
Net mijn B klasse ingeruild en met een mooie C klasse Estate naar huis gegaan. Wat een top service en fijne persoonlijke benadering. Afspraak is afspraak bij vd Akker en de auto gaat pas de garage uit wanneer Alex vd Akker tevreden is!
Beste lezer, Met dit schrijven wil ik duidelijk maken dat ik een nette, duidelijke en vooral goede service heb ervaren! Na het onderhoud van de auto kwam ik te weten dat ik een ventieldopje van de rechter voor velg mis. Zijn deze verkrijgbaar bij jullie? Het is een grijze dopje, afkomstig van een AMG velg. Ik hoor het graag!
Auto inruilen, op naam zetten, vrijwaren, service voor de nieuwe aanschaf en een geweldige uitleg over de nieuwe auto. Completer kan ik het niet bedenken. Zelfs tips over de bijzaken waar je zelf niet aan denkt. Geweldig.
Gewoon goed
Originele beoordeling
Deze sprinter met dit kenteken is niet mijn sprinter. Deze is van Marcel Verhalen.
goede informatie gegeven over het geïnstalleerde product, prijs kwaliteit is erg goed.
Alles na tevredenheid gedaan plus een fijne leenauto.
Ben fijn geholpen
alles volgens afspraak
Ik hoop dat bij het verwijderen van de plek in de bestuurders stoel met enige coulance rekening wordt gehouden als ik de afspraak hierover ga maken.
Geen toevoeging aan bovenstaand
Ik word altijd plezierig te woord gestaan door kundige medewerkers.
je wordt steeds goed en snel geholpen ook bij onvoorziene problemen.
We hebben de aankoop van onze auto als erg prettig ervaren. Van den Akker is een fijn bedrijf, zonder mannen in strakke pakken en gelikte praatjes. Ze zijn open en spontaan. Alex is open over hoe hij tot een prijs komt voor de in te leveren auto. Nog nooit meegemaakt op deze manier. Ook heeft hij ons goed advies geven. We twijfelde tussen 2 modellen. Maar we zijn achteraf heel blij met onze keuze.
Wij waren met onze Mercedes van Vd akker op vakantie in zuid Italië . De auto was op slot gegaan en de sleutels zaten er nog in. Gebeld met de werkplaats in Uden en via de Mercedes service was er binnen 1,5 uur een monteur. Ongelooflijk in zuid Italië. Voordat we onze cappuccino ophadden was de auto weer gemaakt . Complimenten voor de service ! Ongelooflijk dit had ik niet verwacht !
Aardig personeel
x
Snelle en nette ontvangst, snel aktie indien nodig !
Ik ben zeer professioneel te woord gestaan door Dhr vd Akker over het onderwerp tuning van de motor. Ook bij het monteren van accesoires in de werkplaats , of bij het doen van bestellingen via het magazijn, is men klantvriendelijk en denkt met je mee. Dat ervaar ik als zeer prettig
een bezoek aan Uden bij van den Akker Op een zaterdag uit Groningen hebben we daar onze Mercedes plc gekocht . En we zijn door Alex en Stefan super geholpen Ze nemen alle tijd voor je om je goed te adviseren en leveren de auto super af. We willen het hele team van van den Akker een pluim geven en bedankt voor het goed adviseren en goed en mooi afleveren van onze glc. Rest ons nog te zeggen Wij komen er zeker terug! Gr Peter en dolinda
Prettig geholpen door Stefan en Alex. Alle tijd werd genomen om te helpen en te adviseren. Levering is tot in de puntjes verzorgd. Mogelijkheden van de auto werden goed en uitgebreid toegelicht. Ook op de verzekeringsaspecten is goed ingegaan. Met een goed gevoel, een glimmende bolide en een lekkere taart zijn we huiswaarts gegaan.
netjes correct en duidelijk
.
Bedrijf met know how. Vriendelijk Nemen alle tijd Kortom top
Vakkundig geholpen
Afgelopen week hebben wij een mooie Mercedes bij Van den Akker aangeschaft. Mooi pand met veel bijzondere auto’s, zeer deskundige en vriendelijke personeel, de klant daar is de koning. Voor de aflevering werden de service beurt en APK snel en vakkundig uitgevoerd. Alex heeft veel tijd genomen om alle opties van de auto uit te leggen. Dat was leerzaam en informatief. En nog een heerlijke taart meegekregen naar huis! Topservice, bedankt Alex!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.