
Ik ervaar dat men bij autobedrijf Johan Meure, goed mee denkt met de klant, betrouwbaar is in het nakomen van afspraken, kwaliteiten heeft in het meedenken bij storingen aan de auto en het oplossen hiervan. Aan de balie word altijd vriendelijk geholpen. Als tip adviseer ik een werkend koffiezet apparaat als je even moet wachten :)
Ruim een week eerder dan afgesproken onze Clio opgehaald, compleet met strik en een lekkere fles wijn. Geen opdringerige verkopers maar gewoon een relaxte sfeer. Dit is onze eerste auto hier gekocht maar de volgende komt ook uit Purmerend. Peter en Alina
Ooit daar een auto gekocht. We komen er nog steeds voor de service en kwaliteit van het onderhoud. Geografisch niet een logische keuze.
Ondanks dat ze het druk hebben toch nog even de tijd om me weer snel op weg te helpen!
Topservice
Ik heb 10 april 2025 m’n auto opgehaald , die stond klaar met een mooie strik op de motorkap , ik ben super geholpen door Hans , niet voor 1 gat te vangen komt met oplossingen als ik dom genoeg m’n meldcode vergeten ben. Auto ziet er keurig netjes uit dus kortom super tevreden met m’n auto en de service en afhandeling
Flexibel, bekwaam en redelijke prijzen.
Vakkundig geholpen Top bedrijf
Ik ben ontzettend tevreden met de service van Johan Meure. Vanaf het eerste contact werd ik vriendelijk en professioneel geholpen. De monteurs namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen en gaven eerlijk advies. De reparatie werd netjes en op tijd uitgevoerd. Kortom, een betrouwbare garage met echte vakmensen. Ik kom hier zeker terug en raad deze garage iedereen aan.
Gewoon goed
Mooi bedrijf aardige mensen auto gekocht daar en in onderhoud
Auto voor onderhoud zeer vakkundige uitgevoerd
Personeel is vriendelijk, deskundig, betrouwbaar en behulpzaam.
Goede communicatie, heel belangrijk. Prettige mensen .
Ik ben zeer tevreden. Er wordt overlegt over de nodige grote zaken en je wordt keurig te woord gestaan. Prijs/ kwaliteit weet ik niet, want ik heb daar geen verstand van. Het is wel altijd weer een aanslag op je portemonnee.
Al jarenlang een goede bedrijfsvoering wat vertrouwen overbrengt naar haar klanten . Doe 1 ster minder omdat de prijzen betaalbaar moeten blijven voor een ieder !
zeer correcte afhandeling van garantie items.
(Maar kan de muziek wat zachter als ik op mijn telefoon even moet wachten?)
Wij hebben 2 auto’s en altijd in onderhoud bij Meure gehad. De verplichte APK dus ook. Helaas kon er dit jaar maar 1 auto voor onderhoud en Apk maar de andere auto was geen plek meer voor terwijl wij in onze beleving vroegtijdig hebben aangemeld. Wij wijken voor deze auto dus uit naar een ander bedrijf, helaas. Hopelijk gaat het volgend jaar wel weer lukken.
Geweldig leuk geholpen. Vriendelijk personeel dat met je meedenkt en checkt of je ok bent met wat er gaat gebeuren. Een fris gewassen auto bij ophalen, was een cadeautje!
Altijd professioneel en klantvriendelijk.
Altijd meer dan uitstekend
positief
Kapotte lamp- direct zonder afspraak gerepareerd een ook nog een gratis olie check
Goeie communicatie en netjes onder garantie probleem verholpen.
Newtonstraat 48
1446VR Purmerend
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.