Automaatbak laten spoelen voor bijna 380 euro. Was al aangegeven dat het mogelijk niet zo werken en helaas gelijk gehad. Al met al zonde geld maar was ons eigen risico dat het niet werken zou. Personeel super vriendelijk en prachtige zaak!
Het personeel was zeer behulpzaam en mijn voertuig werd voltooid in een kortere tijd dan ik had verwacht.
Mijn auto zijn APK was bijna verlopen. Ik kon erg snel komen en de auto is gekeurd terwijl ik zat te wacht!
Ik heb mijn automaatbak later flushen en ben er zeer tevreden over. De auto schakelt weer soepel zoals het was toen we hem kochten. Het enigste verbeterpunt zou het online reserveringssysteem kunnen zijn. Tijdens het online plannen van de afspraak kreeg ik een email dat ik er om 8.00u kon zijn om mijn auto te brengen. Even later kreeg ik een email met de bevestiging dat ik er pas om 9.00u kon zijn, dus heb even een telefoontje gepleegd om te informeren welke tijd nu correct was. Ik kreeg te horen dat ik er pas om 10.00u kon komen omdat er al iemand anders ingepland was om 9.00u. Voor de rest is alles zeer goed verlopen en kan het iedereen aanbevelen die problemen ondervindt met zijn automaatbak.
In het algemeen zeer tevreden
Fijne betrouwbare garage, niets op aan te merken.
Goede producten en snel geleverd
Had een produkt te weinig besteld, en kreeg daarontrent een mail met een "hint" en een ode om deze alsnogbij mijn eerste bestelling te voegen, zodat ik de verzendkosten kon uitsparen. Bedankt daarvoor Werry
vriendelijk personeel, goede service.
De medewerker van AutoFirst Dregema is erg enthousiast, behulpzaam, snel, eerlijk en kundig waardoor ik een prima service heb ervaren. Niet vaak een dergelijke enthousiaste en betrokken verkoper meegemaakt !
Gewoon goed
Ik werd direct van een lakstift na mijn bestelling opgebeld door Dregema om te kontroleren of ik het goede kleurnummer had doorgegeven. Prima. Daarna lag de lakstift al de volgende dag in de brievenbus.
Het zelfde.
Prettige communicatie en vlot geholpen.
Bedankt voor de beoordeling Alie! Wordt gewaardeerd!
Denkt met de klant mee en adviseerde goed
Bedankt voor de genomen moeite om een beoordeling achter te laten! Wordt erg op prijs gesteld!
Klantgericht en meedenkend. Aanrader!
Graag gedaan Bas!
Bluetooth autoradio laten installeren Installatie binnen een uurtje en goede service!
Bedankt voor de beoordeling Agnes! Wordt erg op prijs gesteld!
Lakstift, op kleur gemaakt. Perfecte match. Bovendien snel geleverd. Verzendkosten wel wat hoog. Lakstiftjes kunnen namelijk gewoon door de brievenbus en kunnen daarom als brievenbuspakje worden gefrankeerd voor € 4,10 (wordt ook zo verstuurd door Dregema en in de brievenbus geleverd), maar er wordt een hoger bedrag voor een volledig (niet brievenbus) pakket in rekening gebracht. Dat is dus pure winst op verzendkosten en dat is jammer.
Beste Jack Allereerst bedankt voor de genomen moeite van het invullen van de beoordeling. Ter info: U betaald niet alleen voor het verzenden van de lakstift, maar ook voor het verpakken, wegbrengen en het Verpakking materiaal. Het zou in onze ogen oneerlijk zijn als we dit in de prijzen verweven. Immers als een klant dan meerdere producten besteld zou deze meerdere malen verpakking materiaal, inpakkosten en dergelijk betalen.
Trekhaak laten monteren. Goede uitleg bij afspraak, conform uitgevoerd. Prima prijs kwaliteit.
Geachte Raymond Allereerst willen wij u bedanken voor uw reactie. Mogen wij u vragen hou wij van de 7 een 8 kunnen maken? Wij staan altijd open voor ideeën ter verbetering :-)
Áltijd vlot en deskundig geholpen. Maar helaas niet bekend bij verzekeraar Centraal Beheer. Daardoor vergoeding voor "marterschade" misgelopen.
Geachte. Allereerst bedankt voor de mooie reactie. Echter begrijpen wij de context van centraal beheer niet. Wij zijn een Bovag erkende garage. Wellicht heeft centraal beheer schadesturing ?
helemaal goed en naar mijn wensen uitgevoerd!!
Zeer goed en snel geholpen!! Uitstekende service en zeker een aanrader om je voertuig heen te brengen voor onderhoud.
Een zeer goed adres voor het aanpassen van voertuigen. Al meerdere keren daar geweest, en ik heb deze keer een verlagingsset, wielen/banden en achteruitrijcamera op mijn nieuwe bedrijfswagen laten monteren. Alles top geregeld!
Werkzaamheden zijn netjes conform offerte uitgevoerd en door personeel keurig te woord gestaan bij het brengen en halen van de auto.
Bedankt voor de waardering! Wordt erg op prijs gesteld :-)
Zie de hiervoor gegeven beoordeling/waardering.
Wederom bedankt voor de mooie woorden:-) Wij werken met plezier aan uw voertuig!
Nijbracht 110
7821CE Emmen
Dregema is een speciaalzaak op het gebied van autoaccessoires en onderscheidt zich doordat iedere vestiging beschikt over een eigen montagehal. In deze montagehal kan de klant zijn of haar zojuist gekochte artikelen direct laten inbouwen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.