Weer storing, wel lastig als dat op een drukke (feest)dag gebeurt. Toch geholpen, ondanks drukte.
Top service, eindelijk een bedrijf dat zijn afspraken nakomt.
Duidelijke afspraken kunnen maken, open en vroegtijdige communicatie en aardige medewerker. Prima service.
Sinds vorig jaar heb ik een abonnement bij Warmte Groep. Helaas heb ik twee keer de zelfde 'verkeerde' monteur getroffen. Vorig jaar gaf hij een totaal fout advies over het vervangen van het expansievat. Gelukkig waren er twee professionele collega's die een hoop ellende wisten te voorkomen. Dit jaar vergat hij na de onderhoudsbeurt om de cv-ketel weer aan te zetten. Mijn ervaringen zijn dus niet geheel positief.
In eerste instantie een monteur gehad voor onderhoud, alles verliep erg goed, vakbekwame jongen, echter de ketel had zijn levensduur overschreden. Kreeg een keurige offerte voor een nieuwe ketel, ergens in de communicatie is mijn vraag voor een cw5 ipv cw4 verloren gegaan, maar ook dat is oplosbaar. Ander ploeg voor installatie, ook weer keurige heren, die snel werkten en goed werk hebben afgeleverd, jammer dat ze vergeten zijn de vloerverwarming weer aan de stroom te zetten, maar verder echt prima.
Goedę service , duidelijke afspraken, makkelijke communicatie.
Eerste ervaring zeer positief. Vriendelijk en bekwaam. Hier kun je op rekenen !@
Een monteur is twee keer gekomen om hetzelfde probleem op te lossen. Toch, na de tweede beurt en na vervangen van een ventile, wordt er nogmaals de volgende dag storing met hetzelfde storing code. Nogmaals gebeld en gevraagd of deze keer iemand anders die meer deskundig is, kan komen. Enige uren later stond 2 mannen voor mijn deur, en na een paar vragen, wist ik meteen dat deze mannen deskundig waren. Uiteindelijk, waren drie nieuwe onderdeelen nodig. Ik hoef niet voor hun tijd en werk te moesten betalen, want ze zegt dat het probleem bij de eerste bezoek had opgelost moesten worden. Dat vond ik wel eerlijk. Ik had ook goed advies van de mannen gekregen betreffende de CV en ketel. Tot slot ben ik tevreden
De ketel (begin 2016 nieuw aangeschafte Remeha) had geen mankementen. Na regulier onderhoud is er vocht in de ketel gekomen door toedoen van de monteur met een storing aan een parameter tot gevolg. Een onderdeel moest daardoor vervangen worden. Dit was uiteraard niet op voorraad dus 2 dagen in de kou gezeten. Ik moest zelf bellen om te zorgen dat de kosten voor het defecte onderdeel niet voor mijn eigen rekening kwam. Bijzondere gang van zaken... Enige compensatie was op zijn plaats geweest. De 2e monteur heeft overigens wel duidelijke uitleg gegeven over de reparatie en het probleem uiteindelijk verholpen.
Geachte klant, Uw bericht verbaast ons zeer. Helaas kan het gebeuren dat er tijdens het onderhoud per ongeluk condenswater gemorst wordt, de monteur heeft dat direct bij u gemeld en excuses gemaakt. Dit heeft er voor gezorgd dat er een onderdeel in uw ketel defect is gegaan. Er moest met u een nieuwe afspraak gemaakt worden, wat u op dat moment geen probleem vond. Deze afspraak kon de volgende dag al plaatsvinden. Echter vertrok u zelf 2 dagen naar een andere stad en kon u woensdag middag pas in Arnhem zijn. Derhalve is de afspraak op die middag gemaakt. U stelt het bijzonder te vinden dat u zelf moest bellen met de vraag of de kosten van de reparatie voor uw rekening kwamen. Dat heeft onze monteur aangegeven omdat hij daar op dat moment niet over kon beslissen. Het onderdeel is vervolgens op het eerste mogelijke moment dat u weer thuis kon zijn, onder coulance vervangen. Er is dus wel degelijk sprake geweest van compensatie. Met vriendelijke groet, Team Warmte Groep B.V.
Deskundige en bijzonder vrolijke monteur en prima uitleg en verantwoording over hetgeen moest gebeuren en is gedaan.
Duidelijke uitleg van de problemen, welke onderdelen moeten worden vervangen. Heldere uitleg van de onkosten.
na oplichtingspraktijken van onbetrouwbare Eneco zijn we nu bij Warmte Groep in een warm bedje beland en nog tegen lager tarief ook.Wij bevelen W.G. van harte aan als een goed geoliede organisatie, die goed gebruikt maakt van de voortgaande automatisering
ontzettend nette en vriendelijke monteur die heel duidelijk uitlegde wat nodig wat en waarom dat nodig was. ondanks de zeer jonge leeftijd van de monteur echt het gevoel dat hij zijn vak verstaat en passie voor zn vak heeft.
Al een aantal jaren een abonnement Comfort XL. We krijgen ieder jaar netjes een mailtje dat ze een afspraak willen maken. De monteurs zijn steeds beleefd, vriendelijk en vertellen wat de kosten zullen zijn bij reparatie of vervanging van onderdelen. Prima onderhoud!!
Sinds 10 jaar een monteur gehad die met pensioen ging en had geen opvolger. Zei me niet naar een groot bedrijf te gaan maar naar een plaatselijke , die overigens niet te vinden was. Op inteernet kwam ik Warmte Groep tegen. Keurige bevestiging van de afspraken, zelfs een herinnering twee dagen voor de datum. Prettige monteur die een goede toelichting gaf. Direct na afloop kreeg ik de gespecificeerde rekening via email. Ben zeer tevreden.
Al drie jaar jaarlijks CV-onderhoud. Ieder jaar een andere vakman/vrouw ontvangen, en ieder jaar opnieuw iemand die vriendelijk, bekwaam, eerlijk en vakkundig was.
Prettige monteur die vertrouwen wekt en deskundig advies geeft
Prettige organisatie, goed bereikbaar zowel telefonisch als per e-mail. Je krijgt iemand aan de lijn die verstand van zaken heeft en op een fatsoenlijke manier communiceert, vind ik persoonlijk erg belangrijk en fijn. Kortom ik ben zeer tevreden over warmte groep.
We hadden gevraagd om eenmalig serviceonderhoud van onze nieuwe ketel (1,5 jaar oud). Bij het afrekenen werden plotseling extra kosten in rekening gebracht die niet waren overeengekomen. Kosten voor zogenaamd te vervangen onderdelen. Ik heb hiertegen bezwaar gemaakt bij Warmte Groep en kreeg een zeer onvriendelijke reactie terug. Volgens Warmte Groep had de monteur het wel gemeld. Dat is niet waar; als hij het had gemeld had ik er namelijk nooit mee ingestemd. De dienstverlening van Warmtegroep is misleidend en zeer teleurstellend.
Geachte klant, Wij betreuren uw negatieve reactie die niet terecht is en waarover al direct contact met u geweest is. U besteld een onderhoudsbeurt, onze monteur geeft aan dat het noodzakelijk is de aan de hand van het aantal branduren de door Remeha voorgeschreven onderhoud-set te vervangen. De prijs van de te vervangen onderdelen is vooraf aan u gemeld (dit was op het moment dat uw kind aan het schreeuwen en met spullen aan het gooien was) en u heeft vervolgens toestemming gegeven voor de vervanging. Vervolgens weigert u bij het afrekenen deze te betalen. U geeft aan erg teleurgesteld te zijn over hoe dit gaat. Dit gevoel is geheel wederzijds. Onze monteur heeft de opdracht uw ketel veilig en volgens instructie van de fabrikant te onderhouden. Met vriendelijke groet, Team Warmte Groep B.V.
Vriendelijke en ervaren monteur. Duidelijke communicatie
goede aandacht voor mijn vragen en direct handelen. we zitten er hopelijk voor een jaar weer warm bij..!
Nieuw onderhoudscontract afgesloten en bij de eerste beurt moest wat vervangen worden .Meneer liet zien wat hij deed en gaf duidelijk uitleg wat nodig was .
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.