
Helpen direct, zijn aardig, concreet, eerlijk, begroeten u. Heel vriendelijk.
De poetsvrouw deed niet altijd wat ik vroeg, sprak niet zo goed Nederlands, dus verstond mij misschien ook niet altijd goed. Ze was ziek, geen telefoon van het bureau of haar. Vervanging ook ziek gevallen. En na 2weken nog steeds geen vervanging te zien of zelfs geen telefoontje van het bureau.
Beste Sara We vinden het zeer spijtig dat deze situatie zich heeft voorgedaan. Bedankt om dit aan ons te melden. Op deze manier kunnen wij onze dienstverlening verbeteren. Wij hebben je bericht opgenomen met het betrokken kantoor. Zij bevestigen dat het jammer genoeg niet mogelijk was om een vervanging te voorzien aangezien er op dat moment geen huishoudhulp beschikbaar was. Moest je nog vragen hebben, twijfel dan niet om contact op te nemen met je kantoor. Mijn collega's helpen je met plezier verder! Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
.
Onze poetsdame was te laat. Volgens het kantoor had ze zich vergist van klant. De kantoorhoudster had weinig begrip voor het feit dat wij de deur niet kunnen openen (wij hebben ook ons werk). Dat de poetsdame later die dag ook niet kan komen poetsen is ook raar voor de kantoorhoudster. Als wij antwoorden dat dit niet lukt krijgen wij als reactie: "OK, en de telefoon wordt dichtgesmeten"... Geen feedback over wanneer de poetsdame dan wel nog zal komen. Voor ons genoeg om het vertrouwen kwijt te zijn en de samenwerking stop te zetten.
Beste Wim We vinden het zeer spijtig te vernemen dat je niet tevreden bent over onze dienstverlening. We stellen het echter wel op prijs dat je even de tijd hebt genomen om dit aan ons te melden. Op deze manier kunnen wij onze dienstverlening verbeteren. Het was uiteraard niet de bedoeling om onbeleefd over te komen. Onze oprechte excuses hiervoor. Als je nog vragen hebt, of in de toekomst opnieuw gebruik wenst te maken van onze diensten, twijfel dan zeker niet om ons te contacteren. Wij helpen je met plezier verder. Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
Na een informatieve intake ging mijn hulp van start. Ze kwam eerst kennis maken en zo konden we werkzaamheden en verwachtingen afstemmen. Ze is een hard en precies werkende vrouw snel van begrip en ik vertrouw haar volledig. Als ik op vakantie ben kom ik in een tip top schoon huis terug. Ik hoop dat ze heel lang voor me blijft werken en wil de hulp niet meer missen.
Beste Willemien Bedankt voor deze schitterende beoordeling! Wij vinden het geweldig om te lezen dat je zo tevreden bent over jouw huishoudhulp en de dienstverlening van Het Poetsbureau. Met schitterende groeten Het Poetsbureau
Één top team
Beste Nancy Wat fijn om te lezen dat je tevreden bent bij Het Poetsbureau! Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
worden op tijd verwittigd, goede communicatie met het kantoor, doen hun best om vervanging te regelen
Beste Jan Bedankt voor deze schitterende beoordeling! Wij vinden het geweldig om te lezen dat je zo tevreden bent over de dienstverlening van Het Poetsbureau. Met schitterende groeten Het Poetsbureau
Consulenten zijn vriendelijk, behulpzaam en proberen altijd een oplossing te zoeken.
Kelly is de beste consulente in Het Poetsbureau in Beerse!!
Poetshulp komt eerste dag al niet opdagen. Poetsbureau niet telefonisch bereikbaar. Geen telefoontje, mailtje, niks. Slechte service. Hier moet je niet zijn om geholpen te worden!
IK kan niet stoefen over Kelly, ik heb het lang volgehouden, maar de laatste keer, was het er over, werk ziet ze niet, ik zou er altijd moeten bij zijn, dat is niet de bedoeling, ik krijg nu een nieuwe en hoop dat dit ,beter wordt. Over het poetsbureau ben ik wel tevreden, ze doen echt hun best om alles goed te regelen
In ons contract staat vermeld dat de verzekering de schade terugbetaald die de poetshulp aanricht na 6 maanden nog steeds geen verzekeringmaatschappij gemeld.
Van de 3 keer dat er een huishoudhulp werd geregeld heeft het poetsbureau 2 keer hun kat gestuurd. Nooit voor vervanging gezorgd. Hun antwoordt : we kijken of er iemand voor een gesloten deur staat en stuur deze dan naar jullie?.? Communicatie is 0,0. Zowel naar de klanten als naar het personeel toe! Heel onbeleefd aan de telefoon, zeker als er naar hun gebeld wordt met klachten. De reclame die er gemaakt wordt is totaal overroepen. Zo een slechte dienstverlening!
Dit bureau communiceert niet over: verlofperiode, ontslag of vervanging van poetshulp. Ik was zeer tevreden over onze poetshulp zelf, maar op de medewerkers in het kantoor hoef je niet te rekenen.
nooit geen vervanging beschikbaar je moet er altijd zelf voor bellen elke week opnieuw om vervanging te kunnen hebben. terwijl onze vasten voor een lange tijd uit is. sturen mensen voor te strijken en dan kunnen ze niet strijken maar je moet ze wel betalen zeg je dat iemand niet meer hoeft te komen omdat ze niet kan goed kan strijken en dan sturen ze dezelfde persoon de week erna toch weer langs en weer moet je ze betalen. terwijl je wasmand maar voor de helft is gedaan. (T-shirts en keukenhanddoeken) en geen overvolle wasmand wij moeten onze dagen op tijd doorgeven wanneer de poetshulp niet hoeft te komen en zij zegen gewoon volgende week kom ik niet heb verlof en dan is het voor ons los het maar op. ik zit nu al bijna een maand zonder hulp (of iemand die het niet kan) en wij zijn zelfstandig en hebben dus ook niet te tijd om het zelf te doen. er is een keer een man geweest die er vervanging heeft gedaan en die had om een namiddag tijd iemand voor ons gevonden en had dat dan ook voor 3x ingepland en dan komen er weer anderen die er denk ik vast werken en die veranderen of die kunnen dan niemand anders vinden. en op het laatste van een gesprek krijg je dan de melding ja mevrouw anders moet u het eens op een ander proberen. sorry maar dit vindt ik geen servies
Beste Jeanine We vinden het uiteraard zeer spijtig dat je niet tevreden bent over de samenwerking met ons kantoor. We appreciëren het echter wel dat je even de tijd hebt genomen om dit aan ons te melden. Zo kunnen wij onze dienstverlening verbeteren. Je werd echter geholpen door twee van onze kantoren. Ons kantoor in Bilzen heeft helaas geen zicht op de expertise van de huishoudhulpen van het andere kantoor. Het kantoor in Bilzen heeft steeds haar uiterste best gedaan om een goede vervanging te regelen. Mocht je nog vragen hebben hierover, kan je steeds de consulenten in Bilzen bereiken. Zij helpen je met plezier verder. Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
Wegens rugproblemen had ik een poetshulp nodig. Heb er inmiddels 5 verschillende gehad. De eerste was best maar heel traag.... helaas is zij verhuisd. De overige werken ofwel te brut (verschillende zaken zijn stuk geraakt) of te oppervlakkig. Vervangers zijn al helemaal niets. Momenteel heb ik de poetshulp opgezegd en doe ik het terug zelf want weer komt er een vervanger omdat mijn “vaste” uit ligt. Nu merk pas echt hoe oppervlakkig alles maar gedaan is.... Ben ik tevreden? Neen, niet echt.
De meeste consulentes kennen hun job niet, sjoemelen met onbetaalde afwezigheid als er klanten wegvallen terwijl hiervoor loon dient uitbetaald te worden. Weten niet hoe ze feestdagen verplicht dienen uit te betalen bij zwangerschapsverlof. Pas na dreigementen van de sociale inspectie en vakbond gaan ze over tot betalen. En beste loonpakket? Zowel bij Itzu Home en Trixxo krijg je hetzelfde brutoloon + 6 euro maaltijdcheques ipv 4 euro zoals bij jullie. En niet vergeten te vermelden dat een werknemer die een bedrijfswagen wenst hiervoor de maaltijdcheques, hun tijdsvergoeding, verplaatsingsvergoeding en vergoeding voor woon-werkverkeer moet inleveren. Dat is voor een fulltimer al snel op 250€ netto afgeven.
Op een jaar tijd kreeg ik 6 verschillende poetshulpen aangeboden. Dan kwam de één als is niet opdagen, dan stuurt het bureau mij 1 dag voordien dat de poetshulp niet meer beschikbaar is enzo... De laatste poetshulp kwam op 30/11. Van die mevrouw was ik zeer tevreden. Maar nadien stopte de samenwerking weer omdat ze zou gaan studeren. Toen heb ik gemaild dat ik niet verder wilde samenwerken met het poetsbureau omwille van de moeizame opvolging, ondanks dat ik nog 1 check over had. Via mijn online dossier geven ze aan dat 25/01 nog iemand zou zijn komen poetsen. Ik kreeg hier geen bericht van? Ik heb niets kunnen terugvinden van communicatie, zowel langs mijne en kant van het poetsbureau zelf, dat er iemand zou komen 25/01. Zij zouden zonder enige afspraak iemand kunnen inplannen zonder dat daar enige afspraken of communicatie omtrent is geweest? Nu blijkt dat ik dit niet betwist heb (omdat ik na 30/11 niet meer online ben geweest om mijn dossier te bekijken, aangezien ik de samenwerking had stopgezet) en dat ik daarom geen poot heb om op te staan. Ondertussen willen ze mij al dagvaarden. Ahja.. volgens de dame aan de telefoon (Ann), zou de laatste poetsvrouw een papiertje op mijn ijskast geplakt hebben dat er enkele feestdagen zouden plaatsvinden tussen 30/11 en de volgende 'afgesproken' datum...!!!??? Dit is ongezien! Zeer slecht bureau en nog slechtere service en valse verklaringen ! Hou zeker allemaal jullie online dossier in de gaten! Als zij een prestatie ingeven (zonder dat jij daar enige communicatie of afspraak om heb gemaakt), heb je slechts enkele dagen om deze te betwisten.
Beste We vinden het erg jammer om te vernemen dat je de samenwerking op deze manier hebt ervaren. We stellen het wel op prijs dat je even de tijd hebt genomen om dit aan ons te melden. Op die manier kunnen we onze dienstverlening verbeteren. Daarom willen we je ook vragen om ons te laten weten bij welk kantoor je was aangesloten, dan kunnen wij het intern verder opnemen. Je kan ons contacteren via: https://www.poetsbureau.be/contacteer-ons Alvast bedankt! Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
Plus had ik een kuisvrouw die geen vensters kon kuisen met spons en zeemvel
Beste Saskia We vinden het erg spijtig om te vernemen dat je niet tevreden bent over de samenwerking met ons kantoor in Herentals. We hebben jouw opmerking intern verder opgenomen en stellen met spijt vast dat er inderdaad spraken is geweest van miscommunicatie. Onze consulenten in Herentals hebben hun uiterste best gedaan om dit recht te zetten en een oplossing aan te bieden die ook aansluit met jouw situatie. We vinden het spijtig dat de samenwerking op deze manier werd stopgezet. Heb je nog vragen of wil je opnieuw gebruik maken van onze diensten, twijfel dan zeker niet om contact op te nemen met ons kantoor in Herentals. Zij helpen je met plezier verder. Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
Het personeel dat op het poetsbureel zelf werkt is niet vriendelijk. Ze houden weinig rekening met gemaakte afspraken. Het poetspersoneel zelf is wel zeer goed en betrouwbaar. Ik heb met jullie poetsbureel een zeer geïrriteerd gesprek gevoerd. Zeer onaangenaam, niet correct en zeker niet klantgericht.
Beste We vinden het heel jammer dat je het gesprek op deze manier hebt ervaren. Er was spraken van een misverstand waarvan ook onze kantoormedewerkers niet op de hoogte waren. Ook zij vinden het zeer spijtig dat het op deze manier is gelopen en hebben hun uiterste best gedaan om de situatie recht te zetten. Als je nog vragen hebt, twijfel dan zeker niet om contact op te nemen met het kantoor in Diest. Zij willen je nog steeds met plezier verder helpen! Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
Top Ervaring! Mensen worden gescreend vooraleer ze starten. Juiste dame op juiste plaats ! Volgens de noden vd klant. Thx lutg weymiens
Beste Lutgart Bedankt voor deze schitterende beoordeling! Wij vinden het geweldig om te lezen dat je zo tevreden bent over jouw huishoudhulp en de dienstverlening van Het Poetsbureau! Met schitterende groeten Het Poetsbureau
Via Poetsbureau een huishoudhulp gehad die pas tewerkgesteld was. Ondanks zijn weinige ervaring, deed hij zijn werk goed. Na een maand meldde hij van job te zijn veranderd, hetgeen hij tijdig heeft gemeld bij het bureau doch ik heb zelf moeten bellen met de vraag of er spoedig vervanging zou komen. Het Poetsbureau heeft helemaal geen vervanging aangeboden en niets meer laten weten, waardoor wij meer dan een maand zonder poetshulp zaten... andere bureau’s melden dat er altijd tijdelijk vervanging komt totdat er een nieuwe vaste werkkracht kan ingezet worden, dit is hier dus niet gebeurd...
Beste Melissa Bedankt voor je feedback. We vinden het zeer spijtig te lezen dat deze situatie zich voor heeft gedaan. Daarom hebben we contact opgenomen met het kantoor Maasmechelen om de situatie uit te klaren. Jammer genoeg heeft het kantoor in Maasmechelen op dit moment geen huishoudhulp in dienst die bij jou in de regio kan werken. Zij hebben hun uiterste best gedaan om iemand te vinden, maar kunnen momenteel niemand aan je voorstellen. Intussen hebben ze jouw aanvraag ook neergelegd bij onze collega's van het kantoor in Bilzen. Hopelijk kunnen we je snel verder helpen! Met vriendelijke groeten Het Poetsbureau
Superrrrrrr
Ik werd direct verder geholpen in Antwerpen. Direct een goede huishoudhulp gekregen die van aanpakken weet.
Dit is reeds de tweede keer dat ik niet verwittigd wordt wanneer de poets dame wegens ziekte niet kan komen en als je telefoneert neemt die dame daar niet op terwijl ze er wel is,als je haar erover aanspreekt zegt ze dat ze bezig is, bij de vorige (Isabelle)was er steeds een verwittiging met de vraag voor vervanging enz,deze is een onvriendelijk mens met praktisch geen werkethiek,van mijn poetshulp ben ik wel tevreden,dit was de laatste keer en ga me deze keer niet kwaad meer maken
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.