Gewoon goed, geen minpunt, niets anders dan lof...
Het gaat over een verhuizing de 2de week van september 2021 binnen Maastricht. Ik had gebeld voor een offerte en gekregen, ze konden maar op 1 datum. Ook naar derden gebeld maar voor de ene was het te ver en voor die ander was de offerte niet eenduidig en maar mits beschikbaar.
Ergens niets ergers dan dat je moet verhuizen binnen een bepaald tijdsbestek, niet dat je een verhuizing niet hoeft te plannen natuurlijk.
Ik kan geen negatief commentaar leveren.
Twee stomme voorbeelden van mijn kant uit:
1) Ik heb de trommel van mijn wasmachine vergeten vast te zetten, die schroeven heb ik hier in huis op mijn nieuwe adres en de wasmachine doet het gewoon.
2) Ik had bijna alles al vantevoren ingepakt op wat klein grut na.., vroeg ik aan een verhuizer wat er in die doos zit; 'niks' zei die: ze hebben zelfs een doos met niks verhuist.
Ik heb alles in huis, ben niks kwijt, niks kapot of beschadigd. Het was niet veel werk, geen hele villa of paleis, qua locatie misschien niet de makkelijkste of idiaalste klus dus toch wel wat werk, maar ze verdienen alleen maar lof vanuit mijn kant.