We hebben genoten van de rollen, de woordgrappen, het verhaal. Kortom van alles!
Wij hebben met onze drie groepen ‘strandgasten’ ingestudeerd en deze week opgevoerd. De kinderen hadden hem als favoriet uit onze voorselectie gekozen. De app werkt fijn en de kinderen leerden hun teksten al vlot. De aanwijzingen voor het decor en rekwisieten waren duidelijk. De liedjes zijn afwisselend en vlot, waardoor we al snel goed konden meezingen én dansen (in één groep zijn nog eigen dansjes gemaakt). We hebben drie verschillende opvoeringen gezien, waarbij elke groep toch een eigen draai had gegeven. Ouders waren heel enthousiast over de woordgrappen -die de kinderen niet altijd meteen begrepen- en de interactie met het publiek. Dat vonden wij ook een fantastische toevoeging: in de trailer kwam dit niet naar voren. We hebben genoten van al die oma’s, vaders, broers en zussen die van bakboord naar stuurboord bogen en de volleybalwedstrijd. Één collega zei: de leukste musical die ik tot nu toe heb gezien. Wij vonden hem GEWELDIG!
Leuke verdeling van de rollen. Iedereen heeft een evenredig aandeel in de musical. Leuke en gezellige muziek. Alle downloads en tips waren goed. Iedereen heeft genoten van deze musical.
Strandgasten is een leuke, vrolijke musical. Goede (woord)grappen. De liedjes zijn goed en worden heel snel opgepikt door de leerlingen. Het pakket dat door Rep&roer wordt geleverd is zeer compleet.
Een leuke musical om op te voeren. Het decor kan heel uitgebreid maar ook vrij simpel gemaakt worden. Genoeg mogelijkheid tot aanpassen aantal spelers. Leuke liedjes maar bij deze musical miste ik de afwisseling in liedjes.
Een topmusical, met pakkende liedjes.
Leuke musical met interactie met het publiek. Vooral met volwassenen in de zaal doen de grappige scènes het goed. Met de app oefenen werkt uitstekend. Kinderen gaan zelf thuis met elkaar al dansjes oefenen, kortom prima!
De kinderen hebben genoten van deze musical, net als de ouders en leerkrachten. Het verhaal is eenvoudig te volgen, de typetjes zijn hilarisch. Dit verhaal nodigt ook uit tot gaaf decor (rode loper door de zaal, popcorngeur, filmposters in de gangen). De liedjes zijn heerlijk catchy, we hebben er echt wat gaafs van gemaakt. Vooral de cowboyscene en "Hozen" waren helemaal top. Aanrader!!!
Leuke verschillende rollen. Elke leerling heeft een 'hoofdrol'. Sfeer was leuk, humor en vrolijke liedjes.
De plek waar het verhaal zich afspeelde kon ik heel gemakkelijk aanpassen aan onze eigen situatie. Boudewijn van Ballegooien werd de vrouwelijke versie van Caspar di Robles. (ik heb 18 meiden!) Hij was gouverneur op Vlieland tijdens de Spaanse overheersing en 2 jaar geleden is er een schat gevonden, die vermoedelijk van hem was. Zo werd het helemaal een musical die perfect bij mijn groep paste. Bovendien waren er zoveel verschillende rollen, dat elk kind kon 'shinen'! De liedjes waren weer een feest om te zingen: we hebben zelfs op Vlieland het openingslied aan een groep toeristen laten horen, toen we met de Vliehors bus bij het drenkelingenhuisje waren. Het publiek deed met het lied mee en de kinderen kregen een daverend applaus!
Leuke rollen, fijn dat er geen een hoofdrol is maar alle kinderen kunnen seinen.
Het was een fantastische musical, leerlingen waren enthousiast.
Al meerdere jaren draai ik musicals met groep 8, dit jaar door de kleine groep 'noodgedwongen' naar rep en roer overgestapt. Dit leverde in het begin wel wat struggels op. Het staat allemaal anders dan ik gewend was. Toen dat eenmaal duidelijk was liep dit gesmeerd. Juist doordat er voice-overs in de musical zitten gaf het publiek ook aan het veel beter te kunnen volgen. De musical was leuk, paste bij de kinderen en het publiek.
Leuke musical, enthousiasme van de kinderen werd geprikkeld, woordgrappen waren weer legendarisch!
Het verhaal was minder sterk dan normaal (eigenlijk gaat het nergens over) maar heel veel wordt goedgemaakt met mooie humor, hele goede liedjes en leuke personages. Dikke vette voldoende dus.
De musical was ontzettend leuk in elkaar gezet met veel leuke grapjes. De kinderen hebben er ook veel plezier in gehad en konden zich vinden in de rollen. De dansjes waren soms wat lastig maar daar maakte dan wat anders leuks van.
Leuke, aanstekelijke liedjes die echt aansluiten bij het verhaal. Kinderen, ouders en wij hebben er enorm van genoten om deze musical voor te bereiden, te spelen en te bekijken.
Hele leuke musical met veel vrolijke liedjes.
Ik vond het heel prettig werken met jullie handleiding en script. Ik had nog nooit een musical gedaan maar het was prima te doen! De kinderen vonden leuk om te doen en de ouders hebben genoten!
De musical van dit jaar was Torenhoog, een musical die ik ook in 2016 heb gedaan op mijn vorige school(toen net uit). Het is een geweldig leuke musical met leuke, pakkende liedjes, prachtige woordspelingen en makkelijk aan te passen aan de klas. Ondanks dat de musical al zo'n 10 jaar oud is, is het nog steeds actueel. Een aanrader voor iedereen.
Fijne snelle levering en overzichtelijke website.
Super fan van Rep en Roer!! Altijd top, leuke typetjes en veel humor! De kinderen hadden veel plezier en kwamen allemaal tot shinen Bedankt team Rep en Roer!
Deze musical is een aanrader. Hij is grappig, snel en en verveelt geen seconde.
Fijn dat je het script naar gelang kan aanpassen hoe je dat zelf wilt. Zo konden we goed op de wensen van de kinderen aansluiten. Daarnaast is de app echt een uitkomst voor de kinderen, ze gingen mega enthousiast aan de slag met zingen en dansen op de tutorials. Dit hielp ons enorm. De musical uitvoering was een succes en volgens de meeste kinderen, collega's en ouders de beste musical tot nu toe! We zullen zeker weer kiezen voor een musical van Rep en Roer!
Ik kies elke jaar een musical van Rep en Roer omdat de musicals een duidelijk en leuk verhaal hebben. De liedjes zijn elk jaar aanstekelijk en alle kinderen (zowel de spelers als het publiek) begrijpen waar de musical over gaat. Je kan aangeven met hoeveel leerlingen de musical gespeeld gaat worden en het script is dan aangepast aan dat aantal. Niets zelf bij verzinnen of omschrijven, heerlijk! De materialen zijn te downloaden vanuit een gebruikersomgeving. Ideaal! De kinderen kunnen gebruik maken van een oefenapp en de leerkracht heeft een mooi online oefenlokaal. Elke jaar is de musical weer een succes! Ook volgend jaar wordt het weer een Rep en Roer musical!
Valkstraat 1
3514TG Utrecht
Rep en Roer Musicals maakt musicals voor het basisonderwijs, zoals afscheidsmusicals en kerstmusicals. Het is bijzonder om samen met je klas, waar je zoveel jaren mee bent opgetrokken, de basisschooltijd af te sluiten met een musical. Aan dit leuke en leerzame proces willen wij graag bijdragen. Wij scheppen de voorwaarden waaronder alle kinderen kunnen stralen. En we hopen leerkrachten veel uit handen te nemen door onze musicals op maat aan te bieden en van instudeer-ondersteuning te voorzien.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.