Zeer accuraat
Er stond op mijn rekening een bedrag voor My Renault+ dat ik bij aankomst thuis pas zag. Iets waarom ik niet gevraagd had en waarvoor ook geen uitleg gegeven was. Dit irriteerde me. Toen ik de volgende dag ook nog een e-mail ontving van Renault dat ze me gemist hadden voor een afspraak terwijl ik daags van tevoren €533,- betaald had was voor mij de maat vol. Ik heb met Arend Oss gebeld en mijn ongenoegen geuit.
De onderhoudsbeurt aan mijn Renault Captur is snel en naar volle tevredenheid uitgevoerd. De man aan de balie was uitermate vriendelijk en behulpzaam.
Vriendelijke ontvangst en vakkundig onderhoud.
Medewerkers staan altijd voor je klaar.
Op de communicatie met de telefoniste na was deze keer voor mij voor het eerst een positieve ervaring. Vaak als ik contact heb via de telefonistes loop dat uit op irritatie. Deze keer wist ze niet te vertellen of ik de auto op zaterdag op kon halen in Oss. De auto was gereed gemeld, de showroom was open maar ze wist niet of de mensen die aanwezig waren mij de sleutel konden geven... Het koste mij weer een telefoontje op zaterdagochtend. Knullig en gedoe! Het dieptepunt was afgelopen zomer toen mijn airco het had begeven. De telefoniste vertelde mij dat ik ongeveer een maand moest wachten of over twee weken in goirle oid terecht kon. Het was toen 35 graden, er was totaal geen medewerking. Deze meiden moeten klanten het gevoel geven dat ze er alles aan doen om de klant ten dienst te zijn en niet het bedrijf. Uiteindelijk ben ik supergoed en snel geholpen bij de Renault dealer in Vlaardingen, in de buurt van mijn werk. De reparatie was zo gebeurd en dat was een zeer positieve ervaring. Ik vond het dan ook geen opsteker dat ik korte tijd later een mailtje kreeg van Arend Auto om me te feliciteren met mijn verjaardag... Uit gemak en ook ivm met de winterbanden heb ik er toch voor besloten om dit keer het onderhoud, de bandenwissel ed weer in Oss te doen. Maar ik heb toch echt getwijfeld om dit ook in Vlaardingen te laten uitvoeren. Het zijn vaak details en nuances die in deze tijd klanttevredenheid bepalen. De ervaring met de werkplaats was dit keer goed! Het contact met de telefoniste vond ik slecht.
Bestuurdersstoel was verzet verder geen op of aanmerkingen. Reparatie , lamp vervangen.
Snel geholpen
Snel en uitstekend geholpen
Nette service.
Echter geeft mijn display nog steeds ‘olie verversen’ aan in combinatie met de gele steeksleutel
Nog geen antwoord gekregen op de problemen met onze navigatie.
-
ik had er deze keer gewoon een goed gevoel bij. Maar ik blijf nog steeds teleurgesteld dat het schakelen naar zijn achteruit niet naar mijn tevredenheid is opgelost.
Gemaakte afspraken worden keurig nagekomen en de problemen worden opgelost.
Op de middag van kerstavond ben ik binnen gelopen met een onbekende storing. Er werd ondanks het tijdstip snel gehandeld, een proefrit gemaakt en de auto veilig weer meegegeven. Top
onderhoud is goed maar duur
Geweldig
Gewoon goed.
Ik had geen vervoer naar huis en kreeg meteen een leenautootje mee zonder daarvoor hoeven te betalen.
Je wordt netjes te woord gestaan en de monteur heeft netjes alles gedaan zelfs hij de auto van binnen schoon gemaakt
prima
Goed
Voor het eerst in de nieuwe locatie: alles weer spic en span en de behandeling als van ouds!
Ben op een goede en fijne manier geholpen.
Griekenweg 29
5342 PX Oss
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.