De onderhoudsbeurt stond gepland VOO maart. Door een mankement mbt het warm water is de beurt eerder uitgevoerd. Dat gebeurde naar alle tevredenheid. Ook een pakking moest vervangen worden. Waar de monteur niet naar wilde kijken was de mv. Na de onderhoudsbeurt van vorig jaar vonden wij dat die daarna veel meer geluid maakte. Deze monteur gaf eerst aan dat dit euvel (lawaai) moeilijk te vinden zou zijn. We hebben hem toen het onderhoudsrapportje laten lezen van zijn collega en hem nogmaals verzocht om er toch even naar te kijken. Nu reageerde hij dat deze onderhoudsbeurt maar eens in de twee jaar hoefde plaats te vinden. Wij kregen de indruk dat hij niet wist hoe hij deze beurt uit zou moeten voeren en hebben het toen maar zo gelaten. We hadden hier niet echt vertrouwen meer in. We vinden wel dat hier een stukje service achterblijft. Ons inziens had hij alleen maar de mv even schoon moeten maken. Zoals gezegd jammer dat hij niet eens even wilde kijken.
Krijg netjes ieder jaar mail voor onderhoudsbeurt af te spreken .Alles keurig netjes uitgevoerd .Prima
Al enkele jaren komen ze bij ons voor het onderhoud en tot nu toe zeer tevreden ! Netjes en duidelijk. Vooraf een afspraak en een dag ervoor nog een herinnering . Top geregeld.
Afspraak snel gemaakt en kreeg dag ervoor nog een herinnering. Monteur kwam zoals afspraak. Monteur behulpzaam en vriendelijk.
Wij hadden lang geen onderhoud laten doen, en hadden nu Warmte Groep via buren getipt gekregen. Het ging verder goed allemaal. De pakking moest vervangen worden, en daar gaf hij vooraf de kosten van aan. Ook waarschuwde hij dat de ketel al oud is (15 jaar) en mogelijk een keer vervangen moet worden als dure onderdelen gaan uitvallen. Maar nu doet 'ie het nog. Bij het afsluiten van het water vergiste hij zich in de draairichting waardoor enig water rond spoot. Geen waterschade verder.
Heb inmiddels zes een onderhoudscontract voor mijn cv bij de Warmtegroep. Plezierige en vakbekwame monteurs. Afspraken worden tijdig in overleg geagendeerd. Je komt nooit voor verrassingen te staan. Ze attenderen je tijdig op mogelijke vervangingen in de toekomst.
Nadat is geconstateerd dat mijn, in het opmerkingenveld opgenomen, aangeleverde informatie, niet was doorgekomen, direct aan de slag. Mijn Combi-ketel was zo uit elkaar gehaald en de rubberen afdichtringen waren aan vervanging toe. De monteur liet graag zien, met uitleg, hoe de slijtage was ontstaan en dat achterstallig onderhoud aanwezig was. Alle elementen, naast de o-ringen, zoals ontsteker-unit en gecorrodeerde warmte wisselaar, zijn schoongemaakt c.q. vervangen. Het onderhoudsabonnement is laag drempelig en duidelijk. Snel en goed weer alles in elkaar gezet. Het testen is zorgvuldig gebeurt en er waren verder geen bijzonderheden. De volgende beurt zal hoogstwaarschijnlijk het expansie vat worden vervangen omdat daar roestranden en leksporen op zichtbaar zijn.
Mijn eerste ervaring met dit bedrijf en meteen een onderhoudscontract afgesproken. De hiervoor benodigde keuring is 27 januari door een zeer klantvriendelijke servicemonteur uitgevoerd. Moest een pakking worden vervangen en direct ook uitgevoerd. Zeer tevreden over de wijze van presentatie en uitvoering.
De bedoeling was een onderhoudsbeurt maar bleek wat achterstallig onderhoud waardoor wat onderdelen vervangen moesten worden. Was een keurig arbeidstarief. Goede basis om bij warmtegroep te blijven. Monteur was duidelijk in de communicatie . Bleef vriendelijk ondanks zijn gratis douche uit het veiligheidsventiel.
Onderhoudsbeurt voor mijn CV ketel. Plannen afspraak was erg prettig, kon eenvoudig een keer verplaatsen. Fijne en duidelijke communicatie over optionele reparatiewerkzaamheden. Op voorhand afstemmen over de prijs. Ben tevreden klant
Being an expat in The Netherlands with some Dutch language limitations, I found very easy to find this service online and to communicate with them. Making an appointment was easy and took around 3 weeks to have to technician visiting our apartment. The technician was very friendly and helpful. Even communicated with us in English (when we were trying our poor Dutch skills)! He was very honest and clear about the spare parts that were needed (showed why) and asked for our permission for the extra costs before applying them. Very transparent and clean. The job was done well and professionally. We highly recommend Warmte Group!
Goed bedrijf. Goede bereikbaarheid en afspraak binnen korte termijn. Nette monteur met kennis van zaken. Prima advies en reparatie.
Goed bedrijf, er is service onderhoud aan onze CV ketel uitgevoerd. Een keurig nette monteur trouwens, die dit kwam verzorging. Mocht ik in de toekomst service nodig hebben door bijvoorbeeld een storing en deze service is ook goed plaats ik geen 4 maar 5 sterren review.
Op korte termijn een onderhoudsafspraak gemaakt die snel en netjes is uitgevoerd.
Vriendelijke monteur die op een juiste en begrijpelijke wijze uitlegt wat er aan de hand is, snel en adequaat de servicebeurt afgehandeld.
Vakkundig, zeer ervaren, ben zeer tevreden
Monteur kwam vroeg in het aangegeven tijdblok en werkte vlot en professioneel aan de ketel. Had kennis van zaken en gaf antwoord op vragen en suggesties om de levensduur van de ketel te bevorderen.
Ik heb een lopend service abonnement en conform afspraak keurig bevestiging en is de monteur langs geweest. Alleen achteraf word ik geconfronteerd met een behoorlijke verhoging van de kosten. Waarom wordt dit pas achteraf en niet vooraf kenbaar gemaakt? Voelt niet goed.
Bedankt voor uw review. Het klopt niet dat u achteraf geïnformeerd over de abonnement prijswijziging. Ik verwijs u naar ons afspraak voorstel d.d. 30-12-2020 waarin dat vermeld staat.
Net als alle ander reviews heb ik ook slechte ervaringen met Warmtegroep. Nooit problemen met mijn ketel gehad totdat hun monteur onderhoud heeft gedaan aan mijn intergas CV ketel. Kosten, 350€ Na 2 weken kreeg ik een storing, Monteur is geweest en vertelde dat er een nieuw gasblok van 250€ in moest. Ik vond dit te duur.Op internet kost dit gasblok ca. 75€ Toen moest ik de voorrijkosten van 78€ betalen. Ik heb een onderhoudscontract van 90€ afgesloten. Maar werd gezegd dat als ik het gasblok niet door hun laat vervangen ik voorrijkosten moet betalen. Wat een **********.
Bedankt voor uw review, de andere reviews heeft u duidelijk niet gelezen net als de voorwaarden van het abonnement. Een mening mag u hebben echter ons oplichters noemen is smaad. Een onderdeel zal u ongetwijfeld ergens op internet goedkoper kunnen vinden. Echter het gas-blok vindt u nergens voor € 75,-.
Snelle en goede service.
Mijn eerste ervaring met Warmtegroep was niet positief, zie mijn beoordeling van 21 december. Warmtegroep heeft naar aanleiding daarvan direct contact met mij opgenomen en inmiddels heeft een nieuw monteurs-bezoek tot een tevredenstellend resultaat geleid. Punctueel volgens afspraak heeft een deskundige monteur mij bezocht en heeft op correcte en prettige wijze de problemen van mijn installatie in kaart gebracht en mij duidelijk aangegeven wat de mogelijkheden zijn om deze te verbeteren.
Via internet een aanvraag ingepland, zelfde dag in de mail een afspraakvoorstel. Mobteur netjes binnen het tijdslot, keurig gevraagd of hij van de wasbak gebruik kon maken. 2 pakkingen zouden aan vervanging toe zijn , dit werd eerst netjes uitgelegd en gevraagd of dat akkoord was. Tevens netjes uitgelegd wat het jaar erop vervangen moet worden en wat daar de kosten van zouden zijn. Na een jaar word vrijblijvend contact opgenomen .zonder verplichtingen een onderhoudsabbonement voor een scherpe prijs!
Het onderhoud aan de ketel zelf zal best goed gebeuren, maar er zijn enkele dingen waar ik mij aan heb gestoord. Bij het testen (na onderhoud) bleek dat de ketel niet meer afsloeg als je de thermostaat lager instelde. Volgens de monteur was de thermostaat dus defect gegaan door het af- en weer aanschakelen van de stroom. Een nieuwe kost al snel 150-180 Euro. Hij wilde wel een nieuwe plaatsen (kosten voor thermostaat + 0,5 uur arbeid zouden er bij komen). Ik heb bedankt. Wat blijkt achteraf: de thermostaat was helemaal niet defect. Hij was alleen maar van slag, kennelijk dan door die stroomschakeling. Hij functioneert weer prima nadat ik (als leek) hem heb gereset! Geeft mij niet erg veel vertrouwen in de deskundigheid van de monteur. Het andere puntje is de onpersoonlijke en bijna als dreigend op te vatten tekst in de factuur (ontvangen per email omdat telefoon van monteur leeg was): "Graag vandaag het openstaande bedrag overmaken, daarmee voorkomt u dat wij administratiekosten in rekening brengen". Moet dus meteen dezelfde dag worden betaald, anders.... Ik stop daarom nu met Warmte Groep BV na enkele jaren bij hun een onderhoudscontract te hebben gehad en ga op zoek naar een lokale partij voor mijn CV-onderhoud.
Onze excuses dat de telefoon van de monteur leeg was en u niet via de QR code kon afrekenen. Door directe betaling te vragen kunnen wij onze prijzen laag houden. Jammer dat u na jaren tevreden te zijn geweest, om dit de relatie beëindigt.
Zonder klant te zijn snel en afspraak gekregen. Monteur was vriendelijk en ging grondig te werk. Dus tevreden
Je krijgt netjes een smsjel een half uur van te voren keurige jongeman erg vriendelijk. Werkt netjes en ruimt ook nog al zijn rotzooi wat er bijna niet was ook nog op. Zeer tevreden
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.