
.
Vriendelijke mensen en kom er al jaren en het onderhoud van mijn auto daar ben ik zeer tevreden over. Ik kan deze garage aanbevelen
Gewoon alle dingen gedaan bij de APK zoals besproken inclusief een onderhoudsbeurt. Dit jaar geen afkeur of adviserende verbeterpunten, waar je realistisch gezien tegenaan kan lopen bij de jaarlijkse APK en deze moet vervangen. Ik heb bij Spekkels ook al het preventieve onderhoud eerder laten doen, door bepaalde onderdelen te laten vervangen zoals de riemen voor airco en dynamo, startmotor, waarvan ik de levensduur niet wist. En geen bangmakerij zoals: "De remschijven met 25000 km met 85% aan snelweg kilometers zijn in principe nog niet aan vervanging toe, maar het zou beter zijn om het wel te doen" Wat bij mijn voormalige garage wel gebeurde in hetzelfde gebied, terwijl de oude remschijven naderhand meer dan voldoende waren.
Mijn auto is voor onderhoud bij mij thuis opgehaald en dezelfde dag gewassen en wel weer teruggebracht door een hele vriendelijke medewerker van Autobedrijf Spekkels. Ik kreeg complimenten over de mooie velgen van de auto. Zeer tevreden!
Xxxxxxx
Als klant ben je altijd welkom en bij eenvoudige werkzaamheden word je direct geholpen, bijv. bandendruk enz, enz. Ervaring bij de AUDI dealer lange wachttijden voor een afspraak en dat komt niet altijd gelegen en je betaald de Hoofdprijs. Zelf hou ik van een kleinschalige autobedrijf en voor mij voelt dat prettig.
Reparatie zoals afgesproken op tijd klaar en volgens afgesproken prijs. Wat jammer was maar waar jullie niks aan kunnen doen en heel veel bedrijven last van hebben is het te kort aan personeel. Daardoor kon de reparatie pas na ruim een week uitgevoerd worden. Verder zijn jullie voor mij een prima garage bedrijf.
Fijne mogelijkheden voor het maken van een afspraak voor keuring en snel geholpen. Prima leenfiets ook!
Heb mijn auto hier al jaren in onderhoud. Zeer tevreden.
Zoals altijd weer een technisch onderbouwde en eerlijke service gehad. Nette prijs, aardig team. We komen zeker terug. De volgende afspraak is al gemaakt.
Vervanging van voorbanden na telefonisch contact afspraak voor de volgende dag Snel geholpen erg blij mee
.
Banden wissel en opslag prima. Afspraak op korte termijn is meestal mogelijk.
Fijn bedrijf waar ik vriendelijk meedenkend en zeer goed geholpen ben. Betrouwbaar en vakkundig. Wordt mijn vaste garage.
Tijdens de apk en beurt een fijne leenauto. Nette prijs voor het uitgevoerde werk.
Afspraak gemaakt, auto gebracht, vraag gesteld die meteen beantwoord wordt en er wordt voorgedaan hoe dat het werkt, netjes gebeld dat auto klaar is, ondertussen fiets geleend en een acceptabele prijs!
Ben er 3 keer geweest om mn oude v50 te laten repareren, in alle gevallen ging dat prima, tegen een redelijke prijs
Ik werd verwacht, kreeg vervangend vervoer en werd gebeld toen de auto klaar was om te worden opgehaald.
Als familiebedrijf weet Autobedrijf Spekkels precies hoe ze klanten moeten behandelen - direct, eerlijk en zonder poespas. De slogan 'Geen gedoe, Goed geregeld' maken ze helemaal waar. Ook lastigere reparaties wordt aangepakt met vertrouwen en helder advies over de verschillende opties. De korte lijnen en persoonlijke benadering maken het extra prettig. Een garage waar je met een gerust hart je auto achterlaat.
Onderhoud en storingen worden altijd naar tevredenheid opgelost en uitgevoerd. Daarnaast is de service en klantvriendelijkheid van hoog niveau. Kortom een zeer tevreden klant
Ik werd vriendelijk ontvangen. Op hun advies heb ik een kleine beurt bij de APK laten doen. Bij het ophalen van de auto was die beurt groter dan ik had verwacht en waren de kosten flink hoger dan ik had ingeschat. Graag had ik van te voren meer duidelijkheid over de kosten gehad.
Snel terecht en goed geholpen
Had een probleempje met de auto en werd gelijk vriendelijk geholpen. Super service
Autobedrijf Spekkels is zeer vakkundig en betrouwbaar. Ik heb inmiddels al jaren lange ervaring met dit bedrijf voor het onderhoud en de APK keuring aangezien ik dan weet dat dit zeer professioneel wordt uitgevoerd. Buiten dit alles zijn de mensen van autobedrijf Spekkels ontzettende vriendelijke mensen die altijd ontzettend hartelijk zijn en die net dat ene stapje meer zetten qua service. Ook hebben zij mij geholpen bij het vinden en de aanschaf van mijn auto waar ik nu al een paar jaar van aan het genieten ben.
Auto had nieuwe accu nodig. Ik bel en accu wordt meteen besteld. Ze vragen wanneer je langs kan komen en volgende dag om 9 uur wordt er nieuwe accu ingezet waar je even op kan wachten.
Rumpsterweg 29
3981 AK Bunnik
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.