Filters

3

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

Heb op 1-4-2011 een Nissan Kubistar gekocht bij Garage Denissen in Tilburg en ik moet zeggen dat dit perfect ging. Deze auto was volgens de directeur perfect en daar was de prijs ook na. Ik dacht meteen goed te zitten maar schijn bedriegt. Nu net voor de vakantie verteld de dame die in deze bedrijfsauto rijdt dat haar schouder zeer deed. De persoon gaat vervolgens 4 weken met vakantie en begint weer te werken 16 september. Even voor de duidelijkheid deze dame woont in Nijmegen en wij zitten met het bedrijf in Tilburg en zien elkaar eens in de maand. en rijdt 3 dagen per week in de auto. Nu constateert die dame na een korte periode dat de pijn terug komt en dit meldt ze op de dag dat we een werkbespreking hebben op 10 okt 2011 in Tilburg. Ik ben meteen in de auto gaan zitten en merkte dat deze zwaar stuurt. Dus ik belde meteen de leverancier en de dame ging na de bespreking meteen langs. Hier vertelde de garage dat de stuurpomp kapot is en helaas net buiten de garantie van 6 maanden valt. Ik kreeg een rekening voor mijn neus van meer dan 600,- en kreeg omdat het sneu was 25% korting op de REPARATIEKOSTEN (is denk ongeveer 50,-) Ik ben nog gaan uitleggen dat die auto 1 maand stil heeft gestaan en nog eens dat de dame voor de vakantie last had van haar schouder enz enz. Maar helaas ze blijven bij hun besluit. Dus de auto was toch geen 100% goed toen ik hem kocht, anders was de pomp nu niet kapot geweest. Conclusie: Bij de verkoop denk je goed te zitten maar helaas als je komt voor SERVICE dan is men niet thuis. De garantie kan dan wel 9 dagen voorbij zijn maar het gaat om het totaalplaatje, als ze nu eens gezegd hadden dat ik de materialen moest betalen dan was het anders geweest. Dan nog heb ik een auto gekocht die niet goed was.

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Andere reden
9

4 sterren: goede service, goed behandeld

Altijd een hele correcte behandeling, betrouwbaar en deskundig personeel, eerlijk over noodzakelijkheid van reparaties.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Onderhoud en/of APK
3

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

Ik vindt de onderhoudsprijzen te hoog, en daarbij wordt je bijna verplicht om het onderhoud daaruit te laten voeren, en daarbij indien de auto op LPG rijdt wordt na 3 jaar geen garantie meer op de motor gegeven. Terwijl men op allerlei manieren schrijft en roept Kia 5 tot 7 jaar garantie ik begin zachtjes aan mijn geloof daarin te verliezen. Wat betreft de kwaliteit onderhoud kan ik nog geen oordeel vellen daar het de eerste keer was. Ik was in gesprek met Frans Koppens voor een nieuwe Kia Sportage maar dat gaat nu op een laag pitje. Mvgr Nico Verschoor

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Andere reden
3

1 ster: zeer slecht, onaanvaardbaar

30.000 beurt.Grote beurt? Wat is er aangedaan? Service; vervanging schokbreker(s).Er wordt roestaanslag geconstateerd op de remschijven, als ik daarover info vraag komt als antwoord dat waarschijnlijk omdat ik veel in de provincie Zeeland rijdt.(Tot nu toe ben ik niet in deze mooie provincie geweest) remschijven moeten worden bijgeslepen (al afspraak gemaakt) Kosten plusminus 120€ Auto van november 07.11.2008. Lijkt mij bij nader inzien onder garantie Nissan regeling vallen.

  • Aanbevelen? Nee
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Onderhoud en/of APK
6

3 sterren: voldoende, een redelijke ervaring

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Onderhoud en/of APK
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

Tot nu toe heb ik alleen maar goede ervaringen. De kwaliteit is goed. De inruilprijs bij een nieuwe auto is aan de magere kant.

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Andere reden
8

4 sterren: goede service, goed behandeld

De eerste dag na aanschaf van een gebruikte auto was er iets mis omdat iets niet goed was vastgemaakt. Dit is heel netjes opgelost en ik kreeg twee heerlijke flessen wijn als excuses voor het ongemak. Goede en vriendelijke mensen bij Denissen!

  • Aanbevelen? Ja
  • Service
  • Deskundigheid
  • Prijs/kwaliteit
  • Reden bezoek Aanschaf gebruikte auto

Bedrijfsgegevens

Kraaivenstraat 18

5048 AB Tilburg

134652100

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.