duidelijke afspraak, correct op tijd reparatie aangepakt zodat ik erop kon wachten. Je voelt hoe graag ze je willen helpen en op een prettige manier.

  • Aanbevelen? Ja
10

prettig en vakkundig geholpen

ik ben vanaf het begin zeer prettig geholpen, overal mee bijgestaan,de reparatie is vakkundig en tot volle tevredenheid verricht. Hulde.

  • Aanbevelen? Ja
9

uitstekend

uitstekend

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Goede service Er wordt met je meegedacht Al jaren prima ervaringen

  • Aanbevelen? Ja
10

Vertrouwd bedrijf

Via onze zoon dit bedrijf Leren kennen .goede service aardige mensen .mooie nette auto's .

  • Aanbevelen? Ja
10

Vertrouwd , positief ingestelde mensen, betrouwbaar, vakkundig

Het is altijd een prettig gevoel om bij garage Bouman te komen, je word direct geholpen door mensen die weten waar zij over praten. Een vriendelijk ontvangst en eerlijke prijzen, je betaald alleen voor hetgeen zij aan reparatie,s doen, geen cent te veel,, klasse.

  • Aanbevelen? Ja
9

Top echte VW Eos specialisten,auto snel en goed gemaakt

Ik had problemen met mijn VWEOS cabriodak ging niet meer open ,ben bij meerdere monteurs geweest maar konden de fout niet vinden er werd mij geadviseerd naar Wout Bouman te gaan . Ik bracht mijn auto s,middags om 14 uur werd om 16 uur gebeld dat hij gemaakt was ,ben erg tevreden en goed geholpen door de technische monteurs van garage Bouman en zeker niet duur echt top.

  • Aanbevelen? Ja
10

excellent

Altijd weer uitermate vriendelijk, snel, betrouwbaar en bereid extra's te doen. Veel ervaring in mijn loopbaan met garages, maar Bouman is the best!

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk personeel en geweldige service

Ik ben erg blij met mijn gekochte auto bij Wout Bouman. Vriendelijk en eerlijk hebben ze min begeleid met het kopen van mijn eerste auto. Na 5 maanden toch wat problemen gekregen, maar dankzij de Bovag garantie ontzettend netjes afgehandeld. Het weekend kreeg ik nog een huurauto mee en na de reparatie was er weer niets aan te merken op de auto.

  • Aanbevelen? Ja
9

Perfect!

Aardig ontvangst, en snelle afhandeling voor de inbouw van cruise control. Perfect gedaan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Een goede, fijne, nette garage.

Goede service, goede omgang met klanten. De kosten zijn wat hoger maar daar krijg je een uitstekende kwaliteit voor terug.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende snelle service

Goede en snelle service!

  • Aanbevelen? Ja
10

Hoge graad van service c.q. dienstverlening

Staan altijd voor je klaar op een pragmatische en informele wijze waarbij klantvriendelijkheid een prettige bijkomstigheid is.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vakwerk

Een van de weinige bedrijven die weten waar ze mee bezig zijn (reparatie dak VW Eos) klantvriendelijk en correct. Eerlijke prijzen en werken volgens afspraak, en houden je op de hoogte van de voortgang. In een woord; top! Kom zeker terug wanneer ik weer problemen met mijn VW Eos (dak) heb. Een tevreden klant!!

  • Aanbevelen? Ja
7

BEN ZEER TEVREDEN

Fijne en snelle afhandeling. goede comunicatie.

  • Aanbevelen? Ja
9

Altijd plezierig en goed geholpen en te woord gestaan.

Mogelijkheid om op korte termijn afspraak te maken kan eigenlijk altijd worden gehonoreerd, wat byzonder prettig is!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Al 25 jaar een vaste waarde voor mij.

Al 25 jaar een vaste waarde voor mij.

  • Aanbevelen? Ja
9

Vertrouwd adres met een grandioos stuk vakmanschap

Je brengt er je auto met het doel om later prettig met je auto te kunnen rijden. en in deze garage doen ze alle noodzakelijke en nuttige reparaties om veilig en prettig later je auto weer te gebruiken. Pure klasse.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Maasdijk 119

4261 AG Wijk en aalburg

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.