Eerste onderhoudsbeurt gehad na garantieperiode. Eerste onderhoudsset geinstalleerd ( E 40,00) voor wat pakkingen, viel wat tegen en gelijk jaarbedrag ad E 78,00 betaald. Nu afwachten op volgende beurt in 2019. In 2020 zou er weer een vervangende set B gemonteerd moeten worden. Ben benieuwd.
uitstekende en snelle service, goede advisering, en no-nonsense adequste communicatie. Top!
Snel een monteur, alles goed doorgelopen, deskundig en onafhankelijk
Bij pech snel en vakkundig geholpen. Mede door abonnement.
Snelheid van handelen was top, 's ochtends gebeld en in de middag de onderhoudsbeurt gehad en de storing verholpen.
De monteur had kennis (denk ik), helaas deed hij half werk, in de ochtend hadden we geen warm water (mijn man moest de buurman vragen of hij wist wat het kon zijn, gelukkig door de buurman opgelost). Er is niet genoteerd de datum van onderhoud en wat er precies is onderhouden. Mijn man moest het zelf invullen. Monteur heeft zijn hadden beneden gewassen en ik denk dat hij dacht dat er wel warm water was... we hebben 2 boilers.. beneden van quooker en boven is de boiler voor het huis (verwarming en badkamer etc). Helaas heeft de monteur niet alle kranen getest. Vorige monteur die in 2017 langs is geweest geen problemen gehad.
Snel, netjes en goed uitgevoerde werkzaamheden!
Onze ketel was langzaam aan het overlijden, dus een offerte aangevraagd voor een nieuwe ketel, met hierin al een aantal voorkeuren. Zeer netjes en snel passende offertes gekregen voor schappelijke prijzen. Vervolgens akkoord gegaan en een afspraak gemaakt. Dit kon zelfs al sneller dan dat het ons uit kwam. Monteurs waren er netjes binnen het afgesproken tijdvak van 2 uur en de ketel was al snel vervangen met een heldere uitleg en tips als afsluiter. Alles was netjes achter gelaten en zelfs het verpakkingsmateriaal was keurig netjes klein gesneden en opgestapeld zodat het makkelijk weggegooid kon worden. Zeer tevreden. Nu hopen op een langere levensduur dan de vorige ketel en zonder problemen.
Ik had donderdag gebeld voor een storing aan de ketel, helaas was de mevrouw aan de lijn niet heel vriendelijk. Er kon niet echt een vriendelijke toon of lach vanaf toen ik niet direct mijn juiste postcode wist. Ik zou degene moeten zijn die om de hele situatie niet zou moeten kunnen lachen want mijn ketel heeft tenslotte een lekkage en dat gaat mij waarschijnlijk centjes kosten maar ah fijn een afspraak gemaakt voor maandag want vrijdag was er niemand bij ons thuis en spoed zat er niet bij. Maandag vanaf 11 uur zou er een monteur langs kunnen komen en die kwam ook netjes om +- 14:00 langs (Maarten) de monteur constateerde hetzelfde als waarvoor ik gebeld had, een defecte 3 weg klep. De prijs van de 3 weg klep werd netjes besproken en bij akkoord vervangen zonder enige moeite. Al met al een prima service en nu weer een volledig naar behoren functionerende ketel die volgend jaar gewoon weer door warmte groep wordt onderhouden. De monteur gaf nog wat advies over de aangesloten leiding en het halen van een afdek dopje voor de vul kraan en ging weer verder.
zeer snelle reactie op het afsluiten van een contract en wat me ook verbaasde binnen 2 weken een afspraak voor het eerste onderhoud.
Afspraak makkelijk en snel kunnen verzetten. Monteur was zeer vriendelijk, professioneel en accuraat.
Correcte afhandeling met tevoren prijsopgave voor onderhoudsbeurt en nieuwe cv ketel.
Vriendlijk, goed advies. Was op tijd. Werkt netjes.
Aardige monteur en was mooi op tijd binnen de aangegeven tijd. Factuur wordt netjes per mail toegestuurd. Tevens krijg je een dag van te voren een mail met een reminder voor de afspraak. Gezien het tijdens werkttijd was hebben ze netjes 15-30 minuten van tevoren gebeld zodat ik tijd had om naar huis te gaan en de monteur te ontvangen. Dat was zeer prettig!
Storing aan mijn Remeha ketel. Om 12 uur gebeld. Om 17 uur gerepareerd door een vriendelijke en kundige reparateur.
Het was de eerste ervaring met de Warmtegroep en het was een zeer goede. Ik heb Susanne als een vriendelijke, kundige, beleefde en keurige monteur ervaren. De afspraak kwam soepel tot stand en binnen de aangegeven tijdsperiode stond Susanne voor de deur
Prettige monteur met goede info
Storing, snelle afspraak, fijne communicatie ovee de tijd, vriendelijke monteur, euvel snel verholpen, met pin kunnen betalen, gelijk factuur in de mail. Top!
Afspraak tussen 12.00 en 17.00 vind ik te lang. Dit kost je een halve vrije dag! Vriendelijke monteur. Half uur werk. Geen extra kosten dit jaar!!
Keurig op tijd, vriendelijk, legt keurig uit wat hij doet, waarom en niet te beroerd om vragen te beantwoorden. Vakman echt top.
De inplan tijd vond ik veel te ruim en dus niet meer van deze tijd. Tussen 12.00 en 17.00 uur. Dat moet toch in een kleiner/korter tijdsbestek kunnen. Gelukkig was ik al om 13.45 aan de beurt. De medewerker was een erg aardige correcte meneer, die mijn vragen goed beantwoordde. Of de grote beurt goed gedaan is kan ik natuurlijk niet beoordelen, maar daar ga ik van uit.
Servicebeurt CV-ketel uitgevoerd dooreen prima vakman. Snel gedaan.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.