
Vriendelijk, deskundig en betaalbaar.
De medewerkers zijn vriendelijk, servicegericht en ter zake kundig. Ik wilde de auto waar ik interesse in had laten keuren en dat was geen enkel probleem. Bij aflevering een flesje wijn in de auto van Leon Habets gekregen. Kortom, professioneel bedrijf met een goede service!
Net kleine beurt gedaan,ben tevreden,top
Goede service en komen afspraken na!
Prettig om te weten dat de auto bij hun in goede handen is
Ik ben super geholpen en geadviseerd.Een topkwaliteit voor een topprijsje! Supervriendelijk en behulpzaam
Snelle en vriendelijke service. Geen poespas, open communicatie
Zou wel beter bij de klant uitkomen als de afgesproken bedrag tevens ook gelijk is inbegrepen, dit was in mijn geval dus niet zo gegaan. Wel wisten en werd mij ook uitgelegd dat het werk aan mijn auto misschien niet het goede resultaat zou leveren maar dit was op mijn verzoek om het tikken uit de motor te krijgen. Helaas is het tikken van de kleppen bij koude start er nog steeds in en na p/m 5 a 6 kilometer rijden is het veel minder en bijna niet meer hoorbaar.
altijd met mijn auto's bij Haleco geweest, vriendelijke mensen, goede service, vakmensen
alles geheel naar wens verlopen
Kijk maar uit wat je daar koopt, want eerlijke mensen werken daar niet ze liegen waar je bij staat. Ga je voor een auto kijken en je komt er een beetje uit met ze, ook met de prijs er voor laten ze niks meer terug horen van zich pfff ..... dat is triest hoor. Dat bewijs heb ik per mail zwart op wit in me laptop staan, en dan laten ze niks meer terug horen van zich ..... kun je keer op keer terug bellen en mailen maar je hoort niks terug. Ja de gene die op neemt daar de telefoniste, die komt niet eens uit haar woorden, en scheept je af ze bellen u wel terug dus niet !!! Krijg je na een paar keer bellen en mailen eindelijk antwoord terug, en wat denk je zeggen ..... de auto is verkocht voor een hogere prijs dan wat ik maar betalen zou. Ze kregen nu de prijs dat ze eerst vroegen er voor dus iets meer. Is erg lullig he achteraf bah bah ... ze durven niet eens je te bellen en je het rechtuit te vertellen aan de telefoon. Vraag je of ze bij de Bovag zitten weten ze het zelf niet eens ? Raar he, maar ja ben me vertrouwen in de mensen van Haleco in Nuth daar kwijt en erg boos zijn we, zo ga je niet met je klanten om. Dus kijk maar uit, ze zijn onbetrouwbaar, dat zei me vrouw al meteen de eerste keer dat ze daar kwam in Nuth. Ik heb er om gelachen, maar nu weet ik ook wel beter heeft ze toch goeie mensen kennis gehad. We slagen wel bij een ander auto bedrijf die wel eerlijk en goed zijn voor hun klanten. Als nog ben er maar trots op hoe jullie werken doeiiii.
Vriendelijk en professioneel
afspraken b.g.v. onderhoudsbeurt prima nagekomen.
klantvriendelijk, deskundig en aandacht voor het probleem.
Kwalitatief goede auto. Minpunt: aan telefoon tot 2 x toe lagere huurprijs voor een week doorgegeven. Eenmaal op locatie voor afhalen auto de huurprijs gestegen met 60, 00 euro. Niet over te praten.Had in ieder geval als bedrijf hier iets aan gedaan !!! Bv het bedrag kunnen delen.
Kon snel terecht Goede diagnose . Vervangende fiets geen probleem Bericht dat auto klaar is Alles prima
Tussen vraag en afspraak zat weinig tijd. Dus snelle en correcte afhandeling
Klantvriendelijk en een goede service niks van te zegge👍🏻
Vanaf het telefonisch reserveren tot en met het retour brengen van de auto alles heel duidelijk en goed uitgelegd. Mooie en schone auto vindt ik heel belangrijk. De prijs valt enorm mee. Heel klant vriendelijk personeel.
Ik vind het fijn dat ik bij Haleco prettig en snel geholpen word en dat er geen verrassingen achteraf zijn voor wat betreft de rekening..helderheid en duidelijkheid in alles.
Onderhoud precies volgens afspraak, en de auto ook nog door de wasstraat gedaan als service.
kon meteen terecht en werd goed geholpen bij de problemen met de accu
In mijn directe omgeving heb ik op mn werk een aantal garages op loopafstand, echter maak ik graag een afspraak in Nuth. Ik kan in de online agenda een afspraak inplannen en wordt netjes teruggebeld om de afspraak door te nemen. De adviezen worden in overleg gedaan en de prijzen zijn goed. Kortom ga zo door!
prima
Na een rit in mijn auto met de monteur bleek dat mijn rijstijl debet was aan de voortijdige slijtage van de koppelingsplaat.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.