
.
Gewoon prima
Als helemaal in orde.
Fijne garage om te komen. Betrouwbaar en klantvriendelijk
Via afspraak direct geholpen.
Staat altijd voor je klaar, betrokken en service gericht.
Top service
Goed en proffesioneel geholpen
Fijne, betrouwbare service. Duidelijke uitleg van wat er gedaan is en waar ik in de toekomst evt. rekening mee moet houden. Ook uitleg over wat kleinigheidjes die ik nog niet wist van mijn auto. Ik voel me gezien als klant en ben hier zeker geen nummer.
Goede ervaring. Dag van te voren gebeld over de reparatie die moest worden gedaan de volgende dag zodat ze de materialen al konden bestellen. Zeer proactief.
Zie biven
Prima service, eerlijk advies.
Mijn ervaringen met EuroCar Service zijn altijd positief. Er wordt geprobeerd de klant tegemoet te komen tegen een ‘vriendelijke ‘ prijs
Prima, goede service. Helder en duidelijk. Was alleen verbaasd dat na m'n telefoontje voor een relatief makkelijke uitvoering ik 2 weken moest wachten. Maar het kan natuurlijk héél erg druk geweest zijn.
Veel verstand van auto's, goedkoop, plezierige bediening
Blijvend goede kwaliteit
Goede afspraken te maken. Vriendelijke, deskundige service. Als altijd.
Goed werk geleverd.
Mijn Tesla is in vertrouwde handen.
Prettig, vriendelijk, correct, snel en vakkundig!!!
Goed en snel geholpen.
Goede vak garage !
ccc
Goede service en eerlijk advies
Ik gun iedereen zo'n garage, kennis van zaken en ook nog eens fijne mensen die meedenken, een plezier om langs te rijden!
Fornheselaan 210 A
3734 GE Den dolder
Vakgarage is de grootste onafhankelijke garageformule van Nederland met meer dan 350 vestigingen door het hele land. Elke vestiging is lokaal geworteld en wordt gerund door vakmensen uit de buurt. Bij Vakgarage staat persoonlijke service, betrouwbaarheid en gemak voorop – of je nu komt voor onderhoud, reparatie of advies. Met onze slagzin “Kom gerust verder” onderstrepen we onze belofte: iedereen is welkom, we staan klaar om je veilig en met vertrouwen van A naar B én weer terug te helpen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.