
Alle ervaring zijn prettig geweest. Een auto hebben is duur, maar ze leggen grote uitgaven netjes en helder uit. En overleggen alle kosten met je.
Nu een paar keer hier geholpen en elke keer duidelijk en vriendelijk. Rij met vertrouwen in m'n auto weer weg.
Goed en snel geholpen. Klantvriendelijk. Op tijd cf afspraak.
Altijd vriendelijk en goede service. Met probelemen mag ik altijd even langs komen en wordt srmeteen naar gekeken.
Duidelijke communicatie, goede service.
Ik ben goed geholpen en ik heb er een betrouwbare indruk gekregen.
Goede organisatie, deskundige vaklui, vriendelijk
Prima jaren ervaring
Vakgarage biedt uitstekende service. Het personeel denkt actief met je mee en is flexibel. Hoewel ik niet alle aanbevelingen kon aannemen vanwege budgetbeperkingen, zochten ze toch naar oplossingen om ervoor te zorgen dat ik veilig en tevreden de weg op kon. Het team is vriendelijk en behulpzaam, een aanrader!
Top service en alles goed gegaan geregeld.
Vriendelijk personeel en vlotte behandeling.
Prima garage, vriendelijk personeel, kwaliteit is goed
Beste Luc, dank je wel voor je vriendelijke review! Fijn dat je het zo positief hebt ervaren bij Vakgarage Autoweerd Utrecht, we zien je graag nog eens terug!
Ik heb vertrouwen in de kennis en deskundigheid van de medewerkers. Klantvriendelijkheid hebben zij hoog in het vaandel.
Beste Ruud, hartelijk dank voor deze geweldige 5 sterren-review, daar worden wij ook blij van zelf ;-) Wat goed om te zien dat je ook zo content bent over onze services. Dat gaan we natuurlijk zo houden, dus graag tot zioens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
De garage is goed en betrouwbaar en de mensen zijn vriendelijk.
Zo! Duidelijke taal, dank! Dat is een heel krachtige review, dat doet ons ook goed. Graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht!
Vriendelijke en goede service
Beste Daphne, vriendelijk dank voor dit mooie rapportcijfer! Goed om te vernemen dat je ook tevreden bent over onze dienstverlening. Graag tot een volgende keer! Vakgarage Autoweerd Utrecht
Met veel plezier een auto gekocht bij Vakgarage Autoweerd.
Beste Nina, hartelijk dank voor je mooie beoordeling. Wat fijn het zo plezeirig is gegaan. En we gaan je natuurlijk ook graag van dienst zijn met onderhoud als dat zover is, graag tot dan!
.
Beste FH, dank je wel voor je bezoek en je fijne review! Zulke rapportcijfers, daar kunnen we mee thuis komen ;-) We gaan volgende keer weer ons best doen, graag tot dan!
Vriendelijk en service gericht. Duidelijk en transparant wat noodzakelijk moet gebeuren bij een beurt. Kon de auto voor weekend meenemen terwijl de reparaties nog niet allemaal klaar waren, zonder betalen.
Beste Martin, hartelijk dank voor je mooie beoordeling! De volle 5 sterren, daar doen we het graag voor! Graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Ben al jaren klant bij Autoweerd. Het is voor mij moeilijk om technisch-inhoudelijk te beoordelen (als leek) hoe goed ze hun werk doen, maar mijn auto doet het na al die jaren in elk geval nog prima. Autoweerd doet het werk snel en volgens afspraak, en adviseert en communiceert duidelijk over kosten van werkzaamheden bij onderhoud, waardoor je niet voor verrassingen komt te staan. Het personeel is heel vriendelijk en behulpzaam; de leenfiets is prettig. Jammer dat de garage zo populair is dat je 6 weken van te voren een afspraak moet plannen :).
Beste Jessica, geweldig bedankt voor deze hele mooie review! Fijn dat je na al die jaren nog steeds zo'n goed gevoel hebt over ons, daar worden wij zelf ook blij van! En wat de wachttijd betreft: geen zorg, in september hebben we ons technische team weer weten uit te breiden met enkele jonge talenten! Een planning van 3 weken maximaal is ons doel nu! Graag tot ziens!
Goede service.
Beste Ed, dank je vriendelijk voor deze 5 sterren-beoordeling! Fijn dat alles weer naar wens is verlopen en graag tot ziens! Vakgarage Autoweerd Utrecht
Zie hierboven
Beste Marieke, vriendelijk dank voor dit mooie rapportcijfer! Wat fijn dat je het zo prettig hebt ervaren allemaal, daar doen we het voor! Graag tot ziens bij Autoweerd Utrecht!
Onze auto moest onverwacht gerepareerd worden en ondanks de volle agenda van Autoweerd, hadden wij toch na één dag onze auto terug. Inclusief goede communicatie en vriendelijke service!
Beste EH, hartelijk dank voor het geven van deze mooie beoordeling. Goed om te lezen dat het allemaal zo prettig is verlopen en dat je weer snel de weg op kon! Welkom voor de volgende keer alvast, graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Betrouwbare garage met fijne service!
Beste Leonie, zo.. dat is kort en krachtig! Dank je wel voor deze overtuigende 5-sterren review en graag tot de volgende keer weer! Vakgarage Autoweerd Utrecht
heldere communicatie, vriendelijk personeel, niet vies van een stapje extra doen, denken mee als er bijzondere dingen met de auto zijn.
Zo! Beste Gerard, dat is een heel mooie om terug te lezen, hartelijk dank! Juist dat we een extra stapje (moeten) doen af en toe, is waar wij ons in willen onderscheiden, dus fijn dat het opvalt en het benoemd is! Graag tot een volgende keer, dan doen we weer ons uiterste best natuurlijk!
Voor de werkzaamheden aan mijn auto was vooraf een offerte gedaan. Tijdens het werk werd ik erover gebeld dat de remvloeistof zou moeten worden vernieuwd. Het bleek dat deze remvloeistof ruim € 100,00 zou gaan kosten. Ruim een kwart van de totale kosten. Ik heb aan de balie melding gemaakt toen ik de auto kwam ophalen, dat ik dat wel heel erg veel geld vond. Ik ben er toen mee akkoord gegaan dat er wat gekort werd op de totaalprijs. Toch vind ik dat nog wel erg prijzig. Elders had ik nagevraagd dat deze remolie verversen rond € 50,00 zou moeten kosten. Kortom ik hou hier toch geen prettig gevoel aan over.
Beste Joop, hartelijk dank voor deze mooie beoordeling en toelichting, we nemen alle input serieus, dus nogmaals dank voor het melden! Het is fijn om in zoveel reviews terug te lezen dat goede en directe communicatie van groot belang is, dus dat houden wij zo! Anderzijds doen we zo min mogelijk met prijzen "van anderen" die rondbazuinen: wij gaan al jaren uit van eerlijke en faire prijzen, waarbij we ook zeker niet de goedkoopste willen zijn. Kwaliteit gaat namelijk voor! Graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Weerdsingel O Z 42
3514AD Utrecht
Al meer dan 50 jaar Bovag-autobedrijf in Utrecht en het grootste APK keuringsstation in het centrum. Met 16 vakmensen helpen wij u 6 dagen per week. Elk automerk is welkom voor onderhoud, A.P.K., reparaties, autoschade, reparaties aan de airco of voor winterbanden of zomerwielen. (incl. opslag in ons eigen bandenhotel). Ook met uw leaseauto bent u welkom want garage Autoweerd is aangesloten bij Vakgarage Professional. Of voor de aanschaf van uw Private-Lease wagen of een Vakgarant Occasion met 2 jaar garantie. Daarnaast verhuren wij elk model huurauto of bus via AutoHopper Autoverhuur Utrecht. Of huur een dakkoffer, fietsendrager of sneeuwkettingen van Topspace. Alles voor uw Mobiliteit: 030-303 1600
Vakgarage is de grootste onafhankelijke garageformule van Nederland met meer dan 350 vestigingen door het hele land. Elke vestiging is lokaal geworteld en wordt gerund door vakmensen uit de buurt. Bij Vakgarage staat persoonlijke service, betrouwbaarheid en gemak voorop – of je nu komt voor onderhoud, reparatie of advies. Met onze slagzin “Kom gerust verder” onderstrepen we onze belofte: iedereen is welkom, we staan klaar om je veilig en met vertrouwen van A naar B én weer terug te helpen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.