Filters

10

Op tijd, netjes en duidelijk

Duidelijke planning met herrinnerigsmail Onderhoud op de afgesproken tijd. Vriendelijke monteur met duidelijke uitleg over het onderhoud. Zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Goede service

Voor de derde keer een jaarlijkse onderhoudsbeurt laten doen aan de (5 jaar oude) CV ketel. Vorig jaar moest ik zelf initiatief nemen om een afspraak te maken, maar deze keer kwam er tijdig een bericht van hun kant. De service is goed: monteur komt in het afgesproken tijdsvak, denkt mee over probleempjes met de ketel, legt eventuele extra kosten van tevoren uit en is aardig snel klaar. Niet iedere monteur is even spraakzaam, dus soms moet ik iets meer moeite doen om te snappen wat hij bedoelt of welke werkzaamheden hij gaat uitvoeren.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Uitstekende service

Ruim op tijd een mail en herinneringsmail gekregen van de afspraak. Afspraken prima nagekomen. Vriendelijke monteur, die keurig net werk verrichtte

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Goed

De monteur was netjes op tijd.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Prima service, hield zich ook goed aan de corona maatregelen

De serviceman heeft zijn werk goed gedaan en alles netjes achtergelaten. Evenals mij nog iets uitgelegd mbt rookgassen en de koolmonoxide melder. Wel is het jammer dat hij de kraan niet heeft bijgevuld. Deze was namelijk nog binnen de norm, echter had ik aangegeven dat ik hem zelf recent had gevuld en hij in korte tijd veel gedaald is (lekkage in een radiator). Dus nu moet ik hem zelf bijvullen. Kleine moeite voor mij doch ook voor hem.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Door uw monteur perfect en klantvriendelijk gedaan.

Nogmaals perfect en klantvriendelijk gedaan in vergelijking met andere onderhoudsdiensten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Keurig op tijd en degelijke service

Ieder jaar komt Warmte Groep een keer bij ons langs voor een check aan de ketel. Altijd netjes gecommuniceerd. Prima!

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
7

Vakkundig advies en service

Vertrouwd en snel vakkundig afgehandeld.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Goed geholpen!

Het telefonisch contact met de warmte groep was praktisch en duidelijk. De jaarlijkse controle die is uitgevoerd is vlot en volgens mij degelijk gedaan. Er is een CO2 meter aangeboden zonder enige druk voor aankoop uit te oefenen. De meter hebben we laten plaatsen. Het direct kunnen afrekenen vond ik heel praktisch.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Vriendelijke medewerkers en goede service.

Warmte groep heeft onze ketel geïnstalleerd en voeren al jaren onderhoud en reparaties naar volle tevredenheid uit. Er wordt netjes overlegd en van tevoren geïnformeerd over eventuele extra kosten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
1

**********

Bij een comfort x abonnement beroep gedaan ivm storing. Komt er een warrig onkundig iem. En verteld zonder te ketel te openen dat de gasklep vervangen moet worden. Wonderbaarlijk had hij er al een bij zich en de Kosten hiervan 400,- . Vond het erg prijzig, 1e omdat er een abonnement loopt en 2e de ketel is niet van binnen bekeken. Heb ik iem anders geregeld. Bij het openen zag de nieuwe monteur dat de vorige de packing niet goed had vervangen. Er had vuur kunnen ontstaan en dan brutaal nog een factuur sturen. Ik had eerst niet bet maar kreeg gewoon een tweede. Mensen als je ontevreden bent Schakel je verzekering in en zet het op Social media. We hebben het hier over gas mensenlevens

  • Aanbevelen? Nee
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

TEVREDEN

TEVREDEN

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
8

Vlot geholpen

Mike vond het niet erg dat ik mee keek. Zo kan ik nu weer zelf water bijvullen als dat nodig is. Controleerde de koolmonoxide meter. Die is aanwezig, maar moest lager staan. Alles dus prima verlopen.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
1

Storing van 19 uur alleen via site te melden en geen reactie hierop! Koud huis en koud water.

Slecht! Bij melding storing om 19 uur totaal geen reactie gekregen. Ook na resetten van ketel geen warm water en geen warm huis. Er is geen nummer wat je kan bellen. Onderhoud is 10 dagen geleden gebeurt en Nefit ketel is pas 3 jaar oud. Wat heb ik aan een spoed melding en een contract...voorlopig niets!

  • Aanbevelen? Nee
  • Vakmanschap N.v.t.
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Aardige monteur en cv weer als nieuw

De conrole van mijn cv verliep erg fijn. De vriendelijke monteur kwam op tijd en heeft alles goed nagekeken. Een aantal onderdelen moesten vervangen en dit werd vlot gedaan. De cv is weer als nieuw en kan er weer even tegenaan!

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Goede service en duidelijke communicatie

De onderhoudsmonteur was zeer duidelijk in wat er vervangen moest worden, waarom en wat de kosten waren. Vooraf aan de onderhoudsbeurt, ongeveer een half uur voordat hij er was, een sms ontvangen. Hierdoor was het mogelijk mijn ding te doen en hoefde ik niet de hele middag thuis te wachten. Kortom: goede service en duidelijke communicatie.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
8

Goed werk geleverd, prijs was jammer.

Offerte opgevraagd voor een nieuwe rookgasafvoer met mechanische ventilatie ingang. De prijzen waren netjes vermeld op de offerte. Niet de goedkoopste maar soms kan je maar beter iets meer betalen voor goed werk dan bij de beunhaas voor een dubbeltje een berg rommel krijgen. Wel stond er op de offerte dat de prijs een indicatie was, nou vond ik dat niet erg want zo extreem zou het allemaal niet worden. De mannen waren netjes om half 9 ter plaatsen en namen even het werk door, echter bleek al gauw dat de monteurs niet de juiste boor/zaag mee had om een gat in het dak te maken. Hiervoor moest een van de monteurs bellen en er was al gauw een kwartier verstreken, monteur 2 deed op dat moment niet veel anders dan wachten. Toen monteur 1 alles had doorgebeld en met een goed idee verder kon, ging deze aan de slag. Toen de afvoer in het dak zat moest monteur 1 een dakpan doorzagen echter had deze niet de juiste slijpschijfjes bij zich en moest hij deze ophalen dit kosten een hoop tijd, monteur 2 deed wederom niet heel veel. Ik kreeg meer het idee dat monteur 2 mee was om te kijken/leren hoe het in z'n werk ging en her en der wat aan te geven. Dat vond ik opzich niet erg maar men betaald hier wel gewoon het volle pond voor en dat is jammer. Aan het einde had monteur 1 netjes de rookgasafvoer aangesloten en de mechanische ventilatie unit opgehangen en aangesloten dit zag er allemaal goed en verzorgd uit. Monteur 1 bood nog aan om de gaten in het dak dicht te zetten met een gipsplaat maar dat hoefde van mij niet aangezien de isolatie nog aangepast diende te worden. Al met al waren de monteurs klaar om 12:00 echter was de indicatie 5x een half uur loon en dit werd 7x. Niet heel eerlijk aangezien er zeker een kwartier gebeld moest worden en een kwartier a half uur voor slijpschijfjes uitgetrokken werdt en monteur 2 in deze tijd niets heeft voorbereid o.i.d. Wat eerlijker was geweest om i.p.v 7x te rekenen was 6x dit had de loze tijd gedekt en gescheeld voor de klant.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Goed onderhouden en prima advies!

De monteur kwam keurig op tijd. Hield ook afstand. Ging rustig aan het werk. Kwam met een advies dat we direct hebben opgevolgd. Kortom: Prima service.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
4

Hoge materiaalkosten

De monteur heeft goed zijn werk uitgevoerd (onderhoud) Ik ging er vanuit dat de onderhoudsprijs op de website ongeveer zou kloppen. De monteur gaf bij aanvang van het werk aan dat er ca. €70 aan afdichtingen moest worden vervangen. Dat was mij niet verteld bij afsluiten van het op onderhoudscontract. Deze materiaalkosten zijn extreem hoog. Als ik het materiaal op internet opzoek is het voor minder dan 1/3 van de prijs te vinden

  • Aanbevelen? Nee
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Super en volgens afspraak

Kwam mooi op tijd Snel klaar Duidelijke uitleg Makkelijke betaling

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
7

aardige, goede service, niet de goedkoopste

Stipt op tijd voor de deur, heel netjes. service vakkundig. Kostenplaatje transparant, niet de goedkoopste. Maar goedkoop vaak duurkoop. schoon achtergelaten. Moest wel eigen trappetje uit de schuur pakken zodat men goed bij de ketel kon, dit soort werktuig moet zelf worden meegenomen vind ik. Maar hele aardige meneer met goede service. Tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Alles volgens afspraam

Alles van de Warmtegroep verloopt soepel. Afspraak inplannen, monteur die langs komt en zijn ding doet tot aan de afhandeling.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Snelle en deskundige service

Snelle (binnen 1 week) en deskundige service geleverd, vriendelijke monteur, papierwerk digitaal, prima voor elkaar

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
9

Onze eerste onderhoud kennismaking was naar volle tevredenheid.

Tip: na onderhoudsbeurt ook de thermostaat weer op tijd zetten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen
10

Netjes en vriendelijk

De monteur was vriendelijk en ging netjes te werk. Het viel wat duurder uit dan gepland maar de monteur kon goed uitleggen waar de kosten vandaan kwamen. Zeker een aanrader en hij was nog snel klaar ook!

  • Aanbevelen? Ja
  • Vakmanschap
  • Kwaliteit
  • Afspraken nakomen

Bedrijfsgegevens

Peppelkade 36 A

3992AK Houten

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.