
Betrouwbare garage met fijne service!
Beste Leonie, zo.. dat is kort en krachtig! Dank je wel voor deze overtuigende 5-sterren review en graag tot de volgende keer weer! Vakgarage Autoweerd Utrecht
heldere communicatie, vriendelijk personeel, niet vies van een stapje extra doen, denken mee als er bijzondere dingen met de auto zijn.
Zo! Beste Gerard, dat is een heel mooie om terug te lezen, hartelijk dank! Juist dat we een extra stapje (moeten) doen af en toe, is waar wij ons in willen onderscheiden, dus fijn dat het opvalt en het benoemd is! Graag tot een volgende keer, dan doen we weer ons uiterste best natuurlijk!
Voor de werkzaamheden aan mijn auto was vooraf een offerte gedaan. Tijdens het werk werd ik erover gebeld dat de remvloeistof zou moeten worden vernieuwd. Het bleek dat deze remvloeistof ruim € 100,00 zou gaan kosten. Ruim een kwart van de totale kosten. Ik heb aan de balie melding gemaakt toen ik de auto kwam ophalen, dat ik dat wel heel erg veel geld vond. Ik ben er toen mee akkoord gegaan dat er wat gekort werd op de totaalprijs. Toch vind ik dat nog wel erg prijzig. Elders had ik nagevraagd dat deze remolie verversen rond € 50,00 zou moeten kosten. Kortom ik hou hier toch geen prettig gevoel aan over.
Beste Joop, hartelijk dank voor deze mooie beoordeling en toelichting, we nemen alle input serieus, dus nogmaals dank voor het melden! Het is fijn om in zoveel reviews terug te lezen dat goede en directe communicatie van groot belang is, dus dat houden wij zo! Anderzijds doen we zo min mogelijk met prijzen "van anderen" die rondbazuinen: wij gaan al jaren uit van eerlijke en faire prijzen, waarbij we ook zeker niet de goedkoopste willen zijn. Kwaliteit gaat namelijk voor! Graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Ik ben erg tevreden over deze vakgarage. Vriendelijk, behulpzaam, degelijk en snel. Ik heb het volste vertrouwen in Autoweerd. Als leek snap ik niks van auto’s. Fijn om dan hier zo goed terecht te kunnen.
Beste Thea, dank wel! Dat is een hele mooie, open beoordeling. En ja natuurlijk: wij zijn er voor je én voor de auto! Welkom, en bij je volgende bezoek gaan we weer ons uiterste best voor je doen! Komt in orde! Autobedrijf Autoweerd Utrecht
Zoals altijd: prima geholpen
Beste Jaap, vriendelijk dank voor dit fantatische rapportcijfer ;-) Wat goed om te lezen dat je na al die jaren nog steeds zo tevreden bent; daar doen we het voor! Bedankt en tot ziens bij Vakgarage Utrecht
Vraag beantwoord en benodigde op voorraad
Beste Andre, dank je wel voor je fijne beoordeling! Wat goed dat alles weer naar wens is verlopen! Graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Heel goeie ervaring gehad. Kundig advies door fijne mensen. Dank!!
Beset Nina, vriendelijk dank! Dat is wel een heel mooie beoordeling, de volle 5 sterren! Dank je wel en graag tot een volgende keer; dan gaan we natuurlijk weer ons best voor je doen!
Razendsnel geholpen bij een lekke band. Binnen een kwartier weer op pad!
Beset Paul, hartelijk dank voor deze 5-sterren review! Daar worden wij ook weer blij van! Fijn dat je zo snel weer op pad kon. En graag tot ziens bij Vakgarage Utrecht!
Betrouwbaar, accuraat, heel tevreden
Beste Marcel, hartelijk dank voor dit geweldige rapport-cijfer! Erg fijn om te lezen dat u zo tevreden bent over Vakgarage Autoweerd Utrecht! Graag tot ziens!
voor reparaties en/of advies kan ik altijd bij ze terecht. prettige sfeer en behulpzaam
Beste Johannes, vriendelijk dank voor deze hele mooie review! Wat prettig om te lezen dat u na al die jaren nog steeds zo tevreden bent over onze dienstverlening! Dat gaan we natuurlijk graag zo houden! Tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Ben hier naartoe gegaan voor APK en kleine beurt. Werd gebeld met een overzicht van de kosten voor akkoord. Een dure rekening, maar vriendelijk en klantgericht personeel die uitleggen waar de kosten betrekking op hebben.
Beste L., dank je vriendelijk voor dit mooie rapportcijfer! Daar worden wij ook blij van! En ja, we zijn (bewust) niet de goedkoopste, want dan kunnen we u ook de gewenste kwaliteit blijven bieden. We zien u graag weer terug! Vakgarage Utrecht
Vlug en deskundig!
Beste Aad, hartelijk dank voor je mooie review! Wat fijn dat het allemaal zo snel en naar wens is verlopen, daar doen we het voor! Graag tot een volgende keer weer! Vakgarage Autoweerd Utrecht
Brengen/ gebeld worden/ halen in een prettige sfeer.
Beste Ellen, vriendelijk dank voor deze duidelijke review ;-) Heel fijn, zo zien we het zelf ook graag! Graag tot zines bij Autoweerd Utrecht
Autorijden is regelmatig kostbaar. Daar kan de Vakgarage niet veel aan doen. Wel aan transparantie daarbij. En die is er. Overleg, vakkundig advies. Fijne garage, midden in de stad. Moeten we zuinig op zijn.
Beste Harry, dank je wel wel! Wat een mooie review, geweldig om terug te lezen. Want ja, wij zijn inderdaad niet de goedkoopste en dat heeft een goede reden. Dus fijn dat onze kwaliteit tot zn recht komt! Graag tot een volgende keer! Vakgarage Autoweerd Utrecht
Fijn geholpen. Wat duurder dan ik had verwacht. Helaas duurde het ook een dag langer. Maar alles werd duidelijk gecommuniceerd. Op het eind nog een tip van de monteur om echt zsm de banden te doen ivm veiligheid.
Beste Niek, dank je wel voor deze mooie beoordeling! Fijn dat alles wat nodig was gelijk in orde gebracht kon worden, zonder een nieuwe afspraak. We zien je natuurlijk graag nog voor de banden ;-) Graag tot ziens!
Hele fijne medewerkers. Aardig. Behulpzaam. Denken met je mee. Met grote kennis van zaken. Nemen de tijd om dingen uit te leggen hoe druk ze ook zijn.
Beste Akke, zo!! Dát is wel een hele mooie, dank je wel! Wat fijn om terug te lezen, dus deze gaan we inlijsten voor in de kantine ;-) Hartelijk dank en graag tot ziens!
Heel prettige omgang met persoon die mij te woord stond.
Beste Wim, vriendelijk dank voor deze hele mooie beoordeling. Fijn dat je na al die jaren nog steeds zo tevreden bent. Dat gaan we zo houden natuurlijk! Graag tot de volgende keer!
Vriendelijke ontvangst en uitgebreide telefonische uitleg welke reparaties moeten worden uitgevoerd en met welke kosten.
Beste Aline, hartelijk dank voor deze mooie 5-sterren review! En je beschrijft exact waar wij voor willen staan: transparantie rondom het werk. Dank, en graag tot ziens!
Ik wordt altijd direct en prettig geholpen. Er wordt meegedacht als er vragen/problemen zijn. Gewoon een prettige garage die hopelijk nog jaren blijft bestaan!
Beste Ed, dank je wel voor dit geweldige mooie rapportcijfer! Heel fijn om te zien dat je al zo lang klant bent en nog steeds zo tevreden! Daar doen we het voor en dat blijven we graag doen ;-) Graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
Vakkundig en vriendelijk.
Geachte heer ter Wolbeek, vriendelijk dank voor uw geweldige beoordeling. Erg prettig om te zien dat u na al die jaren nog steeds zo tevreden bent over ons autobedrijf! Graag tot ziens!
Klantvriendelijk, duidelijke communicatie, goed meedenken met de klant.
Beste Evita, hartelijk dank voor deze mooie tekst en de maximale score! Fijn om te lezen dat onze diensten zo zijn ervaren! Vriendelijk dank daarvoor en graag tot een volgende keer!
Fijn dat jullie meedenken en we voor het vervangen van een lamp direct konden langskomen.
Beste Henny, dank je wel voor deze 5-sterren! En ja, natuurlijk helpen wij direct bij een defect aan de verlichting. Geen probleem en graag tot ziens bij Vakgarage Autoweerd Utrecht
prettige ervaring
Beste Douwe, vriendelijk dank voor deze mooie review! Altijd fijn om terug te zien dat alles naar wens is verlopen: daar doen we het voor! Graag tot ziens bij Vakgarage Utrecht
Goed & snel
Beste Peter, dank je wel! Wat fijn dat je de dienst van Autoweerd zo prettig hebt ervaren, met zulke rapportcijfers kunnen we thuis komen ;-) We zien je graag weer de volgende keer, tot dan! Vakgarage Autoweerd Utrecht
Geweldig! Super lieve mensen en super service!
ZO! Dat is een heel mooie om te lezen, we gaan er van blozen ;-) Hartelijk dank, wat goed om te zien dat u ook zo tevreden bent over onze services. Graag tot de volgende keer!
Weerdsingel O Z 42
3514AD Utrecht
Al meer dan 50 jaar Bovag-autobedrijf in Utrecht en het grootste APK keuringsstation in het centrum. Met 16 vakmensen helpen wij u 6 dagen per week. Elk automerk is welkom voor onderhoud, A.P.K., reparaties, autoschade, reparaties aan de airco of voor winterbanden of zomerwielen. (incl. opslag in ons eigen bandenhotel). Ook met uw leaseauto bent u welkom want garage Autoweerd is aangesloten bij Vakgarage Professional. Of voor de aanschaf van uw Private-Lease wagen of een Vakgarant Occasion met 2 jaar garantie. Daarnaast verhuren wij elk model huurauto of bus via AutoHopper Autoverhuur Utrecht. Of huur een dakkoffer, fietsendrager of sneeuwkettingen van Topspace. Alles voor uw Mobiliteit: 030-303 1600
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.