Helaas zijn wij ontevreden over deze club. De monteur die wij kregen was heel vriendelijk. Wat er op zijn lijstje stond deed hij prima maar meer ook niet. Na onderhoud nog meer storingen. Nog meer onderdelen vervangen. Een kleine 700 euro verder deed de ketel het nog niet. Mijn man heeft zelf de printplaat vervangen (scheelde 600 euro) in een half uurtje. Dat werkte gelukkig. Nu lekt de ketel nog (deed hij al voor vervangen printplaat) en ze willen weer komen maar voorrijkosten zijn opnieuw 138 euro. Ze zijn al 2x geweest en bieden geen enkele garantie en vragen torenhoge kosten. Het voelt als geld geld geld helaas. Ze lossen storingen wel op dus oplichten noem ik het niet maar tegen welke prijs? In deze tijd kun je het blijkbaar maken en dat doen ze. Maar wellicht het ergste van allemaal is nog wel dat je belt en om hulp vraagt en die niet krijgt. Een andere club heeft ons inhoudelijk te woord gestaan (zonder daar iets aan te verdienen?) Je wordt ongewenst behandeld, niet teruggebeld, krijgt weinig achtergrond en stukje empathie ontbreekt volledig (alsof het geld ons op onze rug groeit). Jammer maar helaas kunnen wij deze club niet aanbevelen.
Fijn voor u dat u het zelf op heeft kunnen lossen, wij zijn bij u geweest voor onderhoud naderhand is er nog een toen geconstateerd defect hersteld. Zoals u zelf ook aangeeft heeft u het onderhoud van uw cv/ warmtepomp installatie laten versloffen, u moet dan niet opkijken van extra kosten. U moet het ons ook niet verwijten dat er kosten in rekening gebracht worden.
Zo goed als geen service met een onderhoudsabonnement... Voor hoge kosten en laat voorgereden voor iets wat uiteindelijk online op te lossen bleek, een oplossing aangeboden om mijn thermostaat te vervangen naar hun model (onnodig!!) inclusief hele systeem door compatibiliteit (geen compatibiliteitskwestie in spel). Dus: probleem niet opgelost met ze, wel kosten waarover ze weigeren te praten en achteraf met excuses komen die niet in het contract vermeld stonden - vermijden!!
Wij doen onderhoud aan uw cv ketel en zijn niet verantwoordelijk voor de werking van een door u zelf aangeschafte thermostaat.
Sinds vorig jaar heb ik een jaarlijkse servicebeurt voor mijn CV ketel afgenomen. Ieder jaar wordt er vooraf keurig datum voorstel gedaan en komt er een monteur langs voor de onderhoud aan mijn ketel. Tot nu toe ben ik zeer tevreden (ook over de prijs).
Goed werk
Zeer goed, monteur was vriendelijk, nam de tijd, maakte alles zeer netjes schoon. Afspraak maken met Warmte Groep ging ook heel soepel, wilde eerst een afspraak maken bij een andere partij die de ketel geplaatst had en ook eerder het onderhoud had gedaan. Echter deze partij had pas in Mei tijd. Bij warte groep kwam er iemand binnen 10 dagen voor onderhoud langs, voor een goede prijs.
Vanaf het begin van mijn verzoek om informatie aangaande een nieuwe cv ketel is er - via de mail - goed en vlot gecommuniceerd. De afspraken zijn prima nagekomen, de monteurs waren vriendelijk, behulpzaam, correct en begripvol. Heel erg fijn. De nieuwe ketel ziet er fantastisch uit en werkt uitstekend. Ik kijk uit naar de goede samenwerking bij het onderhoud.
Deze monteur is al meerdere keren bij ons langs geweest, altijd tot volle tevredenheid.
Goed en netjes gewerkt door de monteur ,wij zijn zeer tevreden
Nette en kundige verschijning. Geeft een vertrouwd gevoel.
Na enige jaren geen onderhoud laten doen (om meerdere redenen) aan de CV-kachel, is gisteren Uw monteur geweest. Hij maakte een ervaren indruk, wist waarover hij sprak, gaf ons een duidelijk kostenplaatje en was helder in zijn plan van aanpak met oa foto’s, kortom prima! Ad van Gastelen Leerdam
Een zeer positieve ervaring: de monteur was beleefd en vakkundig. Ook mijn vragen werden naar tevredenheid beantwoord. Na de service controle werd alles achteraf netjes opgeruimd en schoongemaakt.
Jaarlijks wordt bij ons de cv onderhouden. Ook dit jaar weer een keurige prima monteur, die alle onderhoudsdelen bekwaam en snel uitvoerde. Zonder meer weer een uitstekende ervaring bij Warmte Groep.
Bedankt voor uw review. Wij zijn blij met uw positieve review, omdat voornamelijk klanten met een negatieve ervaring de moeite neemt een review te plaatsen.
Mocht je met een storing zitten en Warmte Groep BV komt voorbij in de zoektocht, sla deze aub over. Mocht u toch gebruik willen maken van Warmte Groep BV, dan waarschuwen wij u voor het volgende: -Monteur komt langs, hangt vervolgens de hele tijd aan de lijn met Warmte Groep BV voor advies. Foutcodes welke te zien zijn op de CV worden genegeerd of niet opgelost. En op het moment dat je vraagt wat de oorzaak is, wordt er een foute analyse gedaan. In ons geval zou er een nieuwe stoppengroep moeten worden aangelegd of de gasbrander zou moeten worden vervangen (CV uit 2019). Vervolgens gaat de monteur weg en zit je met hetzelfde probleem en is er nog niets opgelost. -Bel je vervolgens naar Warmte Groep BV dan krijg je Kim of Aisha aan de lijn, waarbij je je afvraagt wat ze daar doen: 1 ze helpen je niet of ze gooien de hoorn erop omdat ze zelf niet meer uit hun argumenten komen. Ze vinden het zelfs geen probleem om de klant met een baby in huis gewoon te laten zitten want oplossen of meedenken ho maar. Zij begrijpen duidelijk niet dat de klant zorgt voor hun maandelijkse boterham. Gelukkig vonden wij al vrij snel iemand die kon langskomen voor een second opinion, Warmte Groep BV leest u mee? Er hoefde alleen een simpel kabeltje vervangen te worden en 2 weken verder werkt de CV nog steeds als een trein! Warmte Groep BV jullie moeten jezelf schamen, wat een aaneenschakeling van onvermogen en onkunde.
Hier is voorafgaand al communicatie over geweest en gaan hier dan ook niet meer op in.
Goede aardige monteurs, stuk voor stuk. Jammer dat ik twee keer 95 euro heb moeten overmaken zonder dat de monteur wat kon doen. één keer was de CV ketel niet goed bereikbaar en de volgende keer bleek dat de CV ketel niet meer oké was. De berekening van mijn het type CV wat moest worden geplaatst was, toen ik dit vroeg, gebaseerd op het aantal radiatoren, terwijl het aantal radiatoren in mijn huis niet is geteld. Hierover mag Warmtegroep eerlijker communiceren. Tot slot konden enkele extra niet worden geplaatst, waardoor ik nu een minder zuinige CV installatie heb dan gehoopt.
Bij onderhoudsbeurt en nieuwe packing plaatsen kwam daarna helaas een storing. Communicatie geen erg moeizaam ! Na bezoek en controle 2e servicemonteur constatering dat onderdelen moesten worden vervangen ! Dag wachten en door uw specialist Marco is alles redelijk op tijd in orde gekomen. Ook complimenten voor telefonist/receptionist Kim die erg attent en vriendelijk is.
Op 21 november kwam Muttalip bij ons langs voor vervanging ventilatiebox en schoonmaken van de kanalen. Hij was vriendelijk en werkte heel netjes. Dus pluim voor deze meneer. Grts Flora
Al jaren klant bij Warmte Groep en de communicatie is altijd helder. Tot dit jaar vulden de monteurs bij de jaarlijkse check ook altijd even het water aan, dat doen ze nu blijkbaar niet meer. Kan ik natuurlijk ook zelf doen hoor, maar volgens mij is dat wel onderdeel van het onderhoudsabonnement. Vandaar de 7,5.
Ook dit jaar weer de verwachte service geleverd gekregen, dus prima!
De monteur was keurig optijd. Aardige meneer. Hij alles duidelijk uitgelegd. Zijn werk naar tevredenheid gedaan. Ben tevreden over de service.
Goed geholpen bij de jaarlijkse onderhoudsbeurt
Altijd correct, altijd volgens afspraak op tijd, geen verrassingen van zaken die vooraf niet gemeld zijn. Kortom goed.
Onderhoud is netjes uitgevoerd, betaling volgens afspraak. Duidelijk en prettig. Helaas moest er een reparatie plaatsvinden, hiervoor kregen we dezelfde dag nog de offerte en konden we in de opvolgende week al een afspraak maken. Ontzettend fijn, nu weten we zeker dat alles werkt en is het gas beter afgesteld waardoor we zuiniger omgaan met het gas. Helemaal top in deze tijden!
De monteur begreep mij meteen
De aardige monteur was al vaker bij ons geweest voor de jaarlijkse controle van de cv-ketel. Hij doet zijn werk goed en lijkt zeer deskundig. Hij paste de instellingen aan zodat minder gas wordt verbruikt. Ik had dat zelf al geprobeerd, maar dat was me niet gelukt.
Vriendelijke monteur deskundig en duidelijk in advies en uitleg
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.