
Beter dan dit wordt het niet!
Top garage snelle service
Auto wordt gehaald en gebracht. Goed onderhoud en schoon afgeleverd.
Goed
Nog kort rijd ik in een Susuki en heb na de aankoop nog niet veel contact gehad maar tot zover oké.
Mijn man en ik zijn denk ik een jaar of 8 klant bij auto Meer en zijn altijd heel tevreden geweest. Een laagdrempelige garage waar je niet eerst langs een enorme balie hoeft om even iets te vragen. Je wordt altijd vriendelijk te woord gestaan en ik denk ook dat je als garagehouder heel blij mag zijn met 2 werknemers als Peter en Ed.
Al jaren zorgt Peter van automeer voor mijn Suzuki. Ik ben daar zeer tevreden over. Het onderhoud is goed, ik kan er altijd terecht en goede service. Wat ik nog belangrijker vind is dat ik het al die jaren als een betrouwbaar en eerlijk bedrijf ervaar. Advies over wat er moet gebeuren maar ook wat ik kan laten.
Zoals gebruikelijk weer prettig ontvangen door het team van Automeer. Gewoon een fijne garage.
Prima garage Aardige mensen
Zeer fijne garage voor onderhoud en reparatie. Ook voor aanschaf van een auto ben je er op de juiste plek!
Één min puntje als je een rekening boven de 1000 euro toch even de cliënt bellen.
Een Garage waar je als super vriendelijk en klant gericht wordt geholpen
Een occasional gekocht voor een goede prijs en betrouwbaar, fijne service!
Mijn ervaring is dat de service goed is met vriendelijke personeel en een sympathieke eigenaar die echt vertrouwelijk over komt. Ik komt er graag. Mvg Hennie stevense .
Veel aandacht voor de aanschaf van een auto. Vriendelijke mensen, zeer prettig geholpen
Ook deze keer weer vriendelijk en gastvrij geholpen. Wij zijn tevreden
Aardig en kundig personeel
Fijne garage waar het persoonlijk contact er nog is. Garage wordt wel helaas steeds verder geprofessionaliseerd, denk daarbij dat een auto huren voor 19km me nu 27,50 euro kost. Dat gaat bij mij zeker wel twijfels oproepen of ik nog wel 3 auto's in deze garage in onderhoud moet houden.
Prima bedrijf
De jaarlijkse onderhoudsbeurt weer met zorg uitgevoerd en voor het gemak de leenauto.
Auto had licht schade aan de achterklep. Daar werd snel en met een goede prijs/kwaliteitsverhouding op geacteerd.
Geen rare dingen. Alles klopt waar andere garages wel eens te kort schieten. Er worden geen fouten gemaakt. Rede: ervaren, met name door de wat oudere monteurs die je bij flitsende jonge dealers niet ziet.
prima
Super geholpen snel en vakkundig
heeft mij ook na afloop geholpen met de navigatie bij te werken ik waardeer dat zeer
Ambachtsweg 9
2222 AH Katwijk
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.