Prima oplossing voor een grauwe voeg
Superstift! Heel blij mee, voegen zien er echt weer als nieuw uit, 5 sterren waardig!
Prima materiaal. Alles wat je nodig hebt zit in de verpakking. Verwerking is heel eenvoudig. Na voegenraparatie ziet alles er weer prima uit.
Ik heb mijn voegen met antraciet grijs opgepimpt in de WC en ben er super blij mee! Het is heel makkelijk aan te brengen en het ziet er weer om door een ringetje te halen uit!! Blij dat ik het gedaan heb, zoveel mooier!!
Super tevreden net het resultaat voor de keukentegels. Ze zijn weer spierwit en als nieuw. Makkelijk aan te brengen.
Prima product. Duidelijke instructies hoe te mengen en het was eenvoudig aan te brengen.
Uitstekend!!!
De kleur is niet mooi (lichtgrijs) en na ca. 5 meter voegen inkleuren was de stift leeg.
Beste Marleen, Bedankt voor het plaatsen van uw review! Bij ons gaan alle voegenstiften eerst op de weegschaal voordat ze daadwerkelijk worden ingepakt en verzonden. Zo weten we zeker dat de klant een volle stift met minstens 7ml inhoud toegestuurd krijgt. Een volle voegenstift is zeker voldoende voor 40 a 60 meter lange voeg met een voegbreedte van 5mm. Uw klacht kan wel door een van de twee onderstaande redenen komen: • Wanneer u met de stift wandvoegen verft, houdt u de stift schuin in uw handen waardoor de verf moeilijk bij het stiftpuntje komt. Dit heeft eigenlijk hetzelfde effect als wanneer u met een pen op de muur schrijft. In dit geval paar keer het stiftpuntje op een vlakke plaats voorzichtig drukken totdat de verf uit het puntje stroomt, daarna kunt u gemakkelijk over de voegen heen gaan. Of bij wandvoegen verven de stift in een hoek van 45 graden houden voor een continue verfstroom. • De voegenstiften zijn beveiligd tegen uitdroging. Als het stiftpuntje versleten of korter is geworden dan kunt u niet meer goed op de stift drukken waardoor dus ook geen verf meer uit komt. De stiftpunt kan alleen hard slijten als de voeg ruw is of als er te hard op de stift gedrukt wordt en tegelijkertijd over de voeg heen en weer gaat. U kunt het beste zoals bij vorige punt ook gemeld: eerst een paar keer het stiftpuntje op een vlakke plaats voorzichtig drukken (een paar keer pompen) totdat de verf uit het puntje stroomt, daarna kunt u gemakkelijk over de voegen heen gaan. Dus de stift niet ingedrukt houden en over de voeg heen en weer gaan. Zo voorkomt u vroegtijdige slijtage van het stiftpuntje. Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Voegenstift.nl
Hoewel ik de voegenstift echt een beetje aan de dure kant vind, is het het uiteindelijk wel waard. Je ziet namelijk wel verschil tussen deze stift en een goedkopere versie. Deze dekt namelijk beter. In mijn geval moest ik er wel nog een keer overheen. Als je dan toch voor betere kwaliteit gaat zou ik er meteen reservepunten bij bestellen, deze zijn nodig omdat de punt snel slijt. Het zou handig zijn als het mogelijk was deze stiften ook in de bouwmarkt te kopen.
Ik woon in een jaren 30 woning en mijn hal met tegeltjes zien er weer super strak uit! Top product makkelijk gebruik
Prima verf. Met de bijgekochte kwast (en) heel gemakkelijk aan te brengen en de verf die op de tegels terechtkomt is heel simpel met een vochtige doek te verwijderen. Echt een aanrader.
Geweldige stift. Dekt in 1x en super eenvoudig aan te brengen.
Voegenreparatie gebruikt op mijn gescheurde voegen,is makkelijk te verwerken,en ziet er heel netjes uit,maar of het goed blijft zitten moet nog blijken,ik hoop het
Super gemakkelijk aan te brengen. Eerst witte voegen bij zwarte tegels zwart gemaakt (2×). Daarna ook witte voegen bij witte tegels. Geeft heel fraai gezicht. Al redelijk veel gedaan, nog niet leeg.
Super materiaal. Zelfs oude voegen van 15 jaar oud worden weer wit!
Werkt heel goed, ik ben zelf verrast hoe gemakkelijk. Over de voeg heen ‘schrijven’. En de voeg is nieuw, egaal gevuld en op kleur. Zoals gehoopt. Zwarte vloer met antraciet voeg. Kleur is wel iets anders dan antraciet, niet zo grijzig/zwart. Wel mooi op zwarte tegel. Alleen na 3m2 begint punt van stift te rafelen, maar werkt nog goed. Door rafelen van punt meer verf buiten voeg, maar even vegen en klaar. Goede oplossing, alleen langer gebruik zou wenselijk zijn. Volgende bestelling wordt witte voeg voor badkamer.
Beste Marco, Bedankt voor het plaatsen van uw review! Uit verschillende testsessies weten we dat de standaard meegeleverde stiftpunt wel voldoende is voor 40 a 60 meter lange voeg. De stiftpunt kan alleen hard slijten als de voeg te ruw is of als er te hard op de stift gedrukt wordt en tegelijkertijd over de voeg heen en weer gaat. U kunt het beste eerst een paar keer het stiftpuntje op een vlakke plaats voorzichtig drukken (een paar keer pompen) totdat de verf uit het puntje stroomt, daarna kunt u gemakkelijk over de voegen heen gaan. Dus de stift niet ingedrukt houden en over de voeg heen en weer gaan. Zo voorkomt u vroegtijdige slijtage van het stiftpuntje. Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Voegenstift.nl
Een tovermiddel. Mijn voegen waren grijs en dacht niet de kleur te bekomen (creme). Zeer gemakkelijk hanteerbare stift en bovendien -nu toch al 3 maanden-kleurvast na ettelijke douchebeurten Is niet goedkoop maar zeker zijn prijs waard: goedkoop is meestal slechte koop
Deze stift is voor de douche , de wc beneden had ik al gedaan , een heel goed product, het is prachtig geworden en wat belangrijker is het blijft ook heel mooi, heel blij mee.
Fantastisch product. Onze badkamer is als nieuw! Eenvoudig te gebruiken en perfect op kleur. Aanrader dus!
Mijn voegen hebben hier en daar een redelijk korrelige structuur. Hoe meer de punt sleet, hoe makkelijker het leek om ze gedekt te krijgen. Ik deed mijn hele keuken met één reservepunt. De voegenstift is gewoonweg schitterend!
In één woord: Fantastisch!! Makkelijk te gebruiken, kwaliteit en wat knappen de voegen daar van op!
Afgelopen week de voegenvuller besteld vanwege een stukje ontbrekende voeg. Binnen 2 dagen in huis. Makkelijk om te verwerken en aan te brengen. Het gerepareerde stukje valt totaal niet op.
Ik wou dat ik dit veel eerder ontdekt had. Zou bijna een nieuwe vloer aanschaffen
Echt super spul!! Ik heb voegenstiften en kitstiften besteld en me badkamer ziet er weer als nieuw uit. Zal hier zeker nog een keer bestellen. Voor keuken en toilet.
Ik bestelde een voegenstift wit. De stift werd vlot bezorgd, door de brievenbus, handig. Het werkt erg gemakkelijk, ik was bang voor kromme lijnen maar de tegels houden je mooi in het spoor. Als voegen erg verkleurd zijn hebben ze een tweede of derde streepje nodig. De kleur is zéér koel wit.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.