Ze houden rekening met persoonlijke gezins situatie je mag je uren zelf kiezen en als er iets is kan je altijd terecht bij de meisjes op het bureau
Betere voorwaarden en vooral de extra 's die je bij een ander kantoor niet hebt. Er word ook steeds geantwoord op een sms , mail , telefoon en dit hebben andere kantoren in het verleden dikwijls een steek laten vallen .
Omdat ik content ben met myn job en als je iets vraagt kryg je duidelijk antwoord
de mensen op kantoor zijn zeer vriendelijk en staan altijd meteen voor mij klaar.ik heb fijne gezinnen om te werken.
Steeds een luisterend oor, goede verloning, flexibel
Betere opvolging, klantvriendelijk, goed contact met klant en poetshulp
Ze denken wel na om het beter te maken voor het personeel , maar moet wel zeggen dat het daarom niet altijd enkel voor personeel voordelen heeft ma kortom ze doen moeite er voor
Vriendelijkheid op kantoor! Fijne klanten!
Alles loopt vlotjes en heb geen problemen.
Zeer vriendelijk, en alles in belang van de poetshulp.
Toffe dames en is altijd lachen zij verdienen echt wel een dikke DUIM voor hun, staan ook altijd klaar voor vervanging bij onze klanten 😉
Ze zijn vriendelijk en hebben een luisterd oor
Bij het poetsbureau ben je geen nummer.
Goede samenwerking met coördinator op het bureel, wederzijds respect, empathie, toffe sfeer,...
Omdat ik een betrouwbare poetshulp ben
Zeer vriendelijk ,behulpzaam , sommige dingen situatie goed begrepen 👍👍🙏🙏🙏🤗
Omdat je niet voor elke scheet moet bellen. Je mag ook smsn en dat is praktisch; omdat wij en de collega's op het poetsbureau weinig tijd hebben. Zo gaat de samenwerking ook vlot. Voor belangrijke informatie MOETEN we wel bellen. Dat is logisch. Ze laten ons zelfstandig te werk gaan en ze zijn begripvol en zeer vriendelijk. Mvg Grazia Cherchi
Ik werk nu bijna 4 jaar voor het Poetsbureau. Mijn consulente Sibelle is super. Net zoals de andere collega's daar. Je bent er meer dan een hhh. Als er iets is met klanten wordt er naar je geluisterd. Ik ben een héél gelukkige hhh. En ook nog héél erg bedankt voor de E-bike! Ik heb geen rijbewijs dus ik doe alles met de fiets. Gemiddeld 75km per week. Ik heb de fiets sinds november en heb 1100km op de teller. Dus ik ben een gelukkige hhh! Dank jullie wel!
Vrijheid in de job - kiezen van de uren - Consulentes geven voorrang aan de huishoudhulp
Er worden regelmatig kleine attenties gegeven, kortingen, enz.
Ik heb nog niet bij een ander bureau gewerkt, dus daar kan ik niet over oordelen. Wel kan ik zeggen dat ik de huidige ploeg stukken beter vind dan de vorige. Dit mag ook gezegd worden.
als hhh heb ik 5 jaar en half bij het poetsbureau gewerekt. Ik heb nu mijn ontslag gegeven en ben eind apri weg. Ik heb er in het begin heel graag gewerkt. Kantoor Geel was top met Liesbeth en Anke en Evita. Maar is de laatste tijd heel hard achteruit gegaan in t algemeen. Ligt niet aan het kantoor hoor ;) Verplaatsingen van consulentes , lonen die dikwijls niet kloppen , ...
altijd klaar om je te helpen en je hart eens te luchten over een klant als er een probleem is.Twee top madammen zijn Nathalie en Kim!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.