Zeer bekwaam geholpen en tips ter verbetering van het systeem aangegeven
Erstig verwaarloosde CV werd grondig aangepakt in ons nieuwe appartement. Was een pittige klus maar zeer deskundig uitgevoerd. Duidelijke afspraken en zeer prettige medewerker.
Jullie zijn bij ons voor de eerste keer langs geweest. Jammer dat er wat gebreken waren in onze ketel, maar jullie monteurs hebben alles keurig uitgelegd dat ook een leek het begreep. Tevens zeer vriendelijke monteurs, zeker een aanrader
Nu 2x een prima ervaring. Vriendelijke, nette en informatieve monteur. Kortom prima bedrijf tot dusver.
Een zeer vriendelijke en ervaren service monteur heeft nu 2x bij ons de controles gedaan, zeer tevreden.
Vriendelijke vakman heeft achterstallig onderhoud goed verholpen, blij mee!
Voor mij was het de eerste ervaring met Warmte Groep. Maken van afspraak, op tijd komen, uitleg geven over hoe de staat van de ketel is, allemaal prima. Fijne rustige medewerker. Wat me tegenviel waren de extra kosten aan arbeid die in rekening werden gebracht, terwijl het uiteindelijk precies een uur werk was. Had ik kunnen weten hoeveel tijd er gerekend wordt voor een onderhoudsbeurt? Los van de kosten die nodig waren voor onderdelen, daarbij ga ik ervan uit dat het noodzakelijk is de onderdelen te vervangen.
alles correct verlopen, afspraak goed geregeld, monteur op tijd, prettige man, die professioneel overkwam. moeilijk om bij een zo'n beurt de kwaliteit en vakmanschap in te schatten, maar ik heb er alle vertrouwen in.
Ik heb de monteur in kwestie al een compliment gegeven. Hij was keurig op tijd, netjes in omgang en gaf goede duidelijke uitleg waarom er dingen vervangen moesten worden. Zelfs voor de kleinste dingetjes werd er overlegd. Keurig netjes zodat er geen verassingen komen. Bij mijn vorige onderhoudsbedrijf Breman werden er zonder overleg kleine dingen vervangen waarna je vervolgens de rekening gepresenteerd krijgt van een paar tientjes. Niet dat het veel geld is, maar gaat mij wel om principe. Als je daarover belt, krijg je nog een bijdehand antwoord ook. Dit zal hier bij warmtegroep niet gebeuren. Je wordt hier gewoon keurig geïnformeerd, vriendelijke monteur en eerlijke prijzen. Het enige puntje van aandacht is dat hij twee kleine oude onderdeeltjes die vervangen zijn, niet heeft opgeruimd. Ik raad iedereen Warmtegroep aan.
Goede communicatie via email over afspraak. Monteur kwam met een nieuwe medewerker die ingewerkt moest worden, op zich ging dat prima. Wel vind ik de communcatie over preventief vervangen van onderdelen lastig. Moeten de gemelde onderdelen echt vervangen worden of is dat een advies. En wat is het risico als je het niet doet. Daarom kwaliteit op een 6 gescoord. Meedenken met de klant is belangrijk. Alles vervangen was meteen een bedrag geweest van 350 euro. Dat is veel, maar als het echt noodzakelijk is, moet het maar
Goede service, maar wél vervelend dat de monteur probeert extra te verkopen, bijvoorbeeld zegt de monteur: 'Bij Nefit-ketels moet de pakking om het jaar vervangen worden'. Extra kosten ongeveer €60. Dit was de eerste keer dat ik dat hiervan hoorde. Bij check blijkt dat Nefit dit adviseert en NIET verplicht. De monteur kan ook zeggen: Nefit adviseert om het jaar de pakking te vervangen, maar de pakking in uw installatie ziet er nog goed uit, dus we beoordelen dit bij de volgende servicebeurt opnieuw. Kijk, dát had ik dan wél een goed service gevonden. Nog een voorbeeld: de monteur zegt: "uw heeft hier geen CO2-melder hangen. Ik heb er één in de auto liggen en kan het voor u installeren". Nu moet u weten dat ik een stookhok heb waar niet geleefd noch geslapen wordt en waar een goed functionerende afvoer zit. In mijn huis zijn er in 70 jaar geen problemen geweest met CO2. Iedereen slaapt met de ramen open. Een CO2 melder in mijn situatie lijkt me derhalve overbodig. Dit is wellicht een ander verhaal toen we nog geisers hadden hangen in de keuken waar we ons ook douchten in een douchebak die naast het aanrecht stond. Met andere woorden: Warmtegroep, wees eerlijk tegen de mensen, doe wat écht nodig is en niet onderdelen of devices te verkopen die in die situatie overbodig zijn. Jullie spelen hiermee in op sentimenten en onwetendheid van de klant. Ik erger me daaraan.
Prima service. Aardige monteur.
Monteur kwam voor onderhoudsbeurt en radiator die niet warm werd. Radiator ontlucht. Slecht bericht: pakking in ketel moest vervangen worden en drukvat preventief vervangen. Kosten 270€. Probleem van niet warme radiator bleef echter. Ander bedrijf ingeschakeld; binnen 1 minuut vastgesteld dat de driewegklep niet goed wekte... vanwege de leeftijd de ketel maar laten vervangen... Zonde van de 270€; maar het meest frustrerend is dat een onkundig iemand je zo op kosten jaagt... Dit bedrijf nooit meer!!
Geachte, Wij zijn oktober bij u geweest voor onderhoud aan de ketel, waarbij het drukvat vervangen is omdat deze defect was. U gaf ook aan dat er 1 radiator niet warm was. Na de handelingen van de monteur werd deze weer warm. Een recent probleem heeft u niet bij ons gemeld. Nu na 3 maanden plaatst u een review met de opmerking dat u uw ketel heeft laten vervangen vanwege een probleem met de driewegklep en de leeftijd. Wij vinden dat na 11 jaar geen verstandig besluit en zouden dat ook niet aanraden. Met vriendelijke groet, Warmte Groep BV
Prima ervaring, ketel was al een aantal jaar niet onderhouden.
Dit was de eerste keer dat ik bij Warmte Groep een afspraak heb gemaakt voor het onderhoud aan de CV-ketel. Je wordt netjes te woord gestaan aan de telefoon, je krijgt een bevestiging en een herinnering van de afspraak en het onderhoud is netjes uitgevoerd.
vriendelijk, zorgvuldig, maakte een vakkundige indruk. Dit was de eerste keer dat Warmtegroep bij mij was. Ik ben benieuwd of de volgende afspraken ook zo zijn.
De monteur geeft een goed advies. Voert het werk goed uit en is vriendelijk.Ik ben zeer tevreden.
Nette, vriendelijke monteur. Op afgesproken tijd aanwezig. Goede communicatie, goed advies. Duidelijke afhandeling.
Afspraak wordt perfect nagekomen. Helaas is de rekening steeds duurder dan ik had verwacht maar sommige onderdelen moeten blijkbaar wel eens vervangen worden. 1 minpuntje is dat de monteur ongevraagd mijn woonkamer is binnen gegaan om de thermostaat te veranderen. Hij kon het op zijn minst even netjes vragen.
Het was de eerste keer dat we gebruik maken van WarmteGroep en was aangenaam verrast. Nette en beleefde man die na de ketel geïnspecteerd te hebben aan gaf dat er wat afdichtingen en iets met de ontsteek vervangen moesten worden. Hiervoor hij mij netjes vooraf de prijs door. Hij heeft mij ook laten zien dat een cruciaal gedeelte van de ketel nog nooit geïnspecteerd was, zeer slordig van het vorige (zeer bekende) bedrijf. Zeer correct allemaal. Onderdelen wel wat duurder als bij het vorige bedrijf maar in z’n totaal toch voordeliger.
Erg tevreden. Duidelijke informatie& adviezen en vertrouwen in de gevolgde werkwijze
Net gestart met een abonnement en de eerste onderhoudsbeurt reeds gehad, erg aardige en kundige monteur.
perfect
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.